Zack a Miri točí porno

• USA Zack and Miri Make a Porno (více)

Zack a Miri jsou celý život jenom přátelé, nic víc. Nemají velké plány, bydlí ve společném bytě a žijí, jak se dá. Když jim ale vypnou vodu i elektriku, musí se nějak dostat k penězům. Rozhodnou se, že natočí film pro dospělé, aby zaplatili nájem svého bytu. Se společným přítelem Delaneym se oba vydali na konkurs pro svůj porno film, ale během natáčení si uvědomili, že k sobě cítí víc, než jsou ochotni připustit. (JOJ Cinema)

hroubek

Kevin Smith natočil komedii na kterou by normalní studio nefinancovalo ale to by to nesměl režírovat Smith a hlavní roli hrát Seth Rogen komediální talent.Že i u natáčení porna může být romantika tak tohle vás přesvětší.Rogen je sympaták tak velký,že mu přeje aby mu ten film vyšel.Banksová je roztomila a příjemná a její scény s Rogenem jsou nejlepší na celém filmu.A nesmím zapomenout na Jaye jenž nám ukázal,že se neztratí bez svého věrného přítele Mlčenlivého Boba. ()

JohnSmith

Pěkně ujetá a velice vtipná komedie. Smith se s tím moc nepáře a je to jedině dobře. Každá z postaviček má svoje kouzlo a dovede pobavit. A Rogen?Fakt hustej,chvílemi sice nesympatickej,ale jinak správnej magor. ()

sskrblik

Zvlášní na sledování tohoto filmu pro mě bylo, že ač jsem se moc nesmál, tak byl ve skutečnosti docela zábavný. Ale nepustil bych si to už asi po druhé. Zkrátka točí porno a pak se do sebe zamilujou TEČKA. ()

Cortes3

Docela zajímavý film, takový řekl bychupřímný, na nic si nehrál, děj byl zajímavý, občas děj dokreslovala dobře se do děje ladící hudba, výkony herců byly také nadprůměrné, vcelku dobré, ale něco tam chybělo, nevím přesně co to bylo, ale něco jsem u toho filmu postrádal. Je to mezi 3 a 4 hvězdama, většinou, se přikláním k většímu číslu, ale tentokrát nevím proč, ale ta 4 mi tam nějak nepasuje. ()

Brain-D

Já se královsky bavil. Když je člověk totálně nadně, tak začne šlapat nebo točit porno :) Hell Yeah...tolik hlášek a parodie, že jsem vybuchoval smíchy..... Zack: "Budeš mít i TV v koupelce". Nigga:"To byl vždycky můj sen, sledovat sračku,zatím co mám sračku." ,Zack: "Každý, kdo má prdel miluje sledovat sračku, když má sračku. A já ti ten sen splním" :D:D:D ()

zdenny

Nemám nic proti přízemní zábavě, ale tak vysoké hodnocení? Proč má např. "Tele, tele" jen 51 %? Na co si tady zase někteří uživatelé hrají? Jediné, co v tom filmu bylo i možná na čtyři hvězdy, byl ten černoch a jeho hlášky. To jsem se fakt zasmál. Potom třeba ještě "Pomsta shitů". Ano, bylo tam celkem dost úsměvných scén, i takových, u kterých jsem se smál dost. Ale tím, že tam byla zakomponována romantika a láska, ztratil pro mě tento celkem stupidní kousek šmrnc. Samozřejmě: komedie je žánr, ve kterém si režisér a scénárista mohou dělat, co se jim zlíbí - bez zjevné logiky. Já ale nemohu překousnout fakt, že atraktivní dívka žije v bytě s pitomcem, který není ani pěkný a ani moc chytrý. Navíc má málo placenou práci a účty zásadně neplatí. Měla od něj odejít, on by si uvědomil, že je třeba něco změnit, s někým by natočil péčko, získal by prachy a ona by se do něj zamilovala. On by dělal machra, jeho sebevědomí by mu nezdravě vzrostlo, něco by posral a nakonec by to musel zachraňovat. Jo, tak tak by to mohlo být alespoň na tři hvězdy. Jinak nic moc. ()

Ceres

No...zas tak dobré to nebylo, jak se tu někteří ohánějí vysokým hodnocením. Ale ano, snímek má několik velmi dobrých hlášek ("Let us fuck", asi nejlepší) a scének, ale všechno zbytečně kazí romantická linka, je to škoda, protože jinak by to byla boma. Navíc ani nejsem nějak udělanej z Elizy Banks, tak jako tu ostatní, takže proto jen čistý průměr. 50%... Lester "The Molester" Cockinshtuff super jméno btw. ()

PetrPan2

"Jsem chlap, dej mi dva nanuky a gumičku a já už to nějak ošukám..." Tohle je ta nejlepší romantická komedie jakou sem kdy viděl... no minimálně ta nejvtipnější. Elizabeth Banks je vážně kočka i v bombarďácích :o) ()

sochy.zirafka

Mrzí mě to, ale občas se prostě stane, že film od mého oblíbeného režiséra nesplní očekávání a zklame. Že se to stane zrovna v případě Kevina Smithe bych nečekal, ale jednou to přijít asi muselo. Příliš jednoduché, laciné a tak nějak beze šťávy. Pár hlášek, pár vtipných scén a konec. Škoda. ()

Compadre

No, čekal jsem to nějaký lepší. Kevin Smith natočil komedii (samozřejmě), romantickou (tady má si myslim docela slušnej potenciál) a jaksepatří přisprostlou :) (taky samozřejmě, páč nekonečné dialogy o sexu a všelijakých prasečárnách jsou ve Smithových filmech nezbytné). Jen si furt říkám, že je to u Smitha spíš druholigovej snímek. Ale i tak dobrý :) ()

VanTom

Romantická komedie Kevina Smithe si tentokrát namísto popkultury idealizovala natáčení pornofilmů (tím, jaká že je to vlastně profitabilní, ale zároveň kamarádská a naplňující zábava). Mnohé fóry i láskyplné srdíčko (jakkoliv klišovité) zasunuly do vlhkého, stejně často však vystříkly vedle trapností, nechutností a neměřitelnou slovní sprostotou. [Napoprvé mi přišly tak nepřirozené, že jsem hodnotil za 2*.] ()

svobik

Smith si mě zase získal, ač jsem mu zpočátku moc nevěřil. Kadencí kulometu střílené hlášky, řada geniálně vypointovaných scén (aneb jak můžete u scény s hovnama umřít smíchy), skvělí herci (chemie mezi ústření dvojicí, wow!) a v jádru vztahová etuda numero uno plná životních pravd. Ten film bude kult, věřte mi. 9/10 a garance brzkého druhého zhlédnutí, které mě možná vystřlí až k absolutoriu. Více zde. ()

Ichabod

Další film mého velmi oblíbeného režiséra je tady. První co mne udeřilo do očí je množství product placementu, ale intimní zásahy do života ústřední dvojice, nebo Reuth-Long (Long jako gay??? - AWESOME!!!) pár jsou prostě skvělé a Smithovské. Banks i Rogen jsou oba senzační a mám je hned zase výše na žebříčku oblíbenosti (Banks jsem letos viděl jen v Definitely, maybe a přišlo mi to škoda). Apattow a Smith jsou mistři současných komedií, ale Smithovu tvorbu mám raději kvůli správnému dávkování humoru i emocí. Zack and Miri make a porno je podle mne tak nějak uprostřed mezi Jersey girl a Clerks 2. Je tu dost kvalitního humoru i toho nechutného, je tu i dost romantiky... Ale film neobsahuje zas tak moc pravd a těch dialogů co jsou řekněme za srdce beroucí nebo nejsou jednoduše tak dobré aby je Smithovo fandové mohly pak někde používat. Mne to zas tak nevadí, u filmu jsem se smál a ta scéna co měla trumfnout "donkey show" ji sice nepřekonala, ale v té rychlosti to ani nešlo :-))) Ale hlavní je pro mne to jak se vztah Zacka a Miri očekávaně stočí a film samozřejmě získá takovou tu romantickou linku ála Chasing Amy a i s tou jsem já spokojený, protože funguje a i když nejde o Smithovo nejvtipnější komedii ani jeho nejromantičtější film a neobsahuje ty nejpamátnější momenty mám ho rád po prvním shlédnutí. Jen si myslím, že s ním Smith nesklidí takové ovace jako s Clerks 2 jak u diváku tak u odborné kritiky a rating tohoto filmu nebylo nutné stvrzovat penisem Jasona Mewese. Stále ještě jsem se nevzpamatoval z Jason Segela ve Forgetting Sarah Marshall :-))) Když už tu zmiňuji FSH tak myslím, že Apattovo ovečky se na Smithe velmi dobře dotahují a kdybych si mezi ZAMMAP a FSM měl vybrat komedii roku (nic jiného mne tak nezaujalo) tak sám nevím. Obě skvadry herců jsou výtečné a umí nejen hlásit vtipem ale i přetýkat emocemi a radost z filmů srší... Smith sice výsadní postavení neztratí, ale možná by se měl držet svého univerza pevněji, aby se odlišoval jako dříve. Tzn. Dante, Randall, Jay, Silent Bob... ()

Pražák

"Oni ti platí 5 dolarů za to, aby tě mohli střílet do koulí? Vy běloši jste fakt v pr..." Originální romantická komedie o úplně obyčejných ne-hezkých lidech při které se určitě budete bavit ať je váš vztah k sexu (pornu) jakýkoliv. Já bych ale klidně ještě přitlačil ;-) ()

Bagr_007

Kevin Smith umí romantiky jako nikdo jiný a i když jeho nový snímek je trochu krokem směrem ke komediím z dílny Judda Apatowa, a to nejen kvůli Sethu Rogenovi, pořád zde zůstává spousta místa pro odkazy na Star Wars a vyznávání lásky v nejúchylnějších okamžicích. To že je hlavní postavou flákač je tu snad jenom kvůli tomu, abychom ani na chvíli nepochybovali u kterého režiséra jsme. Doufám, že příště dorazí i Jay a Tichý Bob. ()

masw

Má to pár vtipných chvil, ale je to spíš průměr. Ale je to rozhodně lepší, než Péčko pro začátečníky, protože Seth Rogen je pro tenhle film stvoreny. :) a Elizabeth Banks je taky dobrá, potěší i cameo Toma Saviniho a taky teplý cameo Justina Longa. No a kde jinde najdete romantickou komedii z prostředí natáčení porna :) Po druhém shlédnutí přidávám hvězdu. ()

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

18.10.2008

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008

Seth Rogen vystrkuje žihadlo

Seth Rogen vystrkuje žihadlo

25.06.2008

Zavalitý sympaťák se proslavil díky komediím z režijní a producentské dílny Judda Apatowa, brzy jej uvidíme v nové smithovce Zack and Miri Make A Porno, ale zdá se, že poloha fu*kujícího losera už se… (více)