poster

Stolen

 • USA

  Stolen Lives

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2009, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • *CARNIFEX*
  ***

  V deň osláv dňa nezávislosti sa detektívovi Tomovi stratí syn. Jeho telo sa nikdy nenašlo. Po niekoľkých rokoch je privolaný k prípadu objavenia pozostatkov kostry mužského pohlavia, ktoré popisom i vekom pripomínajú štruktúru tela jeho syna. Napriek tomu, že sa toto podozrenie vyvráti, zvláštnosťou celej veci je, že mŕtvola mala pri sebe dar, ktorý Tomov syn dostal v deň jeho zmiznutia. Podarí sa mu rozlúštiť túto záhadu a konečne tak vypátrať milovaného syna? Kriminálna dráma, ktorá vyobrazuje dva vzájomne sa prelínajúce príbehy, v dvoch odlišných dobách. Súvis je zrejmý a vďaka slušnému scenáru má film hlavu aj pätu. V určitom momente akoby však skĺzol na úroveň TV krimináliek. Neviem prečo som to tak pociťoval, ale zrejme to spravil ten nečakaný útlm deja vo chvíli kedy to človek očakával najmenej. Škoda, že režisér nepracoval viac s atmosférou. Záver taktiež nijak strhujúci. Mohla to byť pecka. Pri sledovaní tohto snímku nemáte čo stratiť.(5.1.2014)

 • Lukoboss
  ***

  Je to jenom průměr, nic víc. A to proto, že tam chybí cokoliv navíc - není tam zvrat, není tam nějaký zajímavý vyústění, ten příběh prostě plyne, chvilku jsme v současnosti, chvilku je tam retrospektiva a tyhle dva příběhy jsou vlastně provázaný dohromady. Nepřijde tam bohužel žádnej wow efekt nebo vysvětlení, dokonce se divák ani nedozví, proč se to stalo. Příběh je to smutnej a depresivní, nicméně to je tak asi všechno.(8.9.2014)

 • claudel
  ****

  Vynikající thriller, který mě nesmírně překvapil svojí vysokou úrovní, dá se říct, že jde značně i o přesah do jiných žánrů. Snímku vůbec neškodí, že je postaven na hereckých výkonech ne příliš známých herců, nejvýraznější postavou se jeví James Van Der Beek. Potěšila mě rovněž minirole "Mika Nowicka".(31.12.2010)

 • Malarkey
  ***

  Normální kriminálka natočená asi tak, jako když si pustíte Sběratelé kostí nebo jakoukoliv CSI kriminálku. O to horší, že ve filmu chybí nějaká pěkná baba, která by v tomto případě samotný příběh trošku postrčila. Teď to vypadá blbě, že film je vlastně hrozně smutná událost a já bych v něm radši viděl babu. Ale tak na co pak má člověk koukat...(31.1.2011)

 • bourec
  ****

  Trochu mě mrzí,že tenhle film neviděl nikdo z mý oblíbený devatenáctky uživatelů,protože je to fakt dost silnej zážitek.Hodně dusný,ponurý drama,přesně vystihující stavy rodičů,když přijdou cizím zaviněním o dítě.K tomu naléhavá,depkoidní hudba,která mě na konci filmu dohnala skoro k slzám.Jasně,je to spíš komorní,žádná akce,ani dynamický scény tady nečekejte,ale je to tak dobře natočený,že to ani nevadí.Prostě občas je dobrý vidět i takovej film.Doporučuju.80%.(9.11.2010)

 • - Pôvodne mal rolu Matthewa Wakefielda stvárniť Gary Sinise. (MikaelSVK)

 • - Mená postáv otca a jeho troch synov z roku 1958 - Matthew, Mark, Luke a John - sú mená v tradičnom katolíckom poradí z Nového zákona štyroch kanonických evanjelií - Matúša, Marka, Lukáša a Jána. (misterz)

 • - Film sa natáčal na viacerých miestach v Kalifornii. (MikaelSVK)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace