Detektivu Tomu Adkinsovi je svěřen případ hrůzného nálezu v podobě kostry malého chlapce ve velké truhle. Tento případ v Tomovi a jeho manželce probudí starou ránu, neboť jejich vlastní syn byl před osmi lety unesen a jemu se nikdy nepodařilo usvědčit hlavního podezřelého. Tom se pouští do pátrání zločinu, jenž sahá daleko do minulosti a odkrývá se mu tak tragický příběh Matthew Wakefielda, otce tří synů, o jednoho z nichž přišel za podobných okolností jako Tom. (claudel)

Mamlas odpad!

Velmi nudné a bezobsažné rodinné TV drama. Stačí vidět prvních 5 a posledních 5 minut. I ty jsou o ničem, ale zbytek je úplně o ničem. (1%) ()

maniacxl

Kriminální drama,které neurazí,ale ani ničím zvláštním nenadchne.Ztráta dítěte je a bude vždy to nejhorší,co může rodiče potkat!Jon Hamm a Josh Lucas to dali jaksepatří na jevo.Herci to jsou dobří.Ale jak říkám,chyběl tomu větší šmrnc a lepší styl vyprávění.55% ()

Mamutol

Takové šedivé rodinné drama, kde se ovšem spoustu věcí nedozvíme. Např. nevíme, proč se detektivu Tomu Adkinsovi nikdy nepodařilo usvědčit hlavního podezřelého a jak na něj vůbec přišel. Kriminálka to tedy rozhodně není. Propojení dvou příběhů, mezi kterými uplynulo 50 let, je zajímavé, ale hrozně nudně natočené. ()

zenit

Silné téma ovšem nedotažené do konce. Až na pár pasáží docela nuda. Tři hvězdy taky kvůli krásné Rhoně Mitra. ()

veverysiak

Pomalá, zádumčivá a dosť temná dráma s kriminálnym podtónom, ktorá neprávom unikla všeobecnej pozornosti, napriek neakčnému štýlu si zaslúži bdelosť a vnímavosť od prvej po poslednú minútu, takže 65%. ()

Mangus

Skvelo vymyslená zápletka, výborné prevedenie, atmosféra beznádeje a smútku, dva deje sa dobre doplňujú a najmä ten starší príbeh, z ´58 je veľmi sympaticky natočený vďaka kamere s teplejšími farbami, prechody medzi súčasnosťou a minulosťou sú tiež nápadité, všetko dokresľuje hudba a partička sympatických hercov na čele s dvoma otcami. --SPOILER--> Asi len záver, ktorý citovo neuspokojí diváka celý čas trýzneného myšlienkou, že čo sa má stať sa stane a aj keď film končí prísne realisticky, možno by to chcelo aspoň trocha potešiť diváka nejakým tým preživším chlapcom. ()

nervana

No, nebylo to špatné, ale přesto čekal jsem od toho trochu víc. Hodně mě to připomínalo Odložené případy, kdo ví, jestli byl tímto seriálem režisér nějak ovlivněn... ()

naytsirk

Dlouho jsem to odkládal, protože filmy, kde jsou oběti děti nějak nedokážu překousnout, ale nakonec jsem se odhodlal a musím říct, že jsem udělal dobře. I když hádání pachatele nebylo tentokrát tak složité, doma jsme si to moc užili.... ()

Naby

Příběh byl opravdu zajímavej, atmosféra z tak vážných důvodů jako byl tenhle příběh nabíhala celkem dost rychle. Určitě nadprůměrná kriminálka. Suprově udělané záběry a kulisy ze staré doby. Celkem 3,9* ()

botswana

Stolen je malý, nenápadný film se zajímavou myšlenkou, která je ale trošku srážena celkovým pojetím snímku, kdy jsem celou dobu měla pocit, že sleduju spíše prodlouženou epizodu odložených případů. Část příběhu, který se odehrává v 50. letech je napínavější, dostává více prostoru a díky tomu ale zůstává příběhu ze současnosti něco dlužen (smíření s osudem a s manželkou mi přišlo trochu zkratkovité). Nejvíce musím naopak pochválit výběr hereckých představitelů, kdy mě mile potěšila Rhona Mitra (je to s podivem, ale i tak smutný film mi vykouzlil úsměv na rtech a to díky ztvárnění seniorského vzhledu Jamese Van Der Beeka, který vypadal spíš jako Lo Pan z filmu velké nesnáze v malé Číně - podle prostých propočtů mu na základě časové osy příběhu muselo být už tak…no hodně let, ale maskéři to i tak dost přeťápli). ()

lineker

Velmi slušný rozjezd filmu, kde prim hraje především atmosféra. Vše působí dost věrohodně a i prolínání minulosti se současností mně kupodivu vůbec nevadilo. Film možná s blížícím se koncem díky předvídatelnosti závěru možná trochu upadá, ale i tak se jedná o nadprůměrné spíše drama než krimi. Skvělá hudba. ()

Breaker

Vynikající mysteriózní krimi, o kterém se toho moc nenamluvilo. Něco málo jí chybí, ale k dokonalosti nemá daleko. ()

janmatys

Perfektní krimi! Film má sice předvídatelný konec, nicméně prolínání dějů (btw spíše časové osy) tu funguje dobře a diváka zkrátka zajímá, co bude dál. Hlavní hrdina jest celkem charizmatický a i jeho vztah s manželkou je vykreslen velmi dobře a tak řikajíc "ze života", protože taková rodinná událost samozřejmě pár buď sblíží nebo odcizí. S vrcholícím dějem si navíc člověk uvědomí, že je pravdou rčení, že ne každý, kdo vám chce zdánlivě pomoci, musí být váš přítel, a ne každý, kdo zdánlivě činí opak, musí být váš nepřítel. Pro mě skvělý snímek a zasloužených 80%. ()