Na katolické střední škole se populární a velmi krásná dívka (Mischa Burton) spojí se školním reportérem, aby vyšetřili případ ukradených závěrečných testů. Ale když už mají své podezřelé, na povrch vyjde obrovké spiknutí. (Sydonai)

grogodil

Deťúrence sa hrajú na ťažkých detektívov. Bez debát nevšedný zážitok, ktorý vďaka zvláštnej až bizardnej noir atmosfére strednej školy určite nenudí, no k tým príliš karikaturovým postavičkám som si za celý čas nedokázal nájsť cestu a skôr ma rozčulovali, než bavili. ()

Dexter1

Nech to znie akokoľvek hlúpo, tak táto teencrimedy je fakt dobrá. Skutočná kiminálka s parodickými prvkami uťahujúcimi si z film-noir (samotársky nie príliš kóšer detektív, femme fatale, obrovské spiknutie). Skvelé kamera, vtipné hlášky, drsný Willis a bohužiaľ predvídateľný koniec. To je zrejme jediná chybička krásy, ktorá kazí tento film. Keby som však mal o takých 4-5 rokov menej, neváhal by som ani chvíľku a napálil tam 5*. ()

Eldrick

Aféra Watergate pro naivní pubertální loosery. Každýmu protřelýmu muselo být od začátku jasný, že za všim je ženská. Bruce Willis rules. ()

M.i.k.e

zkraje mi AOAHSP přišlo zvláštní a krapet ujeté,ale nakonec se z toho vyklubala relativně slušná jednorázová detektivka,která napoprvé nenudí a divákovu pozornost udrží,ale podruhé už jí chtít vidět nebudete...slabší 3 a 50% ()

Jonash87

NÁHODOU! Solidně natočená parodie na všechny kriminální filmy a seriály - z prostředí střední školy! Autoři si s tím vším dost vyhráli, těch krimi klišé a stereotypů vystihli dost a dost. Rozhodně jsem se nenudil, neznámý sympatický mladík Reece Thompson se hlavní role totiž zhostil na výbornou; Bruce Willis pak v roli vedlejší jen potěšil. Fajné. ()

Aljak

Ehm, no neviem, ale mne tento štýl akým to bolo podané neprišiel ani trochu atraktívny. Celé mi to prišlo ako keby sa snažili, aby to pôsobilo viacmenej sarkasticky, no napokon to vyznelo skôr trápne. A naozaj nechápem načo do role riaditeľa školy pchali Bruceho Willisa, ktorý vôbec nie je stavaný na takú postavu - veď to potom aj tak dopadlo. Čo ja viem, celkovo mi to prišlo také obyčajné, hoci aspoň to samotné vyšetrovanie celej kauzy bolo aspoň ako tak zaujímavé. Inak, dosť bieda, ktorá len sotva človeka zaujala. Aspoň, že na Mischu Barton sa dobre pozeralo... ()

wohna

Film byl obstojný. Mladí herci nebyli špatní. Díky Mische Burton, která je mimochodem hrozně nádherná, dávám tři hvězdy. ()

Juto

Film okrem kriminálneho/detektívneho prvku, ktorý je súčasťou, je to stále typický, triviálny americký vysokoškolský tínedžerský film: populárni chlapci verzus nerdi, nedbalé večierky so všetkými zúčastnenými, uvažovanie o sexualite, rasovo rôznorodé postavy a tak ďalej. Herecké výkony tiež nie sú ničím výnimočné, až na jednu príjemnú výnimku, Brucea Willisa v úlohe riaditeľa Kirkpatricka, ktorý je naozaj vtipný v noir štýle. Scény s ním vyčnievajú nad ostatné. 6/10 ()

Ice123

No dá se na to jednou kouknout.... Dějově i herecky nic extra. Příběh nereálný, ale díky Mischa Barton je na co koukat a těch pár scének, kde se objeví Bruce Willis je taky dobrý... Co nemůžu upřít, je neočekávané rozuzlení a pár scén u kterých se pobavíte ;) 48% ()

bartias

Příběh v klasickém noirovém schématu je zasazený do prostředí americké střední školy. Oproti temnému Zmizení (Brick) je ale mnohem veselejší. Vyšetřující mladý smolný žurnalista na rány pěstí odpovídá suchými hláškami, propadá neodolatelnému kouzlu femme fatale Mischy Barton a místo cigaret v ústech notoricky žmoulá žvýkačku. Povedené gagy inspirované humorem teenagerovských komedií zapadají do dobře napsaného scénáře. I když je komplikovaný konec mírně chaotický, film nenechává na pochybách, že tohle je ta pravá Drsná škola. ()

Radiq

Podařené a né že né. A né kvuli Willisovi. Ten tam sice měl důležitou roli a zvládl ju dokonale, ale co mě fakt dostalo, byla nenásilná povaha to divákovi nějak násilně vnutit. Potělilo mě několik nechutnejch nebo vulgárních vtipů, který ale byly fakt vtipný a né jak jak třeba v nějakejch pubertálních kravinách, kde se mele jenom o chlastu a šukání. Děj kolem novinařiny byl zajímavej a příběh se linul souvisle a nekřivil mi páteř. Herci celkem sympatičtí, včetně hlavního ojebákovanýho představitele Reece Thompsona. Potěšilo mě to... ()

URBAN

Jako blbost dobrý , ale jako něco víc to v žádném případě není . Jediná věc co na tomto filmu může navnadit je Bruce Willis , který nakonec není zrovna tahákem , ale na zaplnění volného času nebo nudy se to hodí . ( 15.1.14/MAC ) ( 15.7.17/iPhone/portal.regiojet.cz ) ()

sir-dave

Směsice teen komedie a kriminálky, která nemá ani jedno z toho na průměrné úrovni. Jediné co stojí za to, je aspoň pohled na Mischu Barton. Moc nechápu Willise proč vzal tuhle roli. Ze školní prostředí na podobné téma raději "Fakjů pane učiteli". ()

ecceHOMMO

Nevtieravé, bez nechutností či výrazných vulgárností...ale zato s ohromnou myšlienkou, ľahkým vtipom a dômyselnou ( ikeď z časti predvídateľnou ) krimi zápletkou. ()

viperDavid

Líbilo se mi, že se Mischa Barton odvázala, ale jako herečna nestojí za nic. Celý film je takovým zvláštním vyprávěním o dětských problémech a docela to tomu ublížilo. Asi by to nebylo špatný dát tomu víc peněz a kvalitních herců. ()

terunka003

Kriminální, parodující, středoškolské × líné, jasné vyvrcholení zápletky už od začátku. To byl takovej dětskej Phil Marlow v podobě investigativního mladého reportéra. Ale jo, pobavilo to. Sice rozluštění hádanky bylo jasné už od začátku, ale dalo se to. Teda byla to škola plná divných lidí, od ředitele Bruce Willise, (který byl suprový ve své roli), přes španělského učitele a po sebranku 4 vyvrhelů, kde každý byl něčím úchylný. Rozhodně je to film, který stačí být viděn jednou. Ale nenudí. Soundtrack dobrý. "Jmenuji se Bobby Funke. Píšu do novin. " ()

Bobik9

"To je střední...". Docela mě ten film pobavil. Jakožto parodie na krimi filmy je to výborné, ale příběh už trošku pokulhává a herecké výkony jsou bídné, samozřejmě až na Bruce Willise, který bohužel nedostal ale moc výraznou roli. Nicméně to bylo docela vtipné. Tak horší 4*... ()