Komentáře uživatelů k TV seriálu (8)

 • Subjektiv
  ****

  Pokračování seriálu Aria the Animation se nese ve stejném duchu jako předchozí série. Komu se líbila, nudit se nebude. Slabší ****.(3.1.2008)

 • Jeoffrey
  *****

  Je opravdu jen málo tak dokonalých zážitků, jako udělat si dobrý čaj (nebo třeba i horkou čokoládu) zalézt si do peřin a k tomu si pustit něco příjemně oddechového a sladce kouzelného. Celý svět, běžné starosti a třeba i špatné počasí je člověku potom prostě ukradené. Série Aria je přesně ten typ anime, co se k takovémuto zážitku dokonale hodí. Zatím jsem neviděl příjemnější, krásnější a klidnější anime. Druhá série je navíc ještě zajímavější než ta první díky lehkému nádechu tajemna i když ladění seriálu a ten příjemný pocit co z něho mám je pořád stejný. Takže pořád nádherné. 10/10(2.1.2016)

 • Scalpelexis
  ***

  Dočkáváme se mírného zlepšení oproti minulé sérii. Díl 23 je naprostý balzám.(13.7.2015)

 • SonGokussj
  *****

  Tady teprve začnete objevovat taje planety AQUA a jejich Undine. :) Vtáhne vás to do děje a už nepustí. Pokračování Arie mne naprosto uchvátilo ^_^(25.10.2008)

 • WildevilCZ
  *****

  Řekl bych že 2. pokračování je o něco zajímavětší, právě u této serie sem začal seriál baštit, 90%(9.6.2008)

 • mota
  ***

  Formovací masáž dívčích hlaviček pokračuje možná o kočičí vous poutavěji než první série.(16.3.2010)

 • D.Snake
  *****

  Tentokrát mě do sebe svět na planetě Aqua ještě víc vtáhnul- a to je co říct. Aria se prostě pomalu stává jednou z mých nejoblíbenějších sérií všech dob. Atmosféře Neo-Venezie se nic nevyrovná, protože ať už jste měli jakkoli pitomý den, Aria nezklame a příjemně vás naladí. Prostě a jasně v žánru Slice of Life nemá konkurenci. V porovnání s první sérií si myslím určitě prospělo prodloužení o 13 dílů, protože zbylo hodně času na prohloubení ostatních charakterů, hlavně Aiky a Alice. Pak se mi určitě líbily ty lehce mysteriózní epizody s kocouřím králem. ^_^ Zvažoval jsem jestli dát 9.5 nebo 10 a po chvilce přemýšlení jsem se rozhodl dát plné skóre, protože jsem na tom seriálu vlastně nenašel žádnou chybu. Kdo má rád pomalejší anime s nádhernou a klidnou atmosférou, určitě mi dá za pravdu. 10/10(7.3.2010)

 • JohnyTrava
  ***

  Neviem čo ma to popadlo a siahol som po druhej sérií, napriek tomu, že ma prvá moc nenadchla. Snáď to bolo to vysoké hodnotenie? Alebo akési dúfanie v zlepšenie? Kiežby. No pravdou zostáva, že sa mi to predsa len páčilo viac než predtým. Možno tým, že som vedel do čoho idem, alebo som bol až príliš unavený, tak to pomalé tempo nebolo až také zlé. No a popravde našli sa aj dieli, ktoré mi sadli a naopak našiel som to, čo mi na tomto seriály najviac vadilo. Mačko-pes Aria. Nedžkať jeho "trápne" vstupy do každej scény, šiel by som o bod vyššie. Všetko ostatné zostáva po starom. 6,5 bodu.(16.2.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace