Shlédla jsem to za 3 hodiny čili se samým "stop" a "play". Takže mě to zase až tak nenudilo. Přesto jsem měla sto chutí některý bojívý scény přesunout. Zbytečně dlouhá stopáž, za 80 minut by to šlo určitě sfouknout líp. Je moc pěkné, že se všichni znali, měli společnou tragickou minulost a kdesi cosi. Samý kecy. Je to koukatelný, ale člověk u toho nesmí zapnout mozek. Takže jestli chcete vypnout a to natvrdo, pusťte si to.(17.10.2009)

V tom filmu je všechno! Hláškující černoch, kozatá rusovláska mluvící plynně keltsky, šílený vědátor, váleční nanoboti, pulzní děla, arktické základny, samurajští bratří. Bolí z toho hlava, destrukce olbřímích rozměrů stíhá další, ale co na tom sejde. Sommers umí narozdíl od Baye natočit megalomanskou akci, nikoliv mihotající se chaos. Doufám, že bude dvojka, chci si tohle guilty pleasure užít ještě dvojnásobně velké (podle pravidla o sequelech)(30.8.2010)

• FlyBoy

Atrakčná mizéria v nanotechnologickom rozložení alebo tiež nevýživná recesia v mene nekonečnej žánrovej mutácie, ktorá síce má nadrozmerný hrací priestor a koncentrovanou stupiditou non-stop baví, ale postráda (pre mnou naplno akceptovateľný brak) to najdôležitejšie-akokoľvek definovateľný dôvtip. Teda v skratke a tak trochu od veci ma pri tomto lobotomizujúcom simulátori napadajú len štyri slová-stres, panika a načatý diazepan...(12.2.2010)

Nebýt špičkové 6 hvězdičkové akce v Paříži, asi určitě bych šel s hodnocením dolů, ale běh Paříží mě totálně odvařil. Ty obleky jsou více cool než celí Transformers 2. Trošku je naškodu že poté již nejsou využity. Stephen Sommers se na Joeovi vyřádil minimálně tolik jak jej známe. Tento režisér je prostě pro tyhle lehce pitomé zábavovky přímo stvořen. Konec řádně americký a já nevím ještě jaký. A co měla znamenat ta podmořská bitva, která jako by vypadla z pera George Lucase (Star Wars). Rozhodně potěšilo několik dovysvětlujících flashbacků. Snake-Eyes a Storm Shadow výborní. Teď nezbývá než doufat že G. I. Joe splnili komerční cíl a že se všichni uvidíme v druhém díle. 70%(19.10.2009)

A je to tu zase. Jakmile se oteplí, vychrlí na nás producenti další várku něčeho, co se určitě nevařilo z oscarových scénářů. G. I. Joe určitě nehodlá motat hlavu promyšlenými dialogy nebo rafinovanou pointou. Relativně proklepnutý Stephen Sommers natočil akční jednohubku a kdykoliv se akční linii vzdaluje a pokouší se třeba vybudovat psychologii postav, vzbuzuje patřičné rozpaky. Dva kamarádi v zeleném byli právě svědky toho, jak nějací darebáci rozprášili jejich jednotku během utajeného převozu jakýchsi raket s nanotechnologíí. Ty se pokusí získat zlosini z organizace Cobra.. jejich dotírání na poslední chvíli odrazí správňáci z G. I. Joe týmu. Tým klaďasů má tak vzápětí dva nováčky. Boj dobra se zlem může začít, protože v sázce je mnoho.. Holt, tu a tam v Hollywooďákově vyleze z pracovny scénáristů dort, který zřejmě zpatlali společně s pejskem s kočičkou. Odlehčený akční výplach nenabízí nic víc, než jen slušně vygradované scény, ve kterých leccos metá vzduchem, efektně vybuchuje nebo jen čeká na to, až to nikdo jiný zdeformuje. Sommers si velmi zkušeně pohrává s tempem, poctivě dávkuje napětí, neumí to s herci (nevýrazní Wayans, Tatum, Quaid) a i přes řadu slabších chvilek není tak zmatený jako třeba oba díly Bayových (nutno podotknout podobných) Transformers. Občas přidá i nějaké ty fórky a nebojí se zaostřit na upnutý kožený obleček (i pozadí) Sienny Miller nebo Rachel Nichols.. díky mu alespoň za to!!(14.6.2010)

• - Heavy Duty (Adewale Akinnuoye-Agbaje) má ve filmu zbraně Dillon Aero M134 ráže 7.62x51mm NATO, M249 SAW ráže 5.56x45 mm a Sage Control SL-6 ráže 37 mm. (dc125)

• - Dennis Quaid měl své scény natočeny již za 2 měsíce. (TomikZlesa)

• - Channing Tatum ve filmu nechtěl hrát, protože si myslel, že propaguje válku. Po přečtení scénáře změnil názor. (Martin00x)