Yes Man

• USA Yes Man (více)

melloun

Svěží vítr v řadách jinak tuctových komedií. Nasmál jsem se tak, jak už dlouhou dobu ne. Scénář velice povedený a Jim Carrey je prostě vynikající. Nemám, co bych vytknul! ()

senyor

No tak trocha sklamanie. Čakal som divokú komédiu plnú Carreyovských grimás a gagov a dostal som... no povedzme slabého usmiatia hodnú, hollywoodsky tuctovú, romanitckú komédiu. Zasmial som asi dvakrát- raz pri hraní mŕtveho a druhýkrát pri neskutočne podarenej maske Dobbyho na večierku Harryho Pottera. Celkovo má film síce troška hlúpy a naivný námet, napriek tomu sa z neho pri Jimovom talente dalo vytrieskať omnoho viac. Nevyzretý scenárista z neho ale urobil takú nijakú, nemastnú-neslanú, sladučkú komédiu, ktorá vyšumí z hlavy rozhodne rýchlejšie ako basa redbullu :P... ()

kowalski

Jo dobrý. Příjemně jsem se bavil. Jen ta scéna s babičkou mi tam moc neseděla a čekal bych ji spíš v nějaké blbosti jako je Zohan apod. ()

El-Barto

Na komedie Jima Carreyho je vždy spoleh a tohle jedna z těch "inteligentnějších". Sice zde nepřekypuje jeho pověstnými grimasami jako např. v Masce nebo Aci Venturovi, ale i tak jde o minimálně stejně kvalitní komedii jako dříve uvedené. Velice mile potěšila i přítomnost Zooey Deschnel a Bradleyho Coopera. Určitě jedna z komedií, které můžu vřele doporučit. ()

TomasKotlant

Svěží komedie s jednoduchým, ale fungujícím nápadem. Yes. Jim Carrey po čase opět našel padnoucí roli na míru a Zooey Deschanel je prostě úžasná. Yes. Po celou dobu film předhazuje jeden zajímavý nápad za druhým a přitom se drží onoho primitivního konceptu. Yes. Mám dát pět hvězdiček? Yes. *** Ve zkratce: Koho jsem nejmenovala, ať skočí z mostu. Fotografuj při běhání! *** Doporučení: Sledujte výhradně v originálním znění, viděl jsem kousek v českém dabingu a sráží to film nehorázným způsobem. ()

Caesar1993

Jim Carrey výjimečně opustil svůj gumový ksicht a začal dělat něco, co se alespoň podobá hraní. Měl by točit tímto způsobem dál. ()

R4d3oN

Yes Man je film, který je pro mě dost inspirativní. Snímek zachycuje člověka, který si neváží života a přátel, ale díky jednomu fanatickému sdružení začne více používat výraz „ANO“. Taková maličkost jako „ano“ může radikálně změnit život i zatvrzelému a línému pesimistovi. I přes počáteční nechuť a obavy se mu toto vyznání začalo velmi líbit. Začal pomáhat lidem, myslet více optimisticky a žít opravdu na 100%. Začal z něho být lepší člověk, proto si na něho i přátelé udělali lepší obrázek, začali mu důvěřovat a mít ho rádi. Díky tomuto filmu jsem si uvědomil, že je třeba brát život s nadhledem, víc se smát a nežít ve stresu. ()

JohnDick

Pokud máte rádi grimasy Jima a tajně milujete Zooey, tak se vám tento film musí líbit. Já splňuji oboje, vlastně kecám, má láska je teď už veřejná. Jinak film je spíš taková směs gagů Jima a romaňťáren dvojice, příběh za moc nestojí a konec je vyloženě slabý. A i některé ty gagy vlasně nejsou vůbec vtipné (záchrana sebevraha, ti naháči na konci...). Ale Jima prostě žeru a bavil jsem se skvěle. ()

spoonman

trailer se snaží vzbudit dojem, že se jedná o návrat Jima Carreyho k lehkovážným komediím z devadesátých let (když si člověk přečte o čem to má být, Lhář, lhář úplně tane na mysl), ale to je matoucí. Resp. v první polovině filmu máte dojem, že záměr to byl, ale z nějakého důvodu to není vtipné ani zábavné (to samo o sobě je zajímavý pocit - sledovat Carreyho snažícího se dělat legraci u které se nebudete smát). V druhé půli se to zvrtne a díváte se na něco co připomíná nezávislou komedii o vztahu dvou lidí co k sobě hledají cestu (Zooey Deschanel na to má licenci a je stejně nesnesitelná jako kdekoliv jinde), ale to s nudou moc nepomůže. Ani v jedné z těchto částí to není moc úspěšné a dohromady se to sype úplně. Jestli se chcete s Jimem zasmát, pusťte si třeba neprávem opomíjený Incredible Burt Wonderstone (epizodní role, ale k popukání), jestli chcete komedii o mezilidských vztazích se ztahaným padesátníkem, volte Dan in Real Life nebo Stranger Than Fiction. v každém případě z toho vyjdete lépe, než mrhat čase u téhle blbosti ()

RickyFitts

Nahoru dolu. Většina vtipů nevtipná, ale některým se člověk musí smát nahlas, většina scén nesmyslná, ale některý naprosto kouzelný. Celej ten yes koncept člověka celou dobu irituje a ptá se sám sebe, proč má s takovejma postavama vůbec ztrácet čas, ale pak začne zpívat Zooey ty písničky, za jejichž texty by se nemusel stydět ani Filip Topol a zase je to na chvíli úplně skvělej film. 3- ()

Košoun

Carl Allen je můj hrdina! Samozřejmě, je to komedie, která je přitažená za vlasy, ale jde o tu myšlenku (kterou nelze brát doslova). Nežijme jen život, který po nás chce společnost, ale zkusme udělat občas něco spontánního a šíleného. Nevěřili byste, kolik znám lidí, kteří "jdou do práce, z práce do sámošky a doma šup k televizi". Jít ven nemají čas, protože ráno vstávají nebo jakákoliv jiná výmluva. Autoři tohoto filmu to jistě také znají a alespoň na 100 minut ve filmovém světě, jednoho takového mrzouta předělali. Reálně je to asi na 3* (především kvůli tomu vzahovému romantickému klišé na konci), ale jelikož se mi hodně líbí ta celková myšlenka, tak dávám 4*. ()

Darkslayer

Iste nebolo to nic genialne, ale niektoré komentáre tu prítomných užívateľov sú trošku prehnané (a rozoberať krízu v spojitosti s filmom je priveľa). Carreyho prehnané grimasy a epileptické tiky som nikdy nemusel, ciže v tomto filme mi úplne vyhovoval. Zooey komentár nepotrebuje :). Večšina filmov tohto žánru sa samozrejme tu a tam nezaobíde bez nejakého toho klišé (nebolo ho až tak veľa). Celý čas sa snímok nesie v príjemnej atmosfére, aj keď som sa neváľal od smiechu celkom som sa zabavil. Slabšie 4*. ()

FilmWave

Romantičtější a méně potrhlé, než by se na první pohled zdálo. Milá oddechovka s uvolněným a stále dobrým Jimem. ()

Carrey a McGregor jsou příliš teplí

Carrey a McGregor jsou příliš teplí