Breaker

Už je to jen čerpání z vynikajícího prvního dílu a z dobrého druhého dílu. Čtvrtý díl skočí do současnosti? ()

MATO13a31

Dle očekávání - nový hrdina se zalíbil a celkově tato 3 plná dětí může příjemně pokračovat v dalším objevování toho jak to pokračuje...neboli - nebolelo, ale nedostalo. ()

Honzyg

Čekal jsem úplně nudnou záležitost težící z dobrého jména značky Doba ledová (mírně pošramoceného méně povedenou dvojkou), ale skutečnost pro mě byla příjemným překvapením. Některé momenty jsou naprosto geniální, vtipy nové, nápadité, bavící děti i dospělé. Na druhou stranu film jako celek nějak pokulhával. A tak chvíle, kdy jsem se u filmu nudil, musely vždy po čase být vykoupeny dalším podařeným gagem. 65-70% ()

Freddy33

Muj první 3-D film v kině. Musím uznat že jsem se bavil královsky. Oproti Shrekovi trojce se stále jedná o velmi vtipný a podařený film. ()

Pukancek

Bolo to uzasne a perfektne som sa bavila :) pravdu povediac, mala som trosku obavy ci to bdue tak dobre aj v tretej castia trosku sa tie obavy opakuju pri predstave ze bude Ace Age 4, ale verim z enesklame rovnako ako toto :) 5* + ta malicka mamutka mala krasne ocicka :D ()

cachanell

Většina dalších pokračování úspěšných kousků není velkým přínosem. Jenže tady bych dala výjimku. Vždy se objeví nějaká nová postavička, nové gagy... a tak je to i v tomto kousku. Malí dinosauříci a jejich náhradní máma v podání stálého smolaře a hlavního hrdiny lenochoda Sida zároveň. Mamut, tygr a lenochod opět zažívají svá dobrodružství. Zábavné a milé zároveň. ()

burg

Vzhledem k tomu, že půlka filmu už tady byla - nejen v prvních dílech, ale i ve spoustě jiných filmů, tak nemůžu dát jinak než za dva. To neustálý řvaní, skákání, rozbíjení si tlam a podobně už mi začíná silně lézt na nervy. Proboha, už nenatáčejte žádný další pokračování!! Slabé, slabé, slabé! ()

Shalimar2

Příjemná pohádka plná prvků dobrodružství, komedie ale i romance:-) Nejoblíbenější postavou pro mě je veveráK :-D ()

eoj

Pro příznivce žánru určitě fajn. Pro mne za dvě hvězdy, ale já jsem z jiného těsta ( z dětí mi naskakují pupínky, pokud se dostanou příliš blízko :) ()

whass

Doba Ledova se vraci potreti a mně se stale libi do konce si troufam rict ze je to nejlepsi dil teto trilogie!!Skvela zabava,tucet vtipnych scen ktere vas jistojiste rozesmejie,normalne bych dal 4 hvezdicky ale diky vybornemu 3D je to stoprocent!!! ()

Bednobuch

Doba ledová je série, kde i třetí díl je dost povedený a je pořád na co se dívat. Bál jsem se, že to dopadne jako s Loveckou sezónou. Naštěstí mají zatím dost nápadů. Uvidíme. Počkám si na další díl. Nicméně tento film nesmí chybět v mojí filmotéce. ()

TONYNKO

Žeby tvorcovia zistili čo robia zle? Určite, pretože po slabych predchodcoch konečne dobrý animák, ale stale ničim nijaky extra. 8/10 ()

Finále Plzeň 2016

Finále Plzeň 2016