Díky trailerům jsem Joea nesnášel, ale po zkouknutí celého filmu je můj celkový dojem opačný. Čert vem, že se Sommers stejně jako Tamahori vyžívá v hodně špatných trikových záběrech, a že jich tam cpe zbytečně moc (honička v Paříži neměla moc daleko k závěrečné honičce v Torque.... kterou ani jeden ze zmíněných režisérů netočil... děsivé), hlavní je to, že film deliveruje přesně to, co sliboval! AKCI! Neuvěřitelně moc akce, která se zastaví jen na pár okamžiků, kdy postavy dlábnou nějakou naprostou hloupost a potom se jede dál. Naštěstí je zde děj opravdu až na páté koleji, takže to nedopadlo jako naprosto debilní Van Helsing. Sommers se vrátil do dob Mumií a pevně doufám, že pokud mu přiklepnou i dvojku, tak to bude ještě lepší!(21.1.2010)

Pohodová popkornová akční jízda, která má slabší dialogy a příběh, ale ta stupidita se dá lehce odpustit, jelikož je vidět, že tento film je brán s nadsázkou a já se velice bavil. Je zde málo hluchých míst a závěrem film parádně graduje. Sienna Miller a Rachel Nichols jsou hot a nemluvící ninja v černém je vážně cool. Nejvíce mě pobavila hláška, u které jsem dostal nekontrolovatelný záchvat smíchu: „Říkejte mi Commander“ a kamera se přiblížila ke ksichtu, už jsem myslel, že takovou scénu v žádném filmu neuvidím :-) Vlastně hrozná blbost, ale nestydím se, že jsem se u toho neuvěřitelně bavil a utracených peněz jsem nelitoval. Mé hodnocení 4 hvězdičky…(13.8.2009)

• Kryšpín

Existují pohádky, které pobaví děti i rodiče a dávají dokonalý smysl, ať už jsou dějově zamotané jakkoliv. Perfektním příkladem může být právě Star Wars. Pak jsou pohádky, které nemají smysl i když je v každé druhé větě vysvětleno, co se řeklo v té první. Tyhle pohádky jsou určené pouze pro retardované děti (čti američany). A přesně takový je G.I.Joe. Od začátku filmu si říkám v duchu WTF! Se nedivím, že američané patří mezi nejblbější národy světa, když jsou vychováváni na takových hovadinách (omluvte můj slovník). Když přimhouřím oko, tak by se mohlo jednat o parodii. Podtitul Scary movie 5 by sednul. Parodie na Iron Mana, Star Wars, Spider-mana apod. se objevovaly na každém druhém filmovém okénku. Ať už to bylo záměrně nebo se to prostě nepovedlo (k téhle verzi se po předchozích Sommersových filmech přikláním), přeci jen G.I.Joe diváky pobaví. Sice odcházíte z kina s úsměvem na rtech, ale nevíte, co si vůbec o filmu myslet. Proto dávám jednu hvězdičku, člověk by měl ze sálu odejít s čistou hlavou a něco si z toho vzít. Já odešel a mám pocit, že to spíš vzalo něco ze mě :)(5.8.2009)

Pitomé, přestřelené, naivní, digitální. A zároveň cool, nabušené a zábavné. Sommers zcela nečekaně (alespoň pro mě) natočil jeden z nejlepších filmů léta, které sice nemají šanci dosáhnout kvality Star Treku, nebo Terminátora (ano, mám ho rád), třeba takové druhé Transformers ale strčí hravě do kapsy. A přitom stačilo tak málo - nebrat se vážně... No uznejte... Jaký jiný film se může pyšnit "beznábojovým kulometem"?? :)(21.8.2009)

Scénář: Stuart Beattie, David Elliot, Paul Lovett .. Budoucnost patří nanotechnologiím. Tohle bylo jejich promo. A pořádná akční nátěřka. Hlavně druhým hračkářům, Transformers: Revenge of the Fallen, které o hlavu (nikoliv plnou rozumu) převyšuje. Stephen Sommers a Lorenzo di Bonaventura si tuhle digitální stupiditu vymazlují na plné pecky. Snadno skousnutelné především díky vražednému tempu a rytmizaci, které tu povrchnost, vágnost příběhové kostry a obecnou neuvěřitelnost zadupává pod slupku atraktivních efektů, sexy postav, hlášek a neustálého sprintu za další explozivní akcí. Místy se sice dostavuje až přehlcenost, kterou ještě zahušťují flashbacky, ale nic nedrhne, Praha se bortí, ledovce tají, zadeček Rachel Nichols se vrtí.. Beru všechny negativní soudy, mne taky Sommers (vyjma první Mumie) nebere, ale tahle nátěrka prostě ušla. Přepálené béčko, přepálená sedmdesátka.(1.10.2009)

• - Sienna Miller pro svou roli čtyři měsíce tvrdě posilovala, začala s boxováním a nabrala tři kila svalstva. Dokonce se naučila zacházet se zbraněmi. (TomikZlesa)

• - Film se nepromítal kritikům. (HellFire)

• - Dennis Quaid měl své scény natočeny již za 2 měsíce. (TomikZlesa)