Yes Man

• USA Yes Man (více)

Marykus

Ano říkam Anoo! Hodně kvalitní romantická komedie! Kvalitně zpracovaný námět! Výkony herců byly také ná úrovni! Nemám co bych vytknul! ()

BeranSon

Yes Man je zábava na plný úvazek a nejlepší na tom je že po shlédnutí filmu máte nutkání na vše říkat ANO. No ale nyní k filmu Jim Carrey a jeho dokonalá mimika jako vždy perfektně vede film. Role méně výrazného Bradley Coopera je pro ty co film dlouho neviděli velice těžko zapamatovatelná. Film pobaví, ale nemyslím si zase že je to nějaký nadprůměr. No což! 5/10 ()

Kum0r

Nádherna Zooey v kapele podobné na B52s, Bloc party, Racounters, Zooey... Hodně hloupé, dost pěkné. A michochdem, přes to, že děj je v podstatě nejpředvídatelnější možný, životní optimismus jako takový je moc pěkná praxe. ()

Faila

Svým způsobem měl hlavní hrdina docela štěstí, že to nejhorší, na co "musel" odpovědět ANO, byl orální sex s postarší sousedkou... Logika příběhu trochu pokulhává, ale jelikož pointou je to, že by měl člověk hlavně používat selský rozum, nelze než nesouhlasit. A lidé si k tomu docházejí i horšími cestami než hlavní hrdina. Sranda to ale byla - a velice milá. ()

Folky

Je to zábavné a rychle to uteče, ale zasmál jsem se málokdy. Prostě film na který se podívám večer v televizi a ráno si ho už nepamatuju. ()

anatheman

Podle mě skvělá komedie, které vévodí Jim Carrey. Ačkoli se jedná o film, který se spíše pohybuje v "uculující" rovině, obsahuje několik momentů, které mě zcela odzbrojily. Hlavně lepící páska a redbull. To se vážně povedlo. :-) Carreyho gumový obličej zkrátka zvládne vše. Hlavní myšlenku díla se podařilo dohnat úspěšně až do samotného konce, byť je zřejmé, že se několik děr jistě najde. Ale opravdu to nemá cenu řešit v nadsazeném filmu, kde hlavní hrdina kývne na vše, co po něm chce okolí. Z herců mě zaujala i Zooey Deschanel, kterou jsem dříve moc neznal. Každopádně byla cute a potěšil mě i její zpěv. Koneckonců soundtrack je v tomto snímku velice dobrý a obsahuje několik (zřejmě) původních skladeb. Několikrát se zde blýskne i Cooper, který několikrát Carreymu efektivně nahraje. Za mě tedy zasloužené 4 hvězdičky - zkrátka pohodový film. ()

GMVajgl

Podivuhodná hypotéza - co se může stát, když člověk říká jen "ano". Film vypráví, jak protagonista uvěří externí motivaci / vyšší moci a to vede nejdřív k dobrým věcem, pak špatným a nakonec dochází k tomu, že je dobré být upřímný sám k sobě i k ostatním, ale spíše z toho důvodu "aby člověk nezůstal sám", takže stejně nakonec vyzdvihuje cizí (externí, tudíž chybné) hodnoty. Ten film má skutečně zvrácenou morálku. Spotřebitele navádí k bezhlavému utrácení. Pracovníka vede k vyhoření. Říkat pouze "ano" může být dobré v tom smyslu, že člověk pozná své vlastní meze. K tomu je film prošpikován product placementem. Jim Carrey je super komik profesionál, ale pro roli v romantické komedii už je trochu starý. Samotná romantická příběhová linie je blue pill garbage. ()

Skleni

Nič také som nečakal. Fakt je ten, že Jim sa vrátil do svojho bývalého obleku komika a vedie sa mu skvele! Film je humorný, nápaditý a najmä nieje trápny ohľadom konca(väčšinou sa tak stáva). Ja som sa zabavil i keď film neoplýva super strihom, či dialógmi no zato má super dej a prepracovanú pasáž s brilantným hereckým výkonom Jima. Takže či je toto skvelý film odpovedám: YES! 82% ()

Mashak

Tak já osobně jsem snímek nepojal jako poselství, nýbrž jako komedii. A tou dámy a pánové Yes Man skutečně je. Už dlouho jsem nezažil, že by v kině někomu tekla nachos sýrová omáčka z nosu! Jim podal podle mého názoru jeden z nejlepších výkonů a dokázal z filmu založeném na jediné myšlence udělat show! Tentokrát však Carrey show! Žádné fucking za každým druhým slovem, jen prostá zábava od začátku do konce(pro odborníky dodávám, že tam skutečně pár hluchých míst je). Lidé se v kině smáli i při závěrečných titulkách jelikož poslední scénu filmu většina přítomných pochopila s 30 vteřinovým odstupem. ()

charmin

Najskôr som myslela, že dám len 3*, ale pod vplyvom Jimma a Zooey, ich spontánnosti, krásnych(amerických) úsmevov, originálnosti a pozitívneho životného prístupu(kt. dneska taaaak veľmi všetkým luďom chýba), dávam 4*. Anie nie tak kvôli filmu z tých technických stránok, resp. z tých profesionálnych, aký film má byť, pretože to by som vytýkala niektoré veci, ale tá myšlienka, originalita..to ma osobne dostalo..a to ma aj fascinuje, možno že si aj príklad zoberiem (samozrejme, len na určitý čas:)). ()

Liduskaa

Dlouho sníte o něčem v čem vaši blízcí zásadně nesouhlasí?:) vemte je na yes mana a je to vaše:) hádejte co vám po shlédnutí odpoví?????překvapivě :))))) po druhém shlédnutí se nemůžu nabažit hudebního vystoupení Allison v klubu..ty texty jsou bezkonkurenční:))) ()

ZsuZska

Tento film mě velmi mile překvapil. Není plný kdoví jak inteligentních vtipů, ale něco na něm prostě je. Rozhodně jsem se u toho nelámala smíchy, ale spokojeně jsem se celý film usmívala. Prostě, když si člověk chce jen tak odpočinout u filmu, myslím že se tento velmi hodí. Skupina EELS a imaginární skupina Zooey Deschanel vytvořili naprosto výborný a skvěle film dotvářející soundtrack. ()

pepa3rd

Čekal jsem nějakou šílenou taškařici, ale vlastně možná i díky tomu nejsem zklamaný. Staví na podobném principu jako Lhář, lhář, ale sucho v krku jsem zde, narozdíl od zmíněného, smíchy neměl. Každopádně i tak je to svižně ubíhající komedie, které vlastně ta absence Carreyho piškvoření docela sluší. Rozhodně stojí za vidění. 70 % ()

Carrey a McGregor jsou příliš teplí

Carrey a McGregor jsou příliš teplí