poster

Yellowstone v plamenech (TV film)

 • USA

  Firestorm: Last Stand at Yellowstone

 • Slovensko

  Lesný požiar - katastrofa v Yellowstone

Akční / Drama / Katastrofický

USA / Kanada, 2006, 86 min

 • cheyene
  **

  Kouknout se na to dalo, neřekl bych, že to byla ztráta času, ale vícekrát bych tento film vidět nemusel...Nejsem si jist, zda konečné řešení požáru by fungovalo i v praxi, v reálném životě...Relativně slabý snímek, žádný velkofilm to není, takže nečekejte žádný zázrak či převrat ve filmové tvorbě...(6.4.2008)

 • Slavníkovec
  odpad!

  Odpad dávám jen výjimečně, a to opravdu hloupým filmům a to tento film je. Herci doslova odkecali dialogy. Bez emocí, bez ambice. Nevýrazný Heather Feeney v hlavní roli, a k tomu Richard Burgi, bohužel mne zklamal, ve filmu z něj zbylo jen to jméno a zašlá "sláva". Kameramané a střihaři naprosto selhali. Jedním slovem slátanina na první pohled tvářící se jako obstojný TV film, výsledek je ale fraška, po krátké době odradila i mne jednoho z nejotrlejších diváků. Dabing!? "Škody půjdou do biliónů dolarů", ten kdo to překládal by měl dostat 100 ran bičem. Hudba, efekty, jo jo i filmeček natočený na improvizovaném místečku jako trampský táboráček by byl možná věrohodnější.(9.12.2007)

 • MM_Ramone
  *

  Yellowstonský národný park sa rozpriestera na území troch amerických štátov. Bol to prvý národný park na svete. Je známy svojou divokou prírodou, gejzírmi, jazerami, riekami, kaňonmi a jedinečným ekosystémom. Rozsiahly lesný požiar, ktorý ho zachváti je atraktívna, veľmi zaujímavá téma pre divákov, čo majú radi katastrofické filmy. Lenže v réžii Johna Lafia sa z toho stala príšerná, nízkorozpočtová, hlúpa fraška. Jeho televízny snímok "Firestorm: Last Stand at Yellowstone" nie je katastrofický, ale doslova katastrofálny. *(13.12.2017)

 • kingik
  **

  Jestliže Yelowstonský národní park patří k největším klenotům Ameriky rozhodně se to nedá říct o tomhle filmu. Od počátku film spíš bojoval s nízkým televizním rozpočtem než s obřími plameny. Typičtí béčkoví herci a bezradná režie Johna Lafii udělaly své. Nepovedené digitální efekty jsou zde znát, ale neschopnost režiséra alespon na okamžik vtáhnout diváka do řídkého děje, je zde daleko zřetelnější. Navíc děj je velmi průhledný a tedy i méně zkušený divák dopředu odhadne, jak vše dopadne. Těžko tady něco chválit, protože, jak se říká, kde nic není, ani smrt nebere a tak možná sympatický Richard Burgi snese přísnější měřítko a úvodní sekvence také nebyla k zahození .O zbytku se to ovšem říct nedá. 40%(4.4.2009)

 • Deimos
  *

  TV/// Obsazení 3/10 Děj 3/10 Hudba 4/10 Efekty 2/10/// +pár známích tváří (neříkejte, že je neznáte), hudba je tááák dramatická -nemožné, nesmyslné, naivní, hloupé, debilní, já to prostě nechápu/// A to jsem chtěl být já, kdo tomu dá 3*. Ale ono nic nebude, dám tomu jednu, sice silnou, ale víc ze mě tahle parta nedostane. Protože režisér je krysa. Vždycky se rád dívám na katastrofické filmy. A nevadí mi i když jsou naivní nebo hloupé. Snažím se jakékoliv nesrovnalosti a nereálnosti vypustit a soustředit se jen na zábavu. Ovšem pokud ten film zábavu neposkytuje, tak začnete hledat chyby. Jediná zapamatováníhodná scéna je jak tatínek beží s malím hasičákem proti stromu který hoří, jenže ani se nenaděje a hoří všude kolem, tak raději bere nohy na ramena a vy by ste měli taky. Přesně v tento moment vypnout telku a jít si raději zaplavat, protože z tohoto mráčku nezaprší a nezaprší a vy uhoříte. Než skončím tak ještě dodám pár nedostatků: ty plameny vypadali hodně uměle, dále plameny se chovali divně, dále hasiči se chovali divně. Proč lezou někam, kde ví že nemají šanci. A proč do toho parku lezou turisti když ví že tam hoří!!! A k uzoufání je taky sledovat ty jejich tzv. satelitní snímky. OMG/// Celkem 30%///(29.1.2008)