Yes Man

• USA Yes Man (více)

mi-ib

"Zdarec Carle, vyrážíme do klubu. Máme bednu Redbullů a táhneme to až do rána. Jdeš do toho? - YES!" Hluché momenty a záběry jen tak pro efekt střídají gegy, u kterých jsem se upřímně smál. Carrey ještě neztratil své komediální kouzlo a zde ho opět prokazuje, a Zooey Deschanel je prostě k nakousnutí. ()

Koška

V poslední době jedna z mála lepších komedii. Po dlouhé době jsem se zase hodně zasmál. Jim Carrey umí ze sebe udělat blbce vážně dobře. I když to byla podle mě hovadina, dokázala mě ale rozesmát. Uděluji tomuto filmu pěkných 80%. ()

Pezza

Docela mě to sklamalo, od Carreyho sem čekal víc. Jinak Museum průkopníků telefonie v Lincolnu bylo hard ! ()

Torgal

Po dlhšej dobe konečne Jim Carrey vo svojej typickej polohe. Celý čas sa síce chová z dosť nepochopiteľných dôvodov ako magor a logiky dej moc nepobral, ale z filmu ide taká pozitívna nálada, taká radosť zo života. Carrey už natočil aj lepšie (=zábavnejšie) veci, ale čas pri tom ubehne veľmi dobre (a Zooey je kočka). 8-/10 ()

K.a.r.i.n

V mém nízkém hodnocení možná hraje určitou roli i to, že tenhle žánr moc nemusím. Což ale nic nemění na tom, že komedie má být vtipná a tahle bohužel moc nebyla. Navíc byly některé scény poněkud zdlouhavé a romantická dějová linka nudná. Snad jediné, čemu jsem se opravdu zasmála, byly scény s peršankou :) ()

raelz

Mohla z toho být kultovka. Perfektní nápad, Carrey, Zooey. Jenže tohle je holywood, ten nemá na to udělat kultovní filmy s myšlenkou, ty vezmou myšlenku a aplikují na ni šablonu úspěšného filmu. Yes Man je stále bezvadnej film, ale mohl být o tolik víc. ()

sumperacek

Rozhodně se mi líbilo víc než lhář lhář nebo božský bruce. Vtipné, dost dobrých nápadů a opravdu jsem se u některých momentů zasmál. ()

ZackSawyer

Perfektní komedie taková ze života o životě, je to vtipné, je to milé, Carrey se tak moc nepitvoří a přitom je to tak jemná a sympatická komedie, která vám dá zapomenout na trable. Pohodička. Doporučuju ()

Rasle

Konečne po dlhej dobe niečo zábavné čo ma neraz pekne rozosmialo. Neviem si predstaviť herca čo by zvládol túto úlohu Yes Mana lepšie ako Jim Carrey, ktorý podal opäť skvelý herecký výkon. Takže u mňa určite ANO. ()

foundation

hm zaujimave...keby to tak fungovalo aj v reale..co sa tyka pribehu ano originalna myslienka..spracovanie pomerne slusne ale cele je to take neake fadne a bez nejakej peknej sceny ktoru by si clovek pamatal aj po skonceni..a nato ze to ma byt komedia som sa zasmial asi 2 krat za cely film..takze dost ubohe..Jim Carrey tu tiez nepredvadza ziadne velke herectvo..je to taka tuctovka..alebo skor podtuctovka. ()

Blaogranas

No nečekal jsem žádné zázraky, protože podobné filmy už mi přijdou v dnešní době mrtvé, a tak jsem nebyl nijak zklamaný. Je to příjemná jednohubka, která se dá servírovat například na čtvrteční ráno. Děj je poměrně předvídatelný, ale přesto nenudí. O fous lepší 3*. ()

Dimo

Příjemný nenáročný filmík s dobrými fórky. Fanoušci Jima Carreyho budou spokojení, ti co ho nemají rádi si zase rýpnou a těm, co je šumák, film za chvíli vyšumí z hlavy. ()

Yomega

Příjemný film s celkem zajímavým námětem a fajn herci, ale žádné další ambice u mě nemá. I přes poměrně krátkou stopáž mě to přišlo ukrutně dlouhé a chvílemi jsem se dost nudil. Na jedno podívání fajn, nic víc. ()

Jeand´Boa

Jim Carrey je v tváři starší, nicméně se mu povedl zase jeden film, který bych v jeho filmografii zařadil mezi ty podařenější...ale není to samozřejmě filmem samotným, který by za jiných okolností zasloužil hodnocení stokrátviděného a provařeného snímku bez jakékoliv novoty a nápadu, je to právě hlavním představitelem...stále to umí, stále je to v něm... ()

Gabretta

Tak čtyři hvězdičky...a to i přesto, že absolutně nemůžu cítit Carreyho a jeho příšerný grimasy...! Ale film mě docela pobavil, nuda se nedostavila a navíc - Zooey Deschanel měla luxusní, ale skutečně luxusní kabát!;o) ()

Carrey a McGregor jsou příliš teplí

Carrey a McGregor jsou příliš teplí