Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Xmilden
  **

  Filmy Jacka Blacka kdovíjak nevyhledávám, přesto si ke mě vždy nějaký časem cestu najde. Rok jedna není žádná hitovka, duo Black - Cera nás provází trošku Starým zákonem a tak se dozvíme jak to bylo mezi Kainem a Abelem. Kain byl opravdu pěkná svině. Podíváme se na zoubek Sodomě a něco se dozvíme o Hebrejcích. Nejvtipněji působí asi začátek filmu, poté již Blackův humor trošku uvadá anebo mě spíše omrzel. Za pár dní si na tento film pravděpodobně ani nevzpomenu.(3.10.2009)

 • Skejpr
  ****

  Obrhoublé? Jistě... Zbytečné nechutné? Místy.. Jack Black trapčí? Bohužel.. Scénky na sebe obzvláště v první polovině nenavazují a některá camea jsou na úrovni Velkých bijáků, dojáků a podoných odpadů... Což ale nic nemění na tom, že aplikace některých biblických malérů je parádní, ženské jsou tu zatraceně sexy a Michael Cera je tu se svým nesmělým intelektuálním herectvím naprosto k sežrání. Připočtěme k tomu rozkošného Hanka Azariu a Christophera Mintz - Plasse jako předkožky fikajícího Abrahama a jeho syna Izáka a máme stále ještě velice vtipnou hovadinu, která při těch 97 minutách prostě nestihne začít nudit. Palec nahoru! Nezabíjejte mě.. P.S.: Rád bych se dožil dne, kdy Jack Black ztvární Ježíše...(16.9.2009)

 • Seejey8
  ****

  Nevím jestli je to mnou, nebo lidmi, kteří se zřejmě nechali ovlivnit modrou barvou...ale prostě nechápu tak nízké hodnocení. Tenhle film se musí brát s nadsázkou. Já to tak bral a hodně sem se smál a bavil. Tyhle filmy jsou v žánru komedie zásadní a taky nejlepší. Nesmí se na ně koukat jako na nějaké boží dílo kinematografie, ale prostě na film, u kterého se uvolníte. Ano, rok jedna je blbost, ale za to dost vipná (jak napsal superpero) 80%(18.3.2011)

 • Laxik
  **

  Nebudu vám lhát. Kouknul jsem se na to jen kvůli Olivii. Blacka nemám rád, Ceru neznám (jen ten jeho ksicht). A nebylo to tak debilní, jak jsem čekal. Teda... debilní to bylo, ale bylo to i vtipný. Sem tam a jen když se nikdo nenatíral olejem a nikdo neprděl a nemočil si do nosu. No a Olivka? Ta nestihla předvést nic než svůj půvab, ani gagy jí nedali.(12.9.2013)

 • F.man
  **

  Šílená slátanina s příměsí fekalních momentů, která toho s uceleným filmem nemá moc společného. Naštěstí je tady ale Jack Black a několik povedených, neřknu geniálních (Yes we Can!) vtipů, které Rok jedna táhnou o hvězdu až dvě nahoru. Takže i když se jedná o výrazné zklamání léta 2009, přežít se to dá relativně v klidu (až na několik pěkně hnusných scén - vážně, chtělo by to vědeckou studii proč se pořád ty hovna do těch filmů cpou). P.S. Jacku mám tě rád, ale jestli ještě jednou někde přirovnáš Year One k Životu Briana tak tě normálně mažu. I've seen what you do with your right hand. No, thank you. (22.9.2009)

 • - Režisér Harold Ramis si osobně zahraje starozákonního Adama. Není to poprvé co se ukáže před kamerou - známe ho třeba jako Dr. Egona Spenglera, vědecky založeného člena Krotitelů duchů. (Pumiiix)

 • - Snímek se umístil na 43. místě v žebříčku nejhorších filmů všech dob sestaveném čtenáři časopisu "Empire". (orkadimenza)

 • - Natáčelo se v Novém Mexiku a Louisianě. (Cheeker)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace