Yes Man

• USA Yes Man (více)

Chonka

Pokud hledáte film, který vás dokonale pobaví....našli jste ho! u mě je to jasnej favorit a dávám 5 z 5 míň by byla ostuda..;)A Jim Carrey opět zahrál dokonalýho blázna..:) ()

heminstein

Myšlenka, že vstřícnost či otevřenost k lidem přináší životní štěstí, možná není úplně špatná, avšak tady je přetavena do hloupé nezáživné zápletky. Jim Carrey má bezesporu velký herecký, nejen komediální talent. Mrzí mě, že ho nemůže ukázat častěji jinde, než jsou průměrné a schématem si podobné filmy, víceméně stojící na křepčení ústřední figury. Zpočátku se zdálo, že právě tato komedie bude trochu výjimkou. ()

Scaevola

Další Carreyho kombinace sociální sondy a komedie, tentokrát na téma "jak podlehnout cizímu vlivu a ještě si to užít". Zůstal jsem až do konce jen pro hrdinovy grimasy a hrdinčin půvab. ()

metztlimoon

Práve som to dopozerala a vážne, za posledných 5 rokov jedna z najlepších a NAJVTIPNEJŠÍCH amerických komédií! Tí, čo máte aspoň trochu radi Jima Carreyho, pozrite si to (spoiler: keď sa Jim v kancli oblepil lepiacou páskou, skoro som spadla zo stoličky, nekecám!). Ja som sa už dávno tak dobre nezabavila na filme, dokonca sa mi ani nechce ísť teraz spať (je presne polnoc a ja som celá nabudená) :D --- Po treťom pozretí: Je to prudko pozitívny film, ktorý mi vždy vylepší náladu. A to oceňujem, lebo nie každému filmu sa to podarí. ()

faktor_xx

Áno áno áno...konečne dobrá komédia a nie nejaká hovadská puberťácka sprostosť...celkom dobrý námet, ktorý sa snaží navodiť v ľuďoch nádej a optimizmus, Jim Carrey znova späť (po dlhšom čase, už sa patrilo!)...z filmu sa nedá očakávať hlboká myšlienka, ale scénky podľa mňa trefné a vtipné...neviem čím, ale vždy keď vzhliadnem tento film, mám dobrú náladu niekoľko hodín :D takže áno! 80% ()

Kizermen

Jedna z nejlepších Komedii od - jim carrey zasmál jsem se,výborný příběh a neobvykle (dobrý) nápad. Jde vidět že jim carrey je prostě třída a výborný komik , Zooey Deschanel byla sexi a taky zahrála dobře,jinak přišlo mi to trochu jako Lhář Lhář ale výborný film 80%. ()

Evbad

Jimovo ksichty zrovna dvakrát nemusím, ale tady se docela krotil. Celkem úsměvná podíváná o tom, že v životě je lepší říkat ano než ne. A že by to v reálném světě nefungovalo? Jak to můžem vědět, aniž jsme to zkusili? ()

AceDandelion

Není to špatný, podle mě ideální film pro ty, kteří zrovna nemají náladu si plakat u drama nebo bejt napnutí i akčňáku či hororu. Celkem pohodovej film, u kterýho se rozhodne zasmejete !! Jim Carrey - bravurni herec a Zooey taky začínám přicházet na chuť , po filmu Inception a 500Days of Summer už mi ani nevadí, že je podobná až neuvěřitelně Katy Perry :)) ()

cirkulace

Zcela určitě nejlepší film Jima Carreyho. V roli, která mu padne jak ušitá. Ve filmu, na který asi nejlépe platí slovní spojení "příjemná komedie na sobotní večery". Dá se říct, že to není film, u kterého záleží, jestli máte Jima rádi nebo ne. Ten příběh Yes Mana vás prostě dostane. Opravdu... ()

Pillinho

Film s hercom Jimom Carreym napovedá, že nepôjde o žiadny odfláknutý a trápny film. Podstata celého filmu je určite v jeho samotnej myšlienke, ktorá hovorí o tom, že človek by sa mal riadiť srdcom a neodmietať svoje nahodené šance v živote. Spolu s humorom Jima Carryeho a štipkou romantiky sa stáva z filmu nezabudnuteľný zážitok. ()

Keytt

Bylo to bláznivé, bylo to v Carreyovském stylu, ačkoliv kromě jedné scény byly pro tentokrát vynechány typické "xichtíkovské" legrácky. Možná to je ten důvod, proč mi Yes Man přišel příjemnější a dospělejší. Vtipy byly naservírovány zábavnou a roztomilou formou a pokud se ptám sama sebe, jestli se na tento film ráda kouknu znovu, odpovídám...ANO! ()

jaqubko

Posledná vlajková loď kariéry Jima Carreyho pojednáva so zaujímavým námetom. Rozvedený a nešťastný muž navštívi prednášku, na ktorej sa zaviaže odpovedať na všetko áno, akokoľvek šialene otázka znie. To zahrňuje všetko od koncertu „progresívnej“ kapely po reklamu na Perské ženy v mailovej schránke. Vďaka tomu stretáva i zaujímavú ženu, do ktorej sa zamiluje. Jim Carrey sa vďaka vyššiemu veku už predsa len trochu krotí oproti filmom v jeho najlepších rokoch, no i napriek tomu si užijete dosť jeho „svalového“ humoru. Výborne ho dopĺňajú i vedľajší herci v podaní Zooey a Bradleho Coopera. Scenár využíva tému naplno, ústredný pár je sympatický a kamera Roba Yeomana dokáže i niektoré banálne momenty pekne podať a zvýrazniť. ()

RomanBond007

Jim Carrey v ďalšom dobrom filme. Vôbec ma nenapadlo, že je to podľa knižnej predlohy. Vtipné to bolo, dej nie je veľmi originálny, až na to ANO. Ale inak v pohode, sadnúť si k tomuto filmu s kamarátmi, s kamarátkami alebo rodinou, na to je to celkom ideálne. Dal by som 3 a pol hviezdy, ale kedže to nie je možné, tak dávam 4 hviezdy, hlavne za Carreyho. 80%!!! ()

LencaN

Průměrná komedie, u které jsem se sice usmívala, ale že bych se řezala smíchy to nikoliv. Nějak mi unikl hybný bod, který hlavního hrdinu přesvědčí k přechodu k jinému stylu života...že by ten vrčící hafan stačil, aby člověk překopal veškeré svoje myšlení? Ani nátlak hlavy toho yes-hnutí mi nepřišel tak drsný, ale spíš otravný. Co oceňuju, je výběr partnerky pro Carreyho. Zooey Deschanel tady jako potřeštěná jogínka-fotografka seděla a předvedla hodně slušný výkon. Ale u Jima mi asi začíná lézt na nervy to jeho neustálé pitvoření, mám radši jeho civilnější projevy, např. v Truman Show. Co hodně pokulhávalo byl scénář, bohužel...kamarádství - nerozvedeno, láska - odfláknutá, práce - nelogická a zbytek - no... Zřejmě to není film, u kterého se musí zapojovat mozkové závity, takže když máte všeho plné zuby a chcete lehkou vymývárnu mozku u které si odpočinete, tak Yes Mana doporučuji. ()

SuzieS

Mě se to moc líbilo - ať už námět, tak překvapivě i zpracování. Hezká filozofie, písničky, krásná Zooey, překvapivě docela normální Jim, Žádné fekální vtipy, ba naopak pár velmi vydařených :) Jenom ke konci to nějak sláblo a sláblo... 4,3 hvězdičky :) Hodně lidí tu hlavní nápad haní, že prý vede ke konzumnosti nebo nezodpovědnosti. Vůbec ne. Já, jakožto Facebooková generace musím namítnout, že je neuvěřitelně těžké někoho dostat ven. Nikdo stále nemá čas (včetně mě, bohužel), a už jen někoho vytáhnout na prostou procházku je nadlidský výkon. ()

Carrey a McGregor jsou příliš teplí

Carrey a McGregor jsou příliš teplí