Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Soweek
  ****

  It is all about chillin and smokin, dude..... Tento film je neuvěřitelná blbost, ale také zároveň neuvěřitelně relaxační indie movie, s kterým i přes přicházející Vánoce budete chtít smočit své tělo v solné vodě a užívat si slunce a nevázaného života. Na zlepšení nálady filmem neznám momentálně lepší recept jak se hodit do pohody, než pustit Surfer, Dude. Pro jedince kteří hledají kvalitní film s kvalitními hereckými výkony toto opravdu není.(20.12.2008)

 • Pekisan
  ***

  Hodnotim to ako skrytu kritiku sucasnych komercnych sraciek, reality shows a ludi schopnych za peniaze spravit uplne vsetko. Tupost filmu sa rovna tuposti generacie odchovanej na sucasnej MTV, ktora musela pri tomot filme slintat blahom lebo ved surfovanie a hulenie je tak cool. Cele je to ubalene v zelenom opare zahalenom, vecne cool usmivajucom sa Matthew McConaughey. Kto rad surfuje si prida hviezdu - dve. Kto nepodchytil skytu myslienku odpocita si bodik. Its blowing off, dude(9.6.2010)

 • Shit
  ***

  Taková pohodička s naprosto vymletým a pohodovým Matthewem McConaugheym, kterej tak v 98% filmu vůbec netuší která bije a kažýdmu řiká dude a hodinu ze stopáže čeká na vlny a odmítá podepsat smlouvu, což je taky asi největší problém filmu, na to aby to byl dobrej film příběhově, tak tomu schází pořádnej příběh a aby to byla surfařská letní pohodovka, tak tam neni téměř žádný surfování, takže je to akorát taková McConaugheyho předváděčka opálení a vypracovanýho těla, což mě moc nebralo, ovšem lepší to bylo, když tam pobíhalo asi tak 100 holek nahoře bez, to už sem se, prosim pěkně, bavil daleko víc(30.12.2008)

 • ZkuKol
  ****

  Nikdy jsem nesurfoval, ale po tomhle filmu mám chuť popadnout žehlící prkno, co stojí v komoře, a vlítnout na první vlnu kterou potkám! A o tomhle tento film je především, dějová linie je řídká až zbytečná (navíc snadno odhadnutelná). Hlavní je slunce, kočky, tráva a VLNY!!! Věřím, že surfaři sekají tomuhle filmu jedno perfektní hodnocení za druhým. Matthewovi je to očividně psané na tělo a vyloženě si to užívá, kočky sundavají plavky dřív než skončí úvodní titulky a dialogy smrdí trávou až se centrála DEA otřásá v základech. Dude, wind is goin on! ... 70%(18.6.2009)

 • Enšpígl
  *

  Tenhle film nebyl ani o surfu, ani o podstatě surfingu, ani o svodomyslném surfaři, já vám řeknu o čem tenhle film byl....byl o hovnu. Šlo tam o nějakou reality show, jenže já když když slyším dvousloví "reality show", tak mám chuť nakopat prase domací do koulí. A že byl Steve pohodář ? A co jako? To nad ním máme pořádat onanistický seance nebo co ? Takovej pohodářů tady můžu vypsat tolik, že budu mít delší komentář než Matty a Shadwell dohromady.(29.3.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace