Yes Man

• USA Yes Man (více)

Martin741

Reziser Peyton Reed /Kaslu na Lasku/ natocil milu a prijemnu komediu. Jim Carrey ma komedialny talent, to je bez debaty a rovnako ako kedysi kultovy Jack Lemmon dokaze divakov stale zabavat, US styl humoru sa po dlhej dobe konecne priblizil Europe, to je tiez velke plus. 84 % ()

rakovnik

Jim Carrey je skvělý bavič a umí opravdu pobavit a rozesmát, Zooey Deschanel je roztomilá, ale celkové vyznění příběhu je trochu rozpačité. Vymývání mozků funguje efektivně. ()

Skleena

Už jen vážně, Jime! Alespoň dokud se ti do ruky nedostane nějaký pořádný scénář. Pár vtipných scén by se jistě našlo, ale spočítal bych je na prstech jedné ruky. Chyběla mi pořádná pointa, navíc souhlasím s názorem, že film ze sektářství spíše teží, než se mu posmívá, podsouvá nám určitý prvek nutné spontality a nic moc z toho. Ze samotného námětu se dalo jistě vytřískat daleko víc, dokonce i potenciál Carreyho mi přišel nevyužit, rozhodně ne zcela. Výraz ve tváři, který předvedl při scéně, kdy se mu zdálo o tom, že ho kamarádi našli mrtvého na gauči, mě myšlenkami zavedl zpátky ke starším komediím, u kterých jsem se bavil mnohem více. Kdybych se později rozhodoval, co si s Carreym pustit, abych trochu zapojil bránici, určite bych sáhnul třeba po zvířecím detektivovi. Jedna hvezdička navíc za roztomilou Zooey Deschanel. ()

MrPierc

Začátek byl skvělý ( jako u všech těchto USA crazy komedií ) = výborný nápad, skvělá hudba, správné gagy, ale pak tomu dojde benzín a motor filmu se zastaví. 2. půlka už je opět a zase jen o hlavním hrdinovi, který se trápí a nakonec všemu přijde na kloub a happy end. Vtipné momenty jsou zde velmi originální, jenže během celého filmu máte pocit, že je to dle standartního střihu komedií. Jim Carrey hraje dobře, ale je křečovitý - hrozně křečovitý ( asi kvůli jeho zářícím zubům ). Také už v posledních filmech vypadá moc usedle - nemění účes. Myšlenka filmu je ale skvělá a vyrovnává ostatní mínus. ()

Rocky88

Určitě hodně pozitivní film a po dlouhé době také neanimovaná komedie, u které jsem se od srdce zasmál. Carrey byl určitě podmínkou pro tenhle film, Deschanel ne, ale koneckonců sem padla jak pověstná prtel na hrnec. Příběh příjemně plyne, nedává šanci nudit, a tak jediné, co zklame, je......nic mě nenapadá... ()

shyster

Já se přitom filmu snad ani jednou nezasmál. Párkrát jsem měl na tváři úsměv, ale to mi u filmu Jima Carreye nestačí. Yes Man je svým příběhem velice podobný Lháři, na kterého jsem si rád vzpoměl. Jinak jde o klasickou romantickou komedii, kdy se v polovině filmu vztah ústřední dvojice pokazí a on (většinou) musí ji dokázat, že ji opravdu miluje a vše skončí polibkem se sluncem v zádech. ()

Tomik12345

Celkem slušný nápad, ale jinak nic nového pod sluncem. Typický průběh s typicky americkým koncem. Trochu gagy jako v Lhář, lhář, ale ten byl řekl bych o mnoho vtipnější. Asi jsem si uvědomil, že ačkoliv mě Jim Carrey poprvé zaujal v takovýchto rolích, dnes ho mám radši ve vážné roli. Ty totiž podle mě hraje čím dál lépe, s čím dál větší vyzrálostí. ()

Nautila

Pohodová komedie pro masy, na odpočinutí a vypnutí, jestliže to vezmete takhle, tak si to užijete. Jestliže v tom budete chtít víc, nepouštějte se do toho. ()

Petoss1

Slušná komédia s nestarnúcim Carreym a peknou Zooey Deschanel. Niekedy to bolo ako na horskej dráhe, našli sa aj hluché miesta, ale dobrých vtipov je našťastie viac. Najmä ten s mobilom. 75% ()

Elyssea

Spokojeně bučím se stádem, protože jsem se dobře bavila. Gagy ve většině případů nesklouzávaly k trapnosti (snad kromě Tilly a Faroosh) a i schématická postava "divného kámoše-vyžírky" se dala přežít. Nehledám v tom žádné obhajování sekt, ale prostě jen cestu k většímu optimizmu a otevřenosti. Protože nakonec je stejně důležité umět říkat NE. ()

joker.george

Nemůžu se zbavit dojmu, že šlo z nápadu vytřískat mnohem víc. Nebo aspoň byla přinejmenším možnost ho nestáhnout do průměrných vod k zbytečným komediím. Násilně vloženým ,,humorným" gagům a nesmyslným zvratům se to ale povedlo, a tak dokázaly vyvážit přítomnost Carreyho, Deschanel i těch fungujících a vtipných momentů. (Netflix) ()

Streeper

Jima Carreyho mám moc ráda, I můj táta ho zbožňuje a to je co říct, proto jsem se na film moc těšila. Přišlo mi to jako lepší průměrná komedie, u které se zasmějete a nijak vás neurazí. Po shlédnutí jsem měla chuŤ na všechno říkat ano a zažít to, co zažila postava Carla Allena, jak si užíval života, najednou se mu otevřelo spoustu dveří a zažil věci, o kterých drive ani nesnil. Film se mi moc libel a určitě se na něj někdy podívám znovu ()

starbrejkr

Suprový námět, který jistě donutí leckoho zamyslet, jestli by si nezkusil takhle chvilku taky zkusit žít, mně by to docela i lákalo:-) Jima Carreyho v jeho starších komediích vůbec nemusím, ale docela jsem si ho oblíbil ve vážných filmech, a tak jsem ve spojení s námětem zkusil Yes Mana celkem s chutí. A zklamání rozhodně nepřišlo, pár scén, kdy jsem se trochu nudil přišlo, ale jinak se jedná o velmi naprůměrnou žánrovou zábavu. Nejvíc se mi líbily chvíle, kdy si Američani uměli vystřelit sami ze sebe - obzvlášť až kousavá narážka na teroristickou buzeraci na letištích, parádní....Závěr se sice nese v tradičně moralizujícím duchu, jak už to v amerických komediích bývá, přesto jsem ho zkousl. I přes to že se jedná o vyloženě zábavné dílko, ta hlavní myšlenka má i lehce hlubší kořeny a tvůrci si s ním pohráli pěkně. Jak píše kolega messiah, pozlacené tři hvězdy. ()

ifa

Je to to komedie, tak proč to brát jako morální facku výstavbě štěstí v dlouhodobém slova smyslu? Prostě brát jen jako odpolední rozptýlení, přesně tak funguje a pak baví. Pokud budete hledat logiku, řeknete Jimovi NE. A říct ne by bylo blbý. Jediným problémem je nezcela dobře fungující romantická linka. 75% ()

Carrey a McGregor jsou příliš teplí

Carrey a McGregor jsou příliš teplí