Sandra Bullock a Bradley Cooper se představují v hlavních rolích této potrhlé komedie o jedné schůzce naslepo s nečekaně zábavnými důsledky. Když se výstřední, ale rozkošná Mary seznamuje se Stevem, kameramanem zpravodajské televize, okamžitě se do něj zamiluje. On do ní ale ne. A tak Mary pronásleduje Steva putujícího po celé zemi za zpravodajskými senzacemi, až se sama jednou takovou stává. A právě v tu chvíli, uprostřed mediálního šílenství, dostává Mary příležitost najít si své místo v životě…a muže svých snů! (HBO Europe)

maciii

Předvídatelná a povrchní komedie s povinně patetickým závěrem, která nejde do odpadu jen díky místy docela příjemnému humoru a sympatické Sandře Bullock. ()

beckham-

Pro mě osobně zklamání, zasmál jsem se jednou, možná dvakrát a postava Mary mě neuvěřitelným způsobem štvala. ()

tranquill

Romantická komedie jako stvořená pro bláznivou křížovkářku Sandru. Ano, tato role jí přesně pasuje a jistě se v ní cítí jako ryba ve vodě. A protože i námět je poměrně originální, bavil jsem se a "vo to go" :-)) ()

chrispe

Neskutečná kravina, která měla ale chvilky, kdy jsem se smála nahlas. Podívat se?.... možná... rozhodně jednou a dost. ()

Hpatrik

Zatím asi to nejhorší co jsem se Sandrou viděl. Je to trapné, nezábavné, nezáživné, nese se to v duchu klasických nízkorozpočtových amerických komedií a je to samé klišé. Film uveden těsně před jejím návratem do hollywoodské špičky po Blind Side, takže se nedivím, že brala to co bylo. ()

Torgal

Sandra je asi jediný zdroj plusových bodov tohto filmu. Aj keď v dobe natáčania už mala dávno po štyridsiatke, tak tú trafenú krížovkárku dala s chuťou a elánom čerstvej dvadsiatky. Všetko ostatné je ale zvláštny kŕč s dejovým oblúkom, ktorý sa končí v ničote. Celý film tak tvorí hlušina, ktorá je miestami vtipná, ale väčšinou hluchá. 4+/10 ()

zberatel

Za toto si naozaj vysluzila zlatu malinu :P. Ale je to Sandra a tu mam rad, druha polka ale zachranuje situaciu ked na scenu vstupi DJ Qualls, tornado, Cooper sa zamaskuje ako pornoherec zo 70r vo vysluzbe... a Sandra uz zacina byt trosku normalna :) ()

haWranka

Jeden z nejpitomějších filmů, jakej jsem kdy viděla. Mám Sandru Bullock vcelku ráda, ale to, co předváděla tady, bylo hrozný. Možná hrála přesně to, co měla - v tom případě její postava byla vymyšlená děsně. Děj je úplně na nic, konec všechno absolutně skope. Během filmu se přistihnete, že je vám osud hlavní hrdinky a hlavního hrdiny úplně ukradenej. Vlastně mě teď tak napadá, že tohle je úplná zbytečnost a radši to neměli točit. Nikdy! Ta jedna hvězdička je za Thomase Hadena Churche, kterej hrál jedinou vcelku milou postavu. Jinak hrůza. Nekoukejte na to! (A abych nezapomněla - kozačky byly úžasný. Nevíte někdo, kde se dají sehnat?) P.S: Kterej blbec vymejšlí ty překlady názvů?! Začíná mi to lézt silně krkem! ()

E lan

Neskutečně trapná zoufalost včele s Bullock, která zcela po právu dostala za svůj výkon malinu (alespoň doufám, že to bylo za tento film). Špatný příběh, který psal nějaký trapný psychopat, nezachraňuje ani můj oblíbenec Cooper, který sice dělá co může, ale vtipných scén se kolem něj moc neurodí. Tenhle film není dobrý ani polovičnímu sledování... ()

MELODY

Sandra v hlavní roli dost slabá, na druhou stranu hlavní postava by nepůsobila kdovíjak ani v podání pánaboha. Je to naivní, přihlouplé a klišovité, přesto se nedá úplně zatratit. ()

Psycho.R

Dřív jsem měl Sandru rád, ale po Slečně drsňák 2 jsem si říkal, že něco není v pořádku. Myslím, že to takové role už mi nesedí, nevim. S jinou herečkou v čele bych asi dal o 1* víc. ()

AloisNeuman

Film pro mě kravina, ALE ... Jestli ženy chcete vědět co děláte špatně na začátků vztahů je tento film pro vás, Jestli milujete křížovky je tento film pro vás. Jestli chcete vidět LUXUSNÍ hercký výkon Bradleyho Coopera je tento film pro vás!!! ()

Edith17

Na začiatku to vyzeralo, že celý film bude priemer. Niekedy pobavil, inokedy bol zbytočne zdĺhavý. V konečnom dôsledku slabšie tri hviezdičky. ()

ZnalecH

Sandra Bullock drží tento film nad vodou. Je to kravina na druhou, ale svou extrémností nakonec asi získala moje "uznání". ()

Kritik.

Rád si pozriem "ľahký" a jednoduchý film, príbeh v ktorom o nič nejde. Ale pri tomto si človek nevie dokonca ani oddýchnuť - plytký dej, nesympatické postavy, humor skôr trápny než vtipný. Sandra výnimočne nesympatická a nepríťažlivá. Druhotriedny film, hanba, zbytočnosť. ()

KdG

Ve filmu je pár ujetých scén, ale celkově je to celkem nuda a nepomůže ani odbarvená Sandra Bullock. ()