JohnnyBoy

Appatow a spol. drží standard. Pořád je to super, vtipné a drzé... pořád však čekám až se to konečně prorve někam dál.... blíž k Manhattanu, k Annie Hall....Stane se to? ()

unrocker

Moc sem se u této komedie nezasmal, ale mělo to docela dost dobrých nápadů a myšlenek, i když nevím proč si Jason Segel napsal roli do filmu, kde se asi 10x vysleče do naha a předvádí své intimní pasáže... :) ()

LuNaj

Chápu, že pro někoho, kdo se zrovna s někým rozešel může být tento film vynikající a depresivně vtipný. Já mu však na chuť nepřišel a ty 3* jsou ještě s odřenýma ušima. ()

vitac.

Relativně originální romantická komedie, od které jsem čekal mnohem víc. No, originální... ve smyslu cesty, ne cíle:) No, romantická... ale jo, s přivřeným okem. No, komedie... řekněme že jisté části (polovině?) pokusů o vtip se dalo smát, několika jsem se zasmál i od srdce. Nepochopte to zle, není to špatný film, ale jaksi nedotažený, cosi tomu chybí. A třeba takového Drákulu jsem nepřekousnul, fuj, blé... Jsem celkem zvědavý na předchozí kusy Judd Apatow, abych mohl případně porovnávat. Mimochodem muzika při závěrečných titulcích je podařená;) Za tři. ()

curfew77

Zapomínání na Sarah Marshallovou je příjemné pokoukání, které k nadprůměru táhnou hlavně mile drsné fórky a na nic si nehrající duo Jason Segel a Mila Kunis - její půvabná tmavovláska Rachel je pro mě jednoznačně nejpříjemnějším překvapením filmu. Naopak z (bůhvíproč) kultovní postavy zpěváka Aldouse v podání Russella Branda mě bavil spíš nádherný londýnský přízvuk a fiktivní hitovky jeho kapely Infant Sorrow. Sečteno a podtrženo, Kopačky jsou mi ještě o pár bodíků milejší než Zbouchnutá, nejspíš hlavně díky fungující ústřední romantické zápletce a jejímu hereckému obsazení. Snad jen předpoklad, že outsiderovitý jelimánek sbalí na Havaji takhle fešnou recepční a to ještě tak nějak hladce a mimochodem, bych scénáristovi moc nevěřil, na čtyři hvězdy to ale rozhodně stačí. 75 %. ()

blacktomas

Příjemná komedie plná klišovitých momentů a 100krát jinde viděných skečů. Přesto nebo právě proto Kopačky nenudí a plynou příjemným tempem ke zdárnému a očekávanému konci. Není to sice žádná originální podívaná, ale co dneska je, že? ()

Nessos

Nejlepší film žánru romantická komedie v mé TOP 10. /// Mám rád komedie, mám rád ztřeštené komedie, mám je rád trochu mixnuté s romantickým podtextem a mám rád Jasona Segela. Nevěřil jsem sice, že Jason (po HIMYM) bude schopný zahrát klasickou roli v celovečením filmu, ale povedlo se. A rovnou tak, že Kopačky jsou pro mě nejlepší romantickou komedií..EVER! ...Brian: "You're my step-brother! We're not even blood! I have no qualms with sticking you! I will equalize you!" Peter Bretter: "Sorry." Brian: "You dick!" ()

Maica

Nudnej a pěkně nechutnej film. V některých chvílích jsem se nudila, jindy se mi chtělo zvracet. Sem tam to byla i zábava, ale skutečně jen sem tam. Dvě hvězdičky za písničky Jasona Segela, za příjemné prostředí Havaje, za parodování "superskvělých" kriminálních seriálů a za loutkový muzikál Drácula. ()

frxXx

Príjemná,zábavna pozerateľná komédia. Vhodná na pozeranie s poriadnou samicou ako napr. sú Milka Kunisová alebo Kristínka Belová... ()

Kubi21

Je to vtipné, ikdyž místy až trapné. Nepopírám , bavil jsem se a docela dobře. Na mých vahách to ale zůstalo vzácně vyrovnané. Mínusy. Trapnost, nesympatická Sarah, nevlastní bratr s manželkou a hrozný manželský pár na líbánkách. Na druhé straně je tu dokonalý rocker Russell Brand, vtipný muzikál o Drákulovi a krásná Mila Kunis. Sečteno podtrženo. Průměr. ()

cress

Vtedy ešte pre mňa neznámy Jason Segel a dobre známe rajdy Mila Kunis a Kristen Bell vo mne nechali príjemnú stopu dobrej romantickej, nie až tak moc komerčnej komédie. ()

yaqwsx

Tento film má, co co dobré filmy mívají - je plný klišé a nových nápadů - oboje v té správné míře. Ale i přesto mi u něj "něco" scházelo. Líbily se mi narážky na CSI, občasné pěkné vtípky, romantický vztah... Všechno toto bylo naprosto v pořádků, k filmu to sedělo. Přišlo mi vša, že to spolu neladilo - film byl nekompaktní, jednotlivé prvky na sebe prostě nenavazovaly... ()

Astinas

Jason Segel je skvělý komediální herec a tady mu role sedí jak ušitá. Mila Kunis k Jasonovi patří. Velká dávka nadsázky a legrace z tohoto filmu jen srší. Chtěl bych jet na Havaj a napsat muzikál... rychle a stručně napsaný komentář. Doporučuji vidět. ()

ma3e

Fajn film a ještě k tomu s Milou Kunis. Husinu z toho nedostanete a smíchem se taky nepočůráte, ale i tak je to dobrá, na mozek nenáročná, odpočinkovka. Být tu normální a logický hodnocení od 1-10 (nejlíp procenta), dal bych tomu 7 (70%, nebo 72 ? možná taky 74 nebo 75 procent, bohužel si tím lámat hlavu nemůžu). Tak třeba jindy no, zatim ;) ()

Mire

Taká normálna romantická komédia, pozerať sa na to dalo, miestami aj zasmiať, Jason Segel je v tejto polohe dobrý, ale nech to akokoľvek vidím, za viac ako tri hviezdičky to nie je. Niečo mi tam proste chýbalo... Plusom bolo aspoň dobré herecké obsadenie - hlavne Mila Kunis (fakt pekná babenka), ale ten Russel Brand mi pripadal kus jak buznička s tým svojím otravným akcentom :D A to že sa hneď na začiatku filmu objaví na scéne Segelov penis ma nikto neupozornil a preto ma to šokovalo, predsa len nie každý má na to "gule" (v tomto prípade doslova) :D ()

Mr.Atsor

Chcete se odreagovat? Pusťte si Kopačky. Člověk se u toho nezpotí, ani si celý film nebude trápit bránici. Několika vtipných momentů se sice dočkáte, ale předně se skvěle odreagujete na příběhu, který vás nebude nutit přemýšlet. Navíc uvidíte několik krásných žen a zajímavých humorných postav. Pro večer ve dvou? Proč ne... ()

STARKOVA20

Z tohohle filmu mi v hlavě neutkvělo nic jiného než jen to nechutný péro Jasona Segela. Po druhý si to rozhodně nepustím. ()

Alca

Pořád dokola tisíckrát to samé. To by mi samo o sobě nevadilo, ale proč to dělat pořád stejně blbě? ()

Další černá vlajka na obzoru

Další černá vlajka na obzoru