Sandra Bullock a Bradley Cooper se představují v hlavních rolích této potrhlé komedie o jedné schůzce naslepo s nečekaně zábavnými důsledky. Když se výstřední, ale rozkošná Mary seznamuje se Stevem, kameramanem zpravodajské televize, okamžitě se do něj zamiluje. On do ní ale ne. A tak Mary pronásleduje Steva putujícího po celé zemi za zpravodajskými senzacemi, až se sama jednou takovou stává. A právě v tu chvíli, uprostřed mediálního šílenství, dostává Mary příležitost najít si své místo v životě…a muže svých snů! (HBO Europe)

Lukaso1

Tak tohle je opravdu crazy záležitost, poměrně zajímavé herecké obsazení, ale divně zahrané či napsané, nebo zrežírované? Ani nevím, ale tvůrci si to asi tak přály a opravdu to přepískly. Sandru kterou mám jinak opravu rád mě zde opravdu leze na nervy a to bych ji měl spíše litovat v rámci role. Celé je to nesourodé nudné a nezábavné, takhle komedie nevypadají že? ()

_aandyy_

Toto je bohužel jeden z nejhorších filmů Sandry Bullock. Objevují se zde sice asociace jako křížovka - život, symbolika bláznovství jejich červených kozaček, ale to všechno podle mě nestačí pro to, aby byl film dobrý. Chybí tomu zkrátka ta správná šťáva, je to bláznivý, opravdu hodně bláznivý snímek, který pro mě asi zůstane ne tak úplně pochopen a především... zdá se mi tady všechno jakoby špatně načasované, slova špatně zvolená, herci špatně se tvářící... nevadí, přesto se mi tu a tam na tváři objevil smích, který ale bohužel stojí jen za tu jednu hvězdičku.. ()

vieriX

Nebýt vynikajícího výkonu Sandry Bullock jednalo by se o tuctový film, který by se sotva dostal na 2*. Ale díky ní se jedna o příjemnou večerní zábavu.Velice hezké ***. Ps: Rok 2008 byl ve znamení návratu Sandry Bullock do první herecké ligy. ()

JajinkaBec

Nejdřív jsem to považovala jen za hodně svérázné (a otravné) pojetí lásky na první pohled. Ale jak film běžel, došlo mi, že tady jde o něco víc a zaujalo mě to. A docela dost. Je to zajímavý a humorný pohled na život člověka, který je jiný než ten obecně platící "normál", o kterém se ve filmu mluví. Myslím, že nakonec Mary "brali" všichni, Stevem počínaje a divákem konče, najednou to už nebyla ta otravná holka... A díkybohu za ten konec, je to docela příjemná změna. ()

MarsVl

Slušná komedie s potrhlou Bullock. Na začátku mě teda pěkně štvala ... ale potom jsem si už zvykl. Konec no , takový americký happyend. Jinak průměr 3* ()

Bigwave

Podprůměrná americká romantická komedi. Sandru Bullock mám jako herečko hodně rád, ale v tomhle filmu mi přišla fakt špatná. Ono na něm nní nic dobrého. Tři hvězdy jen za to, že to odsejpalo a nevznikaly hluchá místa. ()

jafuska

Tento film je komedie každým coulem, neobvyklá role herečky Sandry Bullock, zde ztvárnila opravdu hodně ztřeštěnou holku, která jde za svým idolem, at se děje cokoliv, pro ni, jako opravdu dobrou herečku je tato role hodně netypická, až jsem z ní trochu byla zděšená, jak roli zahrála, říkala jsem si, takto to opravdu měla zahrát? neměli přeci jen trochu ubrat, aby to nevypadalo tolik směšně? asi ne, když je dobrá herečka, měla by zvládnout i tuto roli, i když je to opravdu hodně bláznivé, ale jinak průměrný film, který potěší a člověk se u něho odreaguje od starostí vnějšího světa. ()

Alca

Tohle byla největší blbost, jakou jsem v poslední době viděla. Jediné světlé místo je, že to nedopadlo tím nejpředvídatelnějším způsobem. A taky boty, ty jsou fakt perfektní! Za ně dostává *. ()

zuzzuli

Dalo se na to místy koukat, ale možná i hodnotím přísněji, protože jsem zvyklá, že filmy se Sandrou Bullock mají jednoznačně lepší úroveň. Nečekala jsem díky hodnocení od tohoto filmu mnoho, ale stejně mě trošku zklamal. Možná bych hodnotila lépe, kdyby film probíhal jako posledních 20 minut... ()

knihovna

Slečna Mary není chytrá - má pouze obsáhlé až encyklopedické znalosti. Je zajímavé, jak často si lidé pletou chytrost s dobrou pamětí. Taky je neuvěřitelně ukecaná a dost nechápavá, protože jak jinak nazvat někoho, kdo běhá přes půl Ameriky za někým, kdo ho evidentně nechce, popřípadě po zjištění, že se baví s hluchým děvčetem, a přestože prý umí znakovou řeč, přesto kecá a kecá znakové řeči nepoužívaje. Taky asi špatně vidí - přehlídnout dvoumetrový otvor, uprostřed ohraničené zóny můžeje jen slepec, nebo pitomec. Tolik k popisu Mariiných schopností. Film je opravdu blbý, nedomyšlený a scénárista by za docela fatální nelogické scény zasloužil nakopat do zádele. Nejlepší je scéna, kdy se Mary hluchého děvčete zeptá kolik váží a děvče odpoví. Ovšem proč je tím jeřábem nevytáhli rovnou, to jsem fakt nepochopil. Pro netechniky - jeřáb nemusí stát rovně, aby fungoval. ()

PlysovyMacko

Klasická premisa amerických romantických komédii. Scenár dve tretiny filmu vykresľuje hlavnú hrdinku Mary ako debilku, na konci otočí, zvážnie, vytvorí umelé emócie z ničoho, z blbosti a zrazu mame Mary brať ako úžasnú ľudskú bytost. Jedna hviezdička za Sandru, ale ani ona nevie prebit hrozný scenár a druha za krížovky. ()

johnson

Náhodou, čekal sem, že to bude horší. Ale byla to docela zábava. Příběh jako takový docela o ničem, ženská je prostě stalker, ale myslí si že není. Bullocková hraje totální mentošku, ale zahrála to perfektně:-D Je to sice další z těch komedií ''na jedno odpoledne'' ale bavil sem se dobře. Lépe než sem čekal, takže 75%. ()

White-Man

Krásna ukázka Béčkového filmu, který nemá žádné velké plusy ani mínusy. Prostě průměrný film, který diváka ničím nenadchne, ale ani neurazí. Role pomatené ženské Sandře opravdu sedí a dokáže je zahrát velice přesvědčivě. Navíc je film místy opravdu hodně vtipný a nejednou jsem se od srdce zasmál. Na dlouhé zimní večery skvělá volba, která vyplní nudné chvíle. ()

Gladi

Nuž bol to riadne halúzny film, ale myslím, že Sandrička si za to malinku nezaslúžila. Inak v tých červených čižmách vyzerala naozaj veľmi dobre :-) ()

asader

Mě se Sandra Bullock do role hyperaktivní chytračky moc nehodila.V Blind Side u mě její ranking stoupnul a po tomhle filmu opět klesnul,ale není to ,že by to zahrála špatně,ale prostě se do tý role nehodila.4/10. ()

kenny79

Příšerná ženská, ani se nedivím že Cooper před ní stále utíká. A jak to v takových pohádkách bývá protiklady se přitahují a tady to nebude jinak. Malinou ověnčená Sandra. ()

George.Camel

Sandra je přesně taková, jakou ji chcete. Milá, chytrá, ukecaná, rozkošná, dojemná i k zulíbání a tenhle film je sedí. Pobavíte se. ()