poster

Yellowstone v plamenech (TV film)

 • USA

  Firestorm: Last Stand at Yellowstone

 • Slovensko

  Lesný požiar - katastrofa v Yellowstone

Akční / Drama / Katastrofický

USA / Kanada, 2006, 86 min

 • Raven0
  *

  Jak to tak vypadá, američtí filmaři mají jakousi šablonu pro katastrofické, televizní filmy. Sympatický chlapík přijíždí na své nové působiště, kde se "náhodou" setká se svou bývalou láskou. Zprvu ho kolegové nenávidí, avšak postupně získává jejich přízeň a nakonec všechny zachrání! Dokonce i přes komplikace, které mu způsobuje zlý ministr. A to, že nakonec získá i srdce své milé snad ani nemusím psát... Už nikdy více!(9.12.2007)

 • cheyene
  **

  Kouknout se na to dalo, neřekl bych, že to byla ztráta času, ale vícekrát bych tento film vidět nemusel...Nejsem si jist, zda konečné řešení požáru by fungovalo i v praxi, v reálném životě...Relativně slabý snímek, žádný velkofilm to není, takže nečekejte žádný zázrak či převrat ve filmové tvorbě...(6.4.2008)

 • Deimos
  *

  TV/// Obsazení 3/10 Děj 3/10 Hudba 4/10 Efekty 2/10/// +pár známích tváří (neříkejte, že je neznáte), hudba je tááák dramatická -nemožné, nesmyslné, naivní, hloupé, debilní, já to prostě nechápu/// A to jsem chtěl být já, kdo tomu dá 3*. Ale ono nic nebude, dám tomu jednu, sice silnou, ale víc ze mě tahle parta nedostane. Protože režisér je krysa. Vždycky se rád dívám na katastrofické filmy. A nevadí mi i když jsou naivní nebo hloupé. Snažím se jakékoliv nesrovnalosti a nereálnosti vypustit a soustředit se jen na zábavu. Ovšem pokud ten film zábavu neposkytuje, tak začnete hledat chyby. Jediná zapamatováníhodná scéna je jak tatínek beží s malím hasičákem proti stromu který hoří, jenže ani se nenaděje a hoří všude kolem, tak raději bere nohy na ramena a vy by ste měli taky. Přesně v tento moment vypnout telku a jít si raději zaplavat, protože z tohoto mráčku nezaprší a nezaprší a vy uhoříte. Než skončím tak ještě dodám pár nedostatků: ty plameny vypadali hodně uměle, dále plameny se chovali divně, dále hasiči se chovali divně. Proč lezou někam, kde ví že nemají šanci. A proč do toho parku lezou turisti když ví že tam hoří!!! A k uzoufání je taky sledovat ty jejich tzv. satelitní snímky. OMG/// Celkem 30%///(29.1.2008)

 • hlína
  odpad!

  No jo no, katastrofy prostě docházejí a pokud se nevyskytnou krom zemětřesení, požárů, tsunami, záplav, sopek, hmyzu nějaké další nové neokoukané, tak budeme muset v polovině filmu vypínat mozek u takovýchto stupidit, ke kterým se vymýšlí i stupidní konce... Docela bych chtěl vidět scénář tohoto filmu, podle mě se vešel na dva řádky listu A4... Oheň, Oheň, Panika, Omšelá láska, Superhasičman, Superhasičzáporák, chvíli to bude vypadat že shoří celá planeta a pak ...HappyEnding...uhašeno...šukec... mazec.....konec(4.4.2009)

 • kingik
  **

  Jestliže Yelowstonský národní park patří k největším klenotům Ameriky rozhodně se to nedá říct o tomhle filmu. Od počátku film spíš bojoval s nízkým televizním rozpočtem než s obřími plameny. Typičtí béčkoví herci a bezradná režie Johna Lafii udělaly své. Nepovedené digitální efekty jsou zde znát, ale neschopnost režiséra alespon na okamžik vtáhnout diváka do řídkého děje, je zde daleko zřetelnější. Navíc děj je velmi průhledný a tedy i méně zkušený divák dopředu odhadne, jak vše dopadne. Těžko tady něco chválit, protože, jak se říká, kde nic není, ani smrt nebere a tak možná sympatický Richard Burgi snese přísnější měřítko a úvodní sekvence také nebyla k zahození .O zbytku se to ovšem říct nedá. 40%(4.4.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace