Zabijáci lesbických upírek

• Velká Británie Lesbian Vampire Killers (více)

Jimmyho pustila k vodě další holka. Přemluví proto kamaráda Fletche, aby s ním vyrazil na venkov zapomenout. Na radu vesničanů najdou nocleh v opuštěné chatě, kde shodou okolností pobývá i parta místních děvčat. Jimmymu a Fletcherovi ale přestane být do smíchu, když se z děvčat z ničeho nic vyklubou krvelačné lesbické upírky... Nemyslí na nic ... jen na krev. (oficiální text distributora)

Master19

Znáte to, jak kliknete na nějaký bombastický titulek a v článku se potom dozvíte, že to vlastně je úplně jinak, titulek je vytržený z kontextu, zpráva je recyklovaná, nudná a bez jakékoliv přidané hodnoty? Tak přesně takový je tenhle film. Oželel bych nepřítomnost lesbické interakce, kdyby se ve filmu více hláškovalo, Fletcher by na to byl ideální, ale snad kromě "dlouhého hovna" zůstává daleko za možnostmi. Hlavní hrdina je navíc sušší než martini Hawkeye Pierce. Je mi opravdu záhadou, proč by se do něj měla panenská vedoucí dívčího zájezdu zamilovat, když jen čučí jak péro z gauče. Jedna hvězda je za ex se sekerou do půlky hlavy a druhá za vikářovu dceru. ()

NoFiction odpad!

Další hrozná stupidní sračka tentokrát remixnutá komedie a horor zároveň. Ze začátku snímek vypadá docela dobře, ale zdání někdy klame. Pokud nechcete strávit hodinu a půl nudy, tak si tohle nikdy nepouštějte!! ()

Guzo

Nakonec to nebylo až tak hrozný, čekal jsem větší blbost.. Moc mi tu neseděl hlavní hrdina, ale oproti tomu Fletch a kněz byli celkem v pohodě a sem tam nějaká hláška stála fakt za to. Místy je i pěkná hudba a režie s efety (pokud nepočítam vystřikující "humus", ale to do tohohle druhu filmů prostě patří). No a poslední záběr je fakt hodně povedenej.. ()

Vertigo666

Je to ptákovina, ale opravdu hrozná ptákovina:) Ale já se bavil, smál a dokonce jednou spadl ze židle, ale já jsem taky dost divnej člověk:) A jsem ulítlej na upíry, natožpak na lesbický upírky:D ()

Pecival

Asi si za týden nevzpomenu na jedinej záběr z filmu, ale teď prostě musím konstatovat, že se mi to líbilo. Sice by si mohli tvůrci pár lascivních vtípků ušetřit, ale občas sem se na druhou stranu od srdce zasmál. Po technické stránce lahůdka a samozřejmě opravdu solidní porce luxusních havají (které by pravda mohli ukázat více). Dvě věci nicméně film trochu srážejí. Hlavní hrdina by mohl být rozhodně sympatičtější a taktéž místo jakéhosi bílého slizu to chtělo pořádné krvavé orgie. To jsou ale relativně drobné vady na kráse pohodové (a dosti nablblé) oddechovky. Slabší čtyři. ()

zolo23

Mám rád anglický humor ale pri tomto filme som sa bohužial zasmial len raz pri hláške "má to držedlo ve tvaru kokota".. Duo Mathew Home - James Corden pre mňa vysoko nesympatické. Obyčajný "nepodarený film" kde z upírok namiesto krvi strieka nejaká biela hmota čo neraz pripomína...veď vy viete čo ()

jenik71

Osobně bych uvítal buď víc humoru a nebo větší porci hororových prvků. Takhle poskládané dohromady se mi to celé jeví dost nezajímavě, místy až trapně. Název filmu by nepochybně víc slušel nějakému erotickému dílku z produkce Hustleru. ()

jefff

Opravdu slabé. Nevtipné, kýčovité, příliš tlačené na béčkově ujetou zábavu, jenže ve výsledku se z toho stala nezábavná béčková pitomost. Herci strašní a děj stupidní. Ale myšlenka byla asi v počátku zajímavá, škoda jen, že ji autoři filmu neuměli zpracovat do nějakého smysluplného obrazu. Je to takový hodně debilní a nezábavný Evil Dead 2. ()

nightevan

Není nad to nic nečekat a potom být příjemně překvapen. Už podle názvu nemůže nikdo čekat něco jako Vzpomínky na Afriku, ale Soumrak mrtvých už je co by kamenem dohodil. No co si budem povídat, jsem především chlap, takže ty čtyři kočky prostě fungujou; ženy nejspíš nepochopí:o). Místy jsou tam trochu hluchá místa, spíše jen mírně nedoslýchavá, ale celkově těch nějakých 80 minut uteče jako voda, pořád je čemu se smát. Je to laciné, ale myslím, že tvůrci za to oscara ani nečekali. Prostě vypnout, zapomenout, co je a co není, a bavit se! ()

sedm.1

Prvních dvacet minut je zábavných,oba hlavní hrdinové hláškují,holky jsou rajcovní jak svině,do toho řízná muzika,prostě nástup na pořádný úlet.Ovšem,když se objeví samotné rádobylesbické upírky a veškeré dění se přesune do jejich vesničky a dojde na jejich řádění,vše je spláchnuto rázem do hajzlu.Film okamžitě ztrácí veškerý drive,humor je nahrazen trapností,oba chlapíci trousí z úst blbost za blbostí,z šuk..ních bab se stanou prapodivně nesympatické fúrie a veškerá krev je nahrazena podivně nesmyslnou bílou cákající hmotou...?,zkrátka zbytek filmu je nekoukatelnou hovadinou.Už u spousty filmů jsem naříkal nad promarněným námětem,ale Lesbian Vampire Killers je jejich králem.Tohle mohl být nehorázně zábavný krvavý brak.Zatím se z toho ale stal nudný,blbý brak s trapností s velkým T.Díky bohu za Zombie Strippers,to je krvavá ulítlá zábava.Tohle je jen strašné zklamání,pozor všem na lákající název! ()

BMAJTZ

Je to naprosto ultimátní kokotina, ale ve 2 ráno se mi to zdálo taky jako naprosto neskutečná zábava. Co na to říct bavil jsem se a bájný meč cocksword tomu jenom dodal. Nemůžu než doporučit, nejlépe podávejte s vypnutým mozkem a vychlazeným pivem. ()

Opsha

Naprostá, absolutní a totální hovadina. A to v tom nejlepším slova smyslu. Perfektní parodie klišé upírských filmů s nadmíru sličnými protivnicemi a kanonádou geniálně vyšinutých gagů. Moje oblíbené scény jsou upírka se sekerou v hlavě a zrcadlový souboj.Co říci závěrem? Snad jen velice hlasité: Jaaaaaaaa! ()

medlo

Prvá polovica filmu je fajn. Dokonca som sa aj pár krát zasmial. S pribúdajúci minútami to však ide s filmom dole vodou. ()

misstake

Příjemné překvapení. Po zdejších komentářích jsem čekal úplnou sračku, ale ono to nakonec bylo zábavné, upírky byly sexy, některé scény vtipné, jiné nechutné, jinými slovy příjemná béčková jednohubka, nenechat se zdejšími komentáři odradit, nečekat žádný zázrak ve stylu Soumraku mrtvých a prostě si to užít. ()

Rudinsky

Phil Claydon dostal absurdne zlý scenár, dvoch trápnych trollov neschopných kvalitnejšieho komediálneho výstupu, a hlavne - a to som veľmi rád - dostal šancu. Dúfam, že sa mu dostane kvalitnejších predlôh a vedzte, že o tomto mene ešte počuť - hoc iba v béčkovom žánri- budeme. ()

KoRner

Pokusy o nadhľad tam boli, ale načo keď mne sa to nezdalo nejak extra vtipné. Jediné čo stálo za to boli tie lesbické úpírky a samozrejme najštýlovejší meč na ich zabíjanie. ()

charlie_ando

Legenda pravý, že lesbická královna upírů Carmilla poté co byla přemožena proklela celý rod barona Wolfganga McLarena statečného křižáka a zručného šermíře, který se oháněl magickým mečem Dildem a s ním i celé jeho léno vesnici Cragwich. Kletba trvá dodnes a stále si vybírá krutou daň na čerstvě dospívajících ženách. O tom však nic nevědí dva zkrachovanci, hlavní postavy filmu režiséra Phila Claydona. Tlouštík Fletch (James Corden) jenž si přivydělával jako klaun. Potom co však jednomu spratkovi namlátil je bez práce. Druhým ze dvojice je ušlápnutý Jimmy (Mathew Horne), který stále vězí v nefunkčním vztahu s panovačnou mrchou Judy. Osud respektive šipkařské (ne)umění určilo, že se vypraví na turistickou výpravu do hlubokých lesů kolem vesničky Cragwich. Jako náhodou tam narazí na čtyři atraktivní studentky, které řeší poruchu na své dodávce. Nevinná a okouzlující blondýnka Lotte (MyAnna Buring) učaruje oběma mladíkům. Střet s prastarým zlem nejen o srdce krásné ženy tak může zažít. Co si budeme nalhávat je to hloupé a místy i upocené. Velmi je cítit, že si tvůrci vzali velkou inspiraci u dvojice Pegg a Frost, ale úplně to nefunguje, jak by mělo. Na druhou stranu se tohle dílko může pochlubit slušným zpracováním, přímočarým humorem, který občas i nenudí a vcelku ucházející klipovou kamerou od Davida Higgse. Největší úsměv mi na tváři vykouzlila scéna se sekerou na kankánovou melodii a koupelnová taškařice. Tvůrci nás neochudili ani o kvanta bílého slizu a přijde i o obligátní holčičí rvačka. Prostě taková lehce okoralá anglická jednohubka, která se ale může pochlubit spoustou čerstvého křehkého masíčka. ()

baXter

Název mluví za vše. Ale aspoň kostýmy byly celkem zajímavý a hudba se k tomu hodila. Občas jsem se i zasmál. ()