Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Surfařský král Steve Addington (Matthew McConaughey) se právě vrátil ze surfování na těch nejúžasnějších plážích světa. Doma v Malibu ale zjištuje, že staré časy jsou ty tam. Jeho společník Jack Mayweather (Woody Harrelson) je v dluzích až po uši, obchodní partneři se náhle vypařili a Steve se tak ocitá zcela bez prostředků. Toho chce využít televizní producent Eddie Zarno (Jeffrey Nordling), který Addingtona přemlouvá k účasti ve své reality show "Free Surfer" a používá k přesvědčování ne zrovna nejčistší metody. Addington však bezprecedentnímu nátlaku dlouho odmítá podlehnout. (dopitak)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (63)

dr.fish 

všechny recenze uživatele

Předesílám, že film bude asi bavit jen ty, kteří mají rádi lidi, trávu a svobodu. Nemá to totiž ani děj, ani smysl. Je to jen nálada, výkřik. Skvělá hudba. Pro mne osobně moc veliké zlepšení dnes mizerné nálady, která se dostala z nuly na desítku během půl hodiny. Už nevidím nic černě, zas mě všecko baví. Někdy se musí holt vydržet čekat na ty správné vlny trochu dýl, ale nakonec se vždycky vyčasí a stojí to zase za život....85% ()

Soweek 

všechny recenze uživatele

It is all about chillin and smokin, dude..... Tento film je neuvěřitelná blbost, ale také zároveň neuvěřitelně relaxační indie movie, s kterým i přes přicházející Vánoce budete chtít smočit své tělo v solné vodě a užívat si slunce a nevázaného života. Na zlepšení nálady filmem neznám momentálně lepší recept jak se hodit do pohody, než pustit Surfer, Dude. Pro jedince kteří hledají kvalitní film s kvalitními hereckými výkony toto opravdu není. ()

Reklama

Dubro 

všechny recenze uživatele

No riadny omyl, Dude. Tento nezmysel je filmom o surfovaní, kde sa vôbec nesurfuje. Je to komédia bez humoru a zároveň akýsi lenivý videoklip, miestami prerušovaný hulením a kecami, kozami, kozami na predaj a opäť kozami, potom opäť hulením a kecami. Kozy som spomenul? V štyridsiatej minúte, keď sa dovtedy vôbec, ale vôbec nič neudialo, som do toho chcel kopnúť s rozbehom, no počkal som, či sa náhodou niečo nestane. A nič. Všetci ako jeden dlhovlasí blonďáci, Woody ešte ako tak, no McConaughey priam zhulená lopata, pri ňom vyschnutá Alexie Gilmore, všade naokolo partička dementov, kto sa má na to pozerať? Wtf? Sračking. ()

nightday 

všechny recenze uživatele

Kdybych měl rozdělit hvězdičky : ** za celkový dojem, zážitek, nadšení z filmu, ** za inteligentnost, uměleckost, duchaplnost, hloubku a vtip, a * za audiovisuální zpracování, efekty, krásu, tak pro film Surfer Dude totálně vypadnou ty dvě prostřední hvězdičky, a jelikož je zima a tento film je naprosto letní záležitostí, tak i část z té první hvězdičky a vyjde to na hezkých 50%. A teď vysvětlení. Film je děsně hloupý a i většina hereců, včetně toho hlavního, se chová naprosto dementně a pseudokomicky, ale jak píše Angie, sluníčko, moře, surfing, pláže, !!nahé!! baby, tráva, reggeačko aj. vás dostane do té správné letní chill nálady a Surfer Dude si nevídaně užijete. ()

dopita 

všechny recenze uživatele

Slátanina z rodu těch debilních. Navíc koukat celej film na věčně zhulenýho a napůl nahatýho McConaugheyho (tradičně neustále s hubou dokořán), kterej pořád čučí do moře a hledá vlnu, to je na mě trochu silná káva. Vypadá to vypadá, že jeho přítomnost ve filmu začíná bejt ekvivalentem k průšvihu (co se týká komedií tak určitě). ()

Galerie (8)

Zajímavosti (5)

  • Woody Harrelson nazval práci na tomhle snímku "nejlepší (ne)prací, kterou kdy dělal". (žvanimírek)
  • Willie Nelson přijal roli, aniž by přečetl scénář. (žvanimírek)

Reklama

Reklama