Sandra Bullock a Bradley Cooper se představují v hlavních rolích této potrhlé komedie o jedné schůzce naslepo s nečekaně zábavnými důsledky. Když se výstřední, ale rozkošná Mary seznamuje se Stevem, kameramanem zpravodajské televize, okamžitě se do něj zamiluje. On do ní ale ne. A tak Mary pronásleduje Steva putujícího po celé zemi za zpravodajskými senzacemi, až se sama jednou takovou stává. A právě v tu chvíli, uprostřed mediálního šílenství, dostává Mary příležitost najít si své místo v životě…a muže svých snů! (HBO Europe)

ViktorEl

Podľa mňa najhorší film so Sandrou Bullock, dosť veľká hlúposť, s dobrými hercami. Až na posledné 10 minút som sa dosť nudil. Komédia, ktorá nie je smiešna, ale trápna, a ktorá nestojí ani za dobrú oddychovku. Veľmi slabý film, na ktorý sa skoro zabudne. 30% ()

Zeliiik

Na film jsem koukal jen kvůli Bradley Cooperovi a toho jsem si tam paradoxně užil nejmíň. Sandru Bullock jsem nemohl vystát od začátku do konce, mnohem víc mi sedla její postava v The Proposal, než tahle ukecaná chodící encyklopedie...Za to hodně potěšil Thomas Haden Church. ()

Monisek

Jako nápad dobrý. Jen mi k extrémně inteligentní Mary prostě občas chování nesedlo. Např. v úvodu, kdy se na Steva v autě jednoduše vrhla, nebo třeba na konci to poskakování a mávání ručičkama, jak kdyby si mozek zapomněla v nějakém butiku. Tohle inteligentní, byť praštěná, žena prostě neudělá. Mám Sandru Bulock ráda a především díky ní jsem si tento film pustila. 55% ()

KayTee

Jednoduchá oddychovka pro nedělní odpoledne. Když vypnete mozek a nic extra nečekáte, docela se pobavíte :-) Sandře to tady sice nesluší jako obvykle (šílený účes), ale roztomilá je pořád stejně :-) ()

Bozvav

Fakt vtipná romantická komedie, kde se Sandra opravdu vyřádila. Jako velké plus vnímám, e to vůbec nebylo hloupé. 90%. ()

mala_kea

Začátek už trapnější být nemohl. S tím si pan Traill vůbec hlavu nelámal. Naštěstí, asi po 30 minutách se ta vleznost promění v poměrně slušnou zábavu a Sandra Bullock ještě zdaleka nepatří do starého železa, ani by se neměla zahazovat romantickými kravinami, které stejně nikam nevedou a skončí hned, co začali. BTW její boty jsou vážně cool. ()

Angelitos

Musím říct že začátek byl super, až jsem čekala, že takový bude celý film, ale druhá půlka mě totálně zklamala. No prostě podprůměrný film s dobrými herci a docela vtipnými místy. Slabé dvě hvězdičky. ()

atmen

Zlatá malina pro S. Bullock za tento film? Tak to je omyl, ztřeštěnou Mary v červnených kozačkách zahrála přesně, jak scenář předepisoval.. Neříkám, že jsem se v některých pasážích nesmál, ale jako celek to prošumí jako letní vánek. Osvěží, ale jen na krátkou chvíli... K nejvtipnějším momentům patří natáčení povedené trojice ze CNN z westernového městečka a údajné zastřelení koně v přímém přenosu, který počas smuteční řeči reportéra v přímém přenosu za jeho zády zničehoš nic ožívá. ()

Olík

Sympatická autorka křížovek Mary (S.Bullock) je sice sečtělá a vzdělaná - bohužel jí její inteligence občas brání v pochopení souvislostí skutečného života. V jednom ze svých oblouzněních se zamiluje do zpravodajského kameramana Steva (B.Cooper) a ne a ne pochopit, že on se její společnosti spíše vyhýbá. Sandra Bullock má ten vyjímečný dar rozzářit svou přítomností i tu největší slátaninu a nebýt očividně otráveného Bradleyho Coopera mohla to vytáhnout na průměrnou komedii - takhle bohužel trochu podprůměr :( ()

hazaba

Praštěná komedie, které kraluje Sandra Bullock. Nehledejte v tom inteligentní humor ale ani humor záchodový. Existují scény, které jsou až směšně trapné, ale výsledný celkový dojem je docela příjemné pokoukání se, odreagování a zahnání případného splínu. ()

MickeyStuma

Užvaněné třeštidlo, aby člověk pohledal. Takovou slečnu potkat, tak se budu asi snažit utéct zrovna jako Bradley Cooper, ztvárňující zpravodajského kameramana brázdící různé události. Právě jemu je jedna taková neustále v patách. I na svůj věk si ji s plnou pompou zahrála Sandra Bullock a musím uznat, že jí to tu opravdu seklo. Příběh není nijak složitý. Naopak bych řekl, že je velmi jednoduchý, ale množstvím gagů a i dokonce dobrodružných scén to nijak nevadí. Jde tu spíše o zábavu, jak romantiku, což si snímek vede dobře. Výprava je honosná, takže je se na co dívat. Snímek má švih a určitou svou energii. Dokáže tedy upoutat a povznést se nad ironií a trapasech hlavní hrdinky, která mi byla v jistém smyslu i sympatická. Sandra Bulock dala do své postavy všechno, a tak je snímek opravdu živoucí. ()

Rathalos

Celkom vydarena komedia,najvacsim plusom je Sandra Bullock,lebo tu svoju rolu zahrala vyborne a aj preto davam 4 hviezdicky...:-) ()

nikushaa

Síce ničím výnimočná komédia, ale svoju úlohu si plní v celku dobre a pobaví. Hodinka a pol mi ubehla celkom rýchlo, hoci tam boli aj slabšie miesta. No našli sa aj také, pri ktorých som sa schuti zasmiala. Čo sa hlavných predstaviteľov týka, tak Sandra sa podľa mňa zhostila úlohy šialenej Mary veľmi dobre a jej „ocenenie“ nechápem a na Bradlyho Coopera sa mi dobre dívalo a to mi stačí :D Aj keď bol film ku koncu pre mňa trošku nelogický a pritiahnutý za vlasy, páčil sa mi a zaslúži si pekné 3* ()

cogi

Od Sandry Bullock bych nečekala, že půjde do ryze puberťácké komedie ... na tento typ filmu se dívá moje pobertální sestra, od Bullock bych to opravdu nečekala ()

A_málka

Proboha, vemte jí už někdo ty čevený kozačky! Každopádně to byla jediná věc, která mne na tomhle filmu zaujala... ()

pepa3rd

Mix mezi šílenou a romantickou komedií, která v sobě má cosi originálního a vtipného, nicméně celkevě je úroveň hodně nevyrovnaná a scénář dosti děravý. Sandra je sice ve své roli uvěřitelná (tedy výborná a celý film táhne) a když je na scéně, tak se nenudíte, ale co naplat, když se pohybuje po plochém světě zaplněném nezábavnýma postavičkama. 50 % ()