Yes Man

• USA Yes Man (více)

Gabretta

Tak čtyři hvězdičky...a to i přesto, že absolutně nemůžu cítit Carreyho a jeho příšerný grimasy...! Ale film mě docela pobavil, nuda se nedostavila a navíc - Zooey Deschanel měla luxusní, ale skutečně luxusní kabát!;o) ()

Kalimero13

Tak šablonovité, až to není zdravé. Když ono se na to tak hezky kouká a člověk věčně nemusí rozebírat nejtitěrnější pointy dramat. ()

fraktal

Carreyho obyčejně moc nemusím - ale toto je snad jeho první film, kde mi sednul - říkam ANO, protože chci! ;-) ()

cerbygerby

Opět jeden z filmů se skvělým Jimem Carreym.. Něco podobného jako lhář lhář, tam nesměl říkat lež a tady zase musí říct na vše ano... Oba dva případy v reálném životě....... to si neumím představit, občas si někdy malinko zalhat a někdy říct néé to k tomu životu patří, ale jako filmy jsou suprový. ()

fogs

Ano! To je slovo, které dokáže změnit celý váš život. Myslíte si, že ne? Jim Carrey, jakoby znuděný pracovník v bance, každý večer sám, pouze s filmem, se rozhodne změnit svůj život tak, že na vše začne říkat ano. A jeho život se výrazně změní, řekl bych že jen k lepšímu. Když ale na vše říkáte ano, nevyhnete se i menším, či větším problémům. U filmu jsem se dokázal několikrát zasmát, ale i zastavit a zamyslet. ()

Yojimbo

Nejen díky stárnoucímu Jimu Carreymu je to trochu hořká komedie, ale díky bohu za to. Jeho gumový obličej nemůžu vystát, ale ve vážnějších rovinách je skvělý. Film není bez much, ke konci ztrácí dech, ale zasmál jsem se a to ke spokojenosti stačilo. ()

the_bitch

Obsadenie komika v pohobe Jima Carreyho nevyšlo, a film je len dôkazom že v život sa nedá na všetko odpovedať YES. Celkovo slabá komédia pri ktorej môže divák skôr zaspať ako sa pobaviť. Situáciu zachraňovala Zooey Deschanel, preto 2* ()

MrGregor

Nenáročná pohodovka s klasickým Jimem Carreym a jeho humorem, nic co byste vyloženě museli vidět, ale když na to někde narazíte, nejspíš se neodtrhnete :) ... Dalšími klady jsou zajímavý příběh, pěkné herečky a samozřejmě happy end, který k podobnému filmu už asi patří ()

dandislav1991

YES YESMAN YES! Co si budeme povídat, lepšího komika není, škoda, že to spousta lidí neumí ocenit! Film jsme viděl když mě bral žaludek jako blázen a právě tenhle film mi aspoň trochu pomohl, to by žádnej uchcanec ze stmívání nebo tak nezvládl! každej povinně projděte Carreyho filmografii a každému filmu přidejte min. hvězdu a stejně to bude málo! ()

Darckol

Až čudesne normálny Carrey a výborný nápad (človeče, ako by som sa ja zmenil? :D) - takto by som charakterizoval najväčšie plusy filmu. Škoda len, že situácie vzniklé novou ,,životnou filozofiou" ma natoľko ohúriť už nedokázali - všetko síce ubiehalo v krásnej sedačkovej pohode, no chýbal tomu väčší náboj, resp. vtip, ktorý by som si pamätal aj na ďalší deň. Takto dávam 6,5/10 ()

krumpac007

Od filmu jsem čekal klasickou komedii na nějaké 3-4 hvězdy, ale už od začátku mi (nejen) Jim Carrey servírovali jednu vtipnou situaci za druhou a pokud byla zrovna nějaká nevtipná pasáž, byla výborně zaplněna příběhem, který mi přišel asi nejlepší ze všech Carreyho komedií. Říkání ANO člověka zavede jistě do velmi zajímavých situací a i já sám jsem při sledování měl nutkání to vyzkoušet aspoň na týden. Jedinou slabinou mi přišla milostná zápletka, to já zkrátka nemusím, ovšem asi už to k moderní komedii patří. Navíc, když herečkou byla jedna z mých oblíbenkyň - sester Deschanelových (ta, co vypadá jako Katy Perry, tedy Zooey), nakonec mi vůbec nevadila. Nic mi nebrání v plném počtu. Za mě 95% -> ***** ()

Drom

Z počátku to vypadalo jako reklama na politické ambice pana Babiše, ale vyklubala se z toho klasická tuctová romantická skorokomedie. Jim Carrey nepřekvapí svým projevem, scénář zas originalitou. Je to jako přes kopírák, nejdřív je hlavní hrdina zmatenej, pak se něco zásadního stane, objeví se velká změna, láska a štěstí, pak chvilková krize s nějaký to smutnění, ale nakonec hepyjend. A po celou dobu se hlavní hrdina příležitostně ksichti svým už trochu obstarožním obličejem. No já nevím, jak vy, ale já téhle slabotě říkám ne, ne, ne, milionkrát ne. ()

dakarin

Vcelku sranda, Carreyho typ humoru zpravidla nemusím, ale zde jde o koláž vícero filmových výrazových prostředků a metod a funguje jistá rovnováha :-) geniální vykreslení stoupenců hnutí "Ano" i "SUPER" atmosféry jejich školení - náboženství ;-) ()

Carrey a McGregor jsou příliš teplí

Carrey a McGregor jsou příliš teplí