[imdb: 6.0/10] | me: Ak by som tento film videl vo svojich dvanástich, tak by sa mi o ňom snívalo ešte mesiac. Mal všetko čo môže dvanásťročný chlapec od superakčného filmu očakávať: Veľmi zlé zlo a dokonalo hrdinské dobro, ninjov, krásnu žensku v čiernom latexe s rozpustenými vlasmi, chlapa s ťažkou artilériou, nanoboty, superzbrane, superlietadla, superskútre, superzlý plán, supertajné bunkre, superakčné naháňačky a bojové scény, superjednoduchý humor, ... atď. ... Proste mix všetkého čo môže oči malého chlapca (ktorý chce byť ninja alebo pilot alebo vojak alebo špión alebo ...) potešiť. Takže nech som sa snažil ako to len šlo ani tak som sa už teraz úplne do týchto čias vrátiť nedokázal :) Bojové scény (každého typu) som si vychutnal a aj efekty boli veľmi dobré, ale toto v dnešnej dobe už nie je žiaden zázrak. Práve to všetko okolo toho je to, čo odlišuje dobré akčné sci-fi (aj pre dospelého diváka) od takéjto rozprávky pre kategóriu 12- :) Ja osobne mám komixovky veľmi rád, ale nie každá dokáže byť komixovo akčná, zábavná a pútava tak, aby zaujala aj 18+ (Viva TRANSFORMERS)(6.10.2009)

V armádě mi nikdy nenabídli k užívání nic, co by létalo, přeskakovalo vlaky a mělo bezedný zásobník. V tomto snímku to má snad každý a navíc chlapi jsou chlapáčtí, holky jsou sexy, hlášky u mne padají na úrodnou půdu, nanotechnologické triky jsou pastvou pro oči a přesto nejsem zcela spokojen. Není to mou náročností, neboť jsem fandou nejednoho bezduchého snímku, ale spíše to bude nekonečně protahovaným dějem, při kterém snímek odmítá zemřít a zarputile se drží při životě přibližně o dvacet minut déle, než bych byl ochoten nadšeně zkonzumovat.(18.4.2014)

Neskutečná blbina a hovadina, obsahující takové množství nesmyslů, že už jsem je ke konci filmu sotva všechny stačila sledovat a registrovat. Ale... tahle neoriginální hovadina je ale naštěstí neuvěřitelně zábavná, takže skoro dvě hodiny stopáže utečou jako nic a přes všechna klišé dokáže hezky poctivě po americku pobavit.(23.7.2012)

Díky trailerům jsem Joea nesnášel, ale po zkouknutí celého filmu je můj celkový dojem opačný. Čert vem, že se Sommers stejně jako Tamahori vyžívá v hodně špatných trikových záběrech, a že jich tam cpe zbytečně moc (honička v Paříži neměla moc daleko k závěrečné honičce v Torque.... kterou ani jeden ze zmíněných režisérů netočil... děsivé), hlavní je to, že film deliveruje přesně to, co sliboval! AKCI! Neuvěřitelně moc akce, která se zastaví jen na pár okamžiků, kdy postavy dlábnou nějakou naprostou hloupost a potom se jede dál. Naštěstí je zde děj opravdu až na páté koleji, takže to nedopadlo jako naprosto debilní Van Helsing. Sommers se vrátil do dob Mumií a pevně doufám, že pokud mu přiklepnou i dvojku, tak to bude ještě lepší!(21.1.2010)

Jak by řekla, paní odbornice Spáčilová, znalkyně a písatelkyně do Mladé Fronty Dnes. Tento film je akčně na úrovni, leč jeho kvality jsou skutečně laxní až hanlivé...Aneb, jak odborník vidí pořádný kus zábavy. G.I. Joe, film, který příběhem je úplně mimo, ale akci dokáže zlomit vaz kdekomu, okamžitě, cíleně a s naprostou chutí. Já jsem od toho měl blbej pocit. Hlavně že to bude fantasmagorie jako prase. Taky že to je fantasmagorie jako prase, ale stylová, jak jinak. Jen mě mrzelo, že bylo TAK málo akce v přirozeném prostředí. Ta s auty byla totiž monstrkrutózní a já jsem z ní byl hotovej ještě na hodně dlouhou dobu. Jenže ostatní akce už byla jen stylová a rozhodně ne skutečná. Každopádně i tak svůj cíl rozhodně splnila. Krom toho si Česko udělalo další reklamu. I když to byla na hodně dlouhou dobu poslední. Zaplať pánbůh, že už jim to daňový zvýhodnění potvrdili. Protože co jiného dokáže Praze udělat reklamu, než kvalitní americká produkce plná bouchajících aut, střílejících kulometů a drsných chlapů, co Amíci tak moc žerou. A kdo přece bude nejvíce utrácet v Praze???(24.12.2009)

• - Akční scéna v Paříži se ve skutečnosti natáčela v Praze. A není to poprvé, co se Praha za díky filmařům na chvíli změnila v Paříž. Dříve tomu tak bylo třeba ve filmu Bídníci (1998) či Eurotrip (2004). (x_silver)

• - Sam Worthington dostal nabídku na roli Duka, musel ji však odmítnout kvůli roli ve filmu Avatar. (TomikZlesa)

• - Režisér Stephen Sommers prijal prácu na filme, pretože mu celý koncept pripomenul Jamesa Bonda a podvodnú bitku, ktorú film obsahuje, opísal ako pocta k filmu Thunderball (1965). (Greenpeacak)