Bravurní výkon Hankse doplňující skvělým výkonem Washingtona + píseň Bruce, která mě každé ráno budí jako melodie na budíku a máme tu velice výživný a dojemný snímek.(28.6.2015)

No film bol celkom dobrí ale koniec my prišiel nejaký depresívny.(5.11.2015)

Velmi nadhodnocený film,jakých je opravdu velmi mnoho a daleko lepších.V tomto filmu totiž je cítit ta falešná rádoby americká tolerantnost,která zde přímo čiší a sráží tento snímek hodně dolů.(1.12.2015)

Tento film jsem viděl prvně až nyní a musím říci, že ve mě nechal hodně emocí. Tom Hanks to zahrál fantasticky a sledovat jeho proměnu, to jak ho AIDS sžírá bylo velmi silné. Myslím, že to jak se lidé chovají k těm co mají AIDS, zde bylo výztižné. Za mě tak 90%.(28.1.2016)

Ocenění si právem zaslouží, příběh o lidskosti, který Vás dojme a donutí změnit hodnoty.(29.5.2016)

• jungewolf

Velmi dobře natočená homo-propaganda , takže - Odpad ! .... .(29.6.2016)

Na film jsem jsem se zkousel divat snad 20x a 20x me unudil skoro k smrti a vzdy jsem vydrzel max. 40 minut, pak jsem bud nekam sel, nebo delal neco jineho, vcera jsem ho poprve videl cely, navic v nemcine a musim rict, ze vazne neni spatny. Ti kteri tady nadavaji na AIDS, buzny, prosim zdrzte se svych komentaru typicky ceskych nenavistnych a nejprve si zamette pred vlastnim prahem vy "skvostne dokonale bytosti".(30.9.2016)

Tom Hanks opat potvrdil,ze je pan herec,neskutocny vykon,slzy sa nedali zastavit a soundtrack od Bruca Springsteena dal tomu filmu este vacsi smrnc...:-)(11.1.2017)

Boj proti predsudkom v tomto prípade miestami tlačí možno až prílišne na emocionálnu pílu, v konečnom dôsledku ale necháva priestor (aj keď limitovaný) aj pre Danzelovu "faggot" ofenzívu či Beckettove morálne otázne životné epizódky. Hanks ako klasická "underdog" postava opäť (zas a znova) exceluje, pričom ale neprináša oboznámenému divákovi nič nevšedné či prevratné. Mne osobne bol viac sympatický Denzel s jeho rolou priamočiareho právnika, a jeho postupného prerodu a precítenia sa do celej problematiky.(15.7.2017)

1 8 15 21 25 26 27 28 následující >>