Bez nejakých fanfár... očakávaní... som vzhliadol tento "neľudský" počin a musím konštatovať, že to dopadlo nad moje očakávania. Svižné, miestami vtipné, prosté dielo... prečo M. Cera musí hrať všade panica?! :D takže plno známych tvári, pár hlodov, taktiež samozrejme trápnych scén, ale v celku 5-6/10... bavil som sa a nemôžem hodnotiť inak.(14.9.2009)

Poslední film scénáristy a režiséra Harolda Ramise (uznávané kousky jako Krotitelé duchů nebo Na Hromnice o den více) je, no, pravěkou komedií. Hrdinové se tu připletou k několika biblickým událostem, naserou kdekoho, mají hodně sexuálních narážek a chtějí toho hodně říct. A jsou jednou za čas i docela vtipní. Ale jen skutečně občas. Ambice možná byly, výsledek ovšem nutně pokulhává. Cera znovu jen přitakává, jeho herecká poloha je stejná jako v osmdesáti procentech předchozích hereckých příležitostech, Black se snaží, ale v cestě mu stojí scénář, Wilde je tentokrát jen hezká, herecky se rozšoupnout nemá pražádnou šanci. Mdlé tři hvězdy. I když se občas rozzáří.(21.9.2014)

Když jsem posledně čichal kadidlo u svého okultisty, dostal jsem se do extatického stavu, který mi nabídl poznání, že jsem byl v minulém životě pračlověk Pragenero a pobíhal jsem po Prabrdských lesích s oštěpem v ruce a s elegantní čapkou typ čupřina z mamutí předkožky na hlavě. Na svou dobu jsem byl opravdový osvícenec a lebka otevřená a ve snaze propojit co největší množství pralidí z kmenů celé Jezerní kotliny, jsem realizoval Únětickou menhirovou databázi, kde pak na volné diskuzi uživatelé pomocí vhodných dolmenových sestav dumali zejména nad velikostí poprsí Věstonické venuše a pohlavních orgánů srstnatého nosorožce. Moje myšlenky a šikovnost se zvolna prosazovaly i do běžného života, z kloaky vačice jsem ušil první umělou vaginu, namíchal pomádu pro prametrosexuály ze semene šavlozubého tygra a rulíku zlomocného a chystal jsem se vynalézt i první mechanické pradildo, ale bohužel mě předběhla ta svině Prakřižík. K mému smutku byl konec mého života poměrně drastický a bolestný, neboť jsem byl ukamenován ženami vlastního kmene za popírání sodomie. Jen ti chci říct, Jacku Blacku, že proti mně jsi úplná pranula!(9.7.2012)

• SarumanKo

Som divák, ktorý v podstate dobre znáša tento typ humoru. Rok Jedna je ale prehliadka sračiek, šťaniek, úbohých pokusov rozosmiať, zneucťovaia náboženských motívov a akejkoľvek ľudskej dôstojnosti... Čo by sa dalo zniesť, keby to bolo podané nejakou atraktívnou formou. Disponuje to však len nezáživným vizuálom, výrazne slabými hereckými výkonmi a trápnosťou, ktorá uráža každého inteligentného diváka. Jack Black a pár situácii, kedy som sa i napriek znechuteniu nad filmom musel rehotať, tomu dajú pár percent navyše, ale bieda je to, bieda... (35%)(7.3.2010)

• Tuxedo

Přeskakování z jednoho období do druhého bych jako zajímavé zpestření uvítal v případě, kdy by se Ramis obtěžoval s jakýmkoliv náznakem zápletky či lineárním rytmem a navázností nebo měl k dispozici byť jen trochu sehranou dvojici komiků, která by dokázala alespoň těch pár slušných gagů řádně pronést. Ramis a Black mlátí už dlouho prázdnou slámu, Cera je úplně mimo kategorii a tak jediný, kdo si s libostí užívá svou úlohu, je afektovaný slizoun Oliver Platt.(14.9.2009)

• - Režisér Harold Ramis si osobně zahraje starozákonního Adama. Není to poprvé co se ukáže před kamerou - známe ho třeba jako Dr. Egona Spenglera, vědecky založeného člena Krotitelů duchů. (Pumiiix)

• - Stanley Tucci byl obsazen do role biblické postavy Noaha. Tato postava byla nakonec z filmu vystřihnuta. (Cheeker)

• - Snímek se umístil na 43. místě v žebříčku nejhorších filmů všech dob sestaveném čtenáři časopisu "Empire". (orkadimenza)