Abraham: A abych zdůraznil svoji víru v jediného pravého Boha, odříznu si maso ze svého penisu. Oh: Nestačilo by si třeba propíchnout uši nebo něco podobného?..... Táto komédia má jeden veľký problém - veľmi nevyrovnaný obsah humoru. Niekedy je to naozaj vtipné a inokedy to zasa absolutne vtipné nie je. Každopádne Michael Cera má príjemne priblblý ksicht a hodí sa sem a toto je parketa aj pre Jacka Blacka, ktorý mi nesedí hlavne vo vážnych úlohách (King Kong, Prazdniny...). Priemerná komédia - priemerná zábava.(23.8.2011)

• Xmilden

Filmy Jacka Blacka kdovíjak nevyhledávám, přesto si ke mě vždy nějaký časem cestu najde. Rok jedna není žádná hitovka, duo Black - Cera nás provází trošku Starým zákonem a tak se dozvíme jak to bylo mezi Kainem a Abelem. Kain byl opravdu pěkná svině. Podíváme se na zoubek Sodomě a něco se dozvíme o Hebrejcích. Nejvtipněji působí asi začátek filmu, poté již Blackův humor trošku uvadá anebo mě spíše omrzel. Za pár dní si na tento film pravděpodobně ani nevzpomenu.(3.10.2009)

• Popluh

Jedna z největších blbostí ve které se objevil Jack Black nebo Michael Cera. Hloupý scénář, dementní vtipy na úrovni nadprůměrného Scary movie, ex-krotitel duchů už pomalu hlouběji klesnout nemohl. Ostatně se současnou formou některých členů slavné čtveřice (Reitman, Ramis) si snad dlouho očekávanou trojku radši ani nepřeju.(1.11.2009)

Tyhle komedie s průměrným hodnocením jsou nejlepší. Hlavně, když v ní ještě k tomu hraje Jack Black. Jenže zase tak skvělý, jak jsem se těšil, to nebylo. Ono se totiž prý od toho čekalo docela dost a o tom já nevěděl. Pak se na to zase docela rychle zapomnělo, a já taky zapomněl. Jenže pak jsem si vzpomněl a s natěšením pustil. Takovéhle komedie totiž pobaví nejvíc, nejúpřimnějc. Jenže když do toho doleze pár prasáren, některý dobrý, některý špatný, tak z toho nakonec vzejde průměrnej film. Pobaví, nasere, a chvílemi otráví. Každopádně za shlédnutí určitě stojí.(5.5.2010)

• Laxik

Nebudu vám lhát. Kouknul jsem se na to jen kvůli Olivii. Blacka nemám rád, Ceru neznám (jen ten jeho ksicht). A nebylo to tak debilní, jak jsem čekal. Teda... debilní to bylo, ale bylo to i vtipný. Sem tam a jen když se nikdo nenatíral olejem a nikdo neprděl a nemočil si do nosu. No a Olivka? Ta nestihla předvést nic než svůj půvab, ani gagy jí nedali.(12.9.2013)

• - Režisér Harold Ramis si osobně zahraje starozákonního Adama. Není to poprvé co se ukáže před kamerou - známe ho třeba jako Dr. Egona Spenglera, vědecky založeného člena Krotitelů duchů. (Pumiiix)

• - Stanley Tucci byl obsazen do role biblické postavy Noaha. Tato postava byla nakonec z filmu vystřihnuta. (Cheeker)

• - Jack Black se nechal slyšet, že film bude připomínat spíš pythonovskou klasiku Život Briana, než předchozí Remisovy a Apatowovy filmy. (Pumiiix)