Yes Man

• USA Yes Man (více)

Antaeus

Hmm.. Hlbokými myšlienkami opradená komédia zameraná na zmysluplné prežitie života prijatím spontánnosti ako opozície ku všednému monotónnemu konzumnému spôsobu života. Ááaale.. BLBOSTI! :)) Proste DOBRÁ komédia. Carrey nehádže svoje xichty tak často a to mi vyhovuje (nie som fanúšikom jeho "gumenných" grimás). Niektoré fajn gagy, logiku nehľadám, je to predsa len romantická komédia. A ako taká ma skôr milo prekvapila. Úplne v pohode pozerateľné. ()

kamil.i

Yes man je jeden z feel good filmov, kde ste ochotní tolerovať formálne nedostatky vyplývajúce zo schematickosti, aby ste sa príjemne pobavili. Careyho gagy odvodené od neustáleho súhlasenia zabavia a vhodne vyplnia stopáž. Romantická línia spomaľuje príbeh, miestami nudí, no zapadne do tohto oddychového komediálneho vzorca. ()

Jiri_Jaros

Jednoduchá, přímá a milá záležitost. Ten film od začátku do konce baví. Neumíral jsem smíchy, ale usmíval se celou dobu. Vtipy jsou tu jednoduché a přímé, ale nejsou prvoplánové. A Jim je tu Jim, ale je to z něj jen to nejlepší. ()

Lilloos

Nemůžu říct, že bych se snad válela smíchy, ale snímek nemá jediný vyloženě hloupý moment, což je u současných komedií doslova zázrak. Jen trochu líto mi bylo nevyváženého hereckého projevu Jima Carryho, parádní škleby (izolepa) střídaly přehrávání (bitka v opilosti). Dávám sice slabší tři hvězdičky, ale takových pozitivních jednohubek není nikdy dost. ()

Jaroslaf

Ten film je reálně špatný. Jde hlavně o to, že nemá žádnou atmosféru, prakticky žádný děj a jen vykrádá a vykrádá a vykrádá. Proč Harry Potter? Proč ty odkazy na jiné populárnější filmy? V tomhle případě jde o jediné. Přiživit se na úspěšnějších blockbusterech. Proč Red Bull, Red Bull, Red Bull, ála nejokatější product Placement od dob vzniku českých filmů? Proč penetrace důchodkyň? Ten film prostě není dobrý, a musí to být jasnému, kdo má nakoukáno více jak 100 snímků. ()

Jabro

Je to jedna z dalších potrhlých (někdy i trochu stupidních) komedií Jima Carreyho, ale po celou dobu jsem se bavil, tak proč tomu nedat čtyři hvězdy??? - "YES" ()

ivonca

Carl Allen nežil, iba prežíval, ale jeden neobyčajný seminár ho primäl k tomu, aby konečne zmenil svoj život a aj skutočne žil. A to všetko iba jediným slovkom=YES MAN!! Neviem prečo sa zrovna nad týmto filmom zamýšľam, ale musím uznať, že táto filozofia má naozaj niečo do seba. Áno, nie je to nič nové, je to otrepaná myšlienka, ktorú všetci dávno poznáme a napriek tomu si myslíme že žijeme svoj život ako naozaj chceme a že mnoho vecí robíme správne, ale pochybujem, že to u veľa ľudí skutočne platí. Ja som mu vo veľa momentoch závidela, čo bol ochotný urobiť a skúsiť (jasné je to Hollywood, nepomiatla som sa) a aj keď si uvedomujem že odpovedať jednie áno na všetky výzvy by mohlo mať katastrofické následky, dúfam že film mi bude aspoň slabou inšpiráciou v najbližšom živote. Pre mňa je vždy užitočné, keď je film schopný otvoriť vám oči a pripomenúť veci, na ktoré v dnešnom dospelom svete zabúdame. A najmä keď ide o film, od ktorého nečakáte absolútne nič, a možno iba trochu trápnej srandy. U mňa **** plným právom, ako aj inak, keďže som bola najhlučnejšou osobou v kine ;) ()

honelnik

No, thanks....Zase jedna Carreyovska komedia? Nemyslite vazne...Jim by chcel byt tam kde je dnes Steve Carell a kazdemu musi byt jasne ze tu nieco nie je dobre. Sracka do kina, nieco k comu mate moznost schrumat 5 balikov popcornu za ludovych 180 a je vam jedno ze pojdete 40x na zachod, pac jedine co vam moze ujst je tetka za chrbtom co sa drhne tym ladom v cole . Niektori sa potesia ze Zoey ma ocka ako cerstvo vykakana vevericka, niekto ze JIM JE SPAT! ale my ostatni sa len otocime doprava a budeme sa tvarit.... ()

Mat21

Carl jako ztělesnění bankovního úředníka moderní doby se ve svém soukromí vyhýbá jakékoliv společnosti, nezvedá svým přátelům telefon a když mu náhodou zavolají z neznámého čísla, vždy je maximálně zaneprázdněn (obvykle sledováním filmu z videopůjčovny) a nemůže přijmout pozvání kamkoliv. Svým postojem, za jakékoliv situace se ze všeho vylhat a vymluvit na cokoliv se svojí rolí přiblížil k filmu Lhář, lhář. Jeho život se však dramaticky změní, když se zúčastní sešlosti lidí a jejich mecenáše, za jakékoliv situace používajících slovo YES. I Carl je donucen přistoupit na tuto "hru". Chcete se naučit na kytaře? Chcete se naučit ovládat letadlo? Chcete se naučit korejsky? YES! Najednou zjišťuje, že jakkoliv se situace zdají být patové a absurdní, souhrou náhod se obracejí v jeho prospěch. Odveze bezdomovce kamsi za město a dá mu většinu ze svých peněz, aby cestou zpátky potkal svoji osudovou lásku Allison. Svému učiteli korejštiny řekne YES na půjčku nové motorky, aby s ní v závěru filmu mohl předvézt bláznivou cestu městem. ● Film Yes Man je dalším z gejzírů Carryho osobitého humoru, jeho nenapodobitelné mimiky obličeje a k tomu se vážících pohybových kreací. Ve spojitosti s dalšími originálními nápady, které se snad můžou vyskytnout jen v Carryho filmech (klub ranních běžců fotících rozmazané fotky), jsem se bavil po celou dobu stopáže. "Nejedu na Váš vkus příliš rychle? Ne, vlastně si myslím, že byste na to měla šlápnout. Tak alespoň zemřu, pokud se vybouráme. Jen nechci, aby mě udržovali naživu na přístrojích." ║29.3.2009║ ()

Rocket

Pre mňa najočakávanejšia komédia minulého roka. Bolo nereálne odolať Jimovi Carry-mu po dlhej dobe opäť hrajúcemu "seba" a keď k tomu pripočítame tajomne krásnu Zooey Deschanel, črtal sa nadpriemerný filmový zážitok. Takže podarilo sa priemernému režisérovi Peyton Reed-ovi ukuchtiť tentoraz americkú komédiu, ktorá fakt človeka pobaví? YES MAN, YES MAN, YES MAN! ()

MAJkLSON

Ze šíleně vypadající komedie ve stylu starých dobrých časů, kdy Jim válel jako parniválec na pískovišti, se tento film až moc brzo změní v romantickou komedii, jejiž konec je každému jasný. Námět dobrý, ale vymáčklo se z toho jen tak, aby se vlk nažral a koza zůstala celá. ()

Morico

Yes Man nepřínáší nic novýho. Jim Carrey jako vždy výbornej. Bavil jsem se od začátku do konce, takže slušných 70% ()

Luqi

Ako komédia je to dosť slabé, keďže som sa zasmial tak 3x (a raz som sa skoro povracal) , ale ako na romantický film sa na to dá pozerať. Ale viac-menej vďaka Carrey-mu a Deschanel-ovej, ktorý vytvorili celkom zaujímavú dvojicu. Celý scenár ťaží z dosť hlúpeho nápadu "Yes", pričom okrem pár scén (ako napríklad Carreyho záchrana samovraha), to celé vyšumí do prázdna. ()

Pulciik

Jim Carey, dle mého názoru patří mezi prvotřídní herce a v tomto filmu to opět ukázal. Vždy dokáže svojí dokonalou mimikou film rozhýbat a režiseři mu proto vycházejí vstříc. Je úplně jedno, že některé věci nejsou zrovna realistické. Najdeme zde několik scén, které nás vybudí k tomu, abychom se nenudily a to určitě k takové komedii patří. Opět je tu tedy po delší době solidní komedie, na kterou se můžeme s klidem podívat a na konci toho nelitujeme. ()

Gerrard8

Čakal som určite viac. Jim Carrey ten film držal ešte ako tak, ale chýbalo mi tam niečo bolo to miestami dosť trápne, ale miestami som sa naozaj pobavil taký priemer na percentá by som to ohodnotil tak 60%. ()

Carrey a McGregor jsou příliš teplí

Carrey a McGregor jsou příliš teplí