Členové jednotky G-Force Darwin, Blaster a Juarez pracují jako agenti FBI na speciálním, tajném oddělení. Při riskantní operaci proniknou do domu bývalého obchodníka se zbraněmi a v jeho počítači objeví plán na zničení celého světa. Nepodaří se jim však získat potřebné důkazy a jejich oddělení je oficiálně rozpuštěno. Všichni tři se však rozhodnou, že ve své misi budou pokračovat a pokusí se zabránit zkáze lidstva. Úkol o to obtížnější, protože agenti jsou morčata. (TV Nova)

ADZI

Trailer byl asi tak o 60% zajímavější, než celý film a to byl asi největší problém. Vtipy trapné, příběh tuctový, animace slušná, herecké výkony lidských herců nic moc a nejhorší byl snad český dabing. Pokud byste náhodou uvažovali, že se na to budete dívat, tak rozhodně v angličtině. ()

MkSallam

Překvapivě to na mě docela fungovalo. Jasně, je to 100+1 vykradený film, ale drží to pohromadě, akce je solidní, technická stránka vynikající (holt 150 mega je 150 mega) a finále správně epické, byť dětsky naivní a bez pořádné konfrontace. Šestileté děti to samozřejmě budou považovat za nejlepší film všech dob... :) ()

filipvrbik

Docela sranda- v některých chvílích jsem si říkal, to je ale blbost, ale je to celkem zábavné a ne špatně natočené. Morčata mají hezkou grafiku a působí profesionálně, bohužel to celé zkazí nesmyslný konec- i tak jako jednohubka to ujde.....50% ()

Luukec

Ale jo, nenáročná chvilkama lehce vtipná oddychovka. Po práci když člověk potřebuje vypnout ideální .. ()

hell_boy

V televizi, s českým dabingem...a přesto nepamatuju, kdy bych se u "animáku" tak dobře zasmál (naposled snad Madagascar). Prostě tady musím proti proudu = 80% ()

Betmän

Hroznej film s hvězdným obsazením, ve kterým mě pobavily jenom odkazy na jiný Bruckheimerovy filmy (v některých momentech se mi vybavovala Skála) a bohužel dabingem zabitej fór s krtkem, neustále vyděšeným a nesnášejícím klece, dabovaným N. Cagem. Dobře využitý 3D. ()

Rehooo

Tak to teda koukám... čekal jsem lepší hodnocení než ICE AGE 3 a ono nic. Mě si tenhle filmek získal úžasnou animací hlavních hrdinů. Ty jejich pohyby a grimasy byly opravdu úžasné. Hudba, která se skládala z aktuálních hitů, tomu dodávala šmrnc a děj rychle utíkal. A nebýt toho Transformer závěru tak to mohlo být ještě o kousíček lepší. ()

molcan2

Na obrazovke je veľa zaujímavých postáv, ale bohužiaľ sa usadily ako klasická Hollywoodska zlátanina. Dávam 2,5 z 5 hviezdičiek. ()

Miloš

Hlodavci jsou skvělí! Škoda, že bruckheimerovskou G-Force poněkud diskredituje pouze implantovaná disneyovská infantilita. ()

lady01

Nevím proč, ale čekala jsem něco lepšího. Možná to ale bylo způsobeno tím, že když to bylo v kinech, tak jsem zaslechla, že to je velmi povedené a trošku jsem čekala něco "spešl". No, ale koukatelné to bylo... ()

zdeny99

Trapná taškařice o morčatech a jednom krtkovi, kteří si hrají na Jamese Bonda. [9869. hodnocení, 308. komentář, 54%] ()

Axident

Jak koukám na zdejší hodnocení, napadá mě několik důvodů, proč s ním nemohu absolutně souhlasit. Jednak mám nakoukáno s dětmi hafo dětských filmů a nemohu nebrat v potaz jejich reakce a jak ten který působí na dětského diváka, kterého se snažím zastat, což mi občas, coby cílová skupina, připadá zde není zohledněno a druhak mi možná měkne mozek. Ať tak či tak, navzdory imbecilnosti tématu a odstrašujícím plakátům - já se po celou dobu výborně bavil, užíval si vousáče Zacha Galifianakise, který je po Hangover na roztrhání (Bored to Death) a krásnou parodickou naivitu a průhlednost a haldu narážek a odkazů. Nelze si nevzpomenout na Chipmunky, ale tohle je mnohem méně infantilní a mnohem více zábavné! Jak říkám, já se bavil královsky... (Viděl jsem v angličtině.) ()

BathoryMan

Strašná vtákovina a absolutne oničom!Chvílami som s tej nudy pomaly zaspával!Ešteže tie morčence boli také zlatučké a občas som sa aj trochu pobavil.Ale detom sa to asi bude páčiť.A čo je hlavné:Zarobilo to asi poriadný balík peňazí(a to je hlavné)!!! ()

Cage ryje na zahradě

Cage ryje na zahradě

25.11.2007

A proč ne? Plížení podzemními chodbami má přece natrénováno z Lovců pokladů a určitě se mu nevyhne ani v blížícím se pokračování. Jenomže ve akční komedii G-Force, která Nica opět dá dohromady s jeho… (více)

Časové pásmo bylo změněno