Sandra Bullock a Bradley Cooper se představují v hlavních rolích této potrhlé komedie o jedné schůzce naslepo s nečekaně zábavnými důsledky. Když se výstřední, ale rozkošná Mary seznamuje se Stevem, kameramanem zpravodajské televize, okamžitě se do něj zamiluje. On do ní ale ne. A tak Mary pronásleduje Steva putujícího po celé zemi za zpravodajskými senzacemi, až se sama jednou takovou stává. A právě v tu chvíli, uprostřed mediálního šílenství, dostává Mary příležitost najít si své místo v životě…a muže svých snů! (HBO Europe)

lukasch

Ten film byl vtipný asi jako rakovina prostaty. Nefungovalo tam nic. Bullock strašná a nesexy, Cooper překvapivě trapný. Prostě tam bylo všechno špatně. ()

dopita

Na to, že je to komedie tam není moc humoru, na druhou stranu není film nijak zvlášť trapnej (což podobný oddechovky dost často bejvaj), a vyloženě nudnej taky není. Nicméně ale i tak je jen jeden důvod proč se na film podívat a tím je Sandra Bullocková, která film táhne v podstatě úplně sama. ()

Hanys_

Sandra správně šáhlá a přitom sexy, ale to samo o sobě prostě nestačí. Trojka zpravodajců docela nevyužita, čekal jsem, že budou házet hlášku vedle hlášky, ale ono je to spíš o té Mary než o Steveovi. Netradiční závěr potěšil. ()

Adramelech

Přečetl jsem si anotaci a  usoudil jsem, že tohle bych měl vidět. Historku, jak se ukecaná ženská propadne spolu se skupinou hluchoněmých dětí do starého opuštěného dolu, bych fakt nevymyslel. To snad ani není snaha nahánět politické body za propagaci inkluze, to je čirý surrealismus. – Nakonec se z toho vyklubala docela ucházející komedie. ()

Brona09

To je taková blbost až je to dobrý. Nasmál jsem se fakt dost. Je až neuvěřitelné, jak dobře dokáže Sandra na svůj věk zahrát mladou, praštěnou ženskou..Až budu luštit křížovku, vzpomenu si na inteligentní Mary v červených kozačkách... :-D ()

Oňďo

Veľmi vtipná komédia. To už preto že tam hrá Bradly Cooper a Sandra Bullock. Mary (Sandra Bullock) tam hrá podľa mňa trocha retardovanú dievčinu ktorá prenasleduje muža ktorého stretla tak na slepo .. Ale veľmi vtipná komédia s dobrými scénami ... ()

lareinna

Podľa titulky by som usudzovala, že ide o typickú americkú romantickú komédiu. Ale celý dej je omnoho zaujímavejší o to, že neviete dopredu odhadnúť, čo bude ďalej. Osobnosť Mary je iná a dosť svojská, je veľmi chytrá, ale aj naivná. Chvíľami ide trošku na nervy, ale v konečnom dôsledku je ona tým človekom, ktorý otvorí oči druhým. Vcelku zaujímavé a milé. ()

Ricky_CZ

Člověk čeká nějaký malinový světový průser a nakonec se příjemně pobaví. Ač lezoucí na nervy, je Mary po většinu času k zulíbání...A vlastně, proč ne :) Celkově příběh ani nemá pasáže, kdy by vás mohl začít nudit, což beru jako další velký klad... ()

livuska

Nuž, vôbec ma tento film nenadchol... Možno preto, že som ho pozerala len z dlhej chvíle pri lakovaní nechtov :)) ()

aLPaC

Kladně hodnotím za narážky na chování a vystupování některých "novinářů", záporně za postavu Sandry, která je povětšinou děsně nesympatická. No zkrátka musím přiznat, že někdy jsem se zasmál (nejvíce to má na svědomí kupodivu Church), jindy jsem byl naštván, celkově slapší průměr. Viděl bych to tak na 55-60%. ()

Eva_D666

No ona tu pusu snad nikdy nezavře. Všechno ví, všechno zná a na všechno má odpověď. V téhle roli se mi Sandra celkem líbila a vysloužila si ode mě jednu hvězdičku. A ta druhá je za celkový dojem z filmu. Jen přibyla další podprůměrná komedie v americké kinematografii. ()

M1k9

Obsahově velice jednoduchá komedie u které si hodně lidí odpočine. Někdy je to však nudné. Sandra tady hraje naprostou blbku, ale jde jí to. Je teď ve velmi dobré formě a doslova září. Průměrné komedie režírovány pro americkou síť ji prostě sednou a už má nějaké ty herecké zkušenosti, které ji naskočily nejen s věkem, ale hlavně s kvalitním a pravidelným obsazováním do hlavních rolí. Zaplatit si kvalitní herce, nebo vymýšlet něco nového a originálního. Co je jednodušší? Marketingová volba je jasná. 2.5/10 ()

Kratoc

Klobouk dolů přes Sandrou, která má energie na rozdávání a stíhá natočit tolik filmů. I když tento není žádná bomba, tak mne překvapilo, že Sandra Bullock je herečkou tolika tváří. Zatímco v Zrození šampiona hrála paní domů, tak s jiným sestřihem vlasů, svěžejším líčením a výbušnou energií si s chutí střihla střelenou skoro-dvacítku. Samotný film není nic, kvůli čemu byste se o půlnoci vzbudili a mysleli na to, jak to ten režisér vlastně myslel. Ale zase to je docela příjemná komedie, s pár vydařenými gegy a ne úplně hloupou pointou. ()

Vitaminy

Sandra Bullock zraje jako víno a sluší jí to víc a víc. S Bradley Cooperem ve filmu tvoří pěknou dvojku a tahle ztřeštěná role alá Zuzazna Norrisová z Letiště jí nesmírně sedí. Za tři hvězdy. ()