Osudová minuta (S03E07) (epizoda)

One Minute

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2010, 47 min

Spoilery! Další skvělá epizoda. Tak, že by se nám seriál konečně opět rozjížděl? Hank si prochází klasickým komplexem "propasti", a tak rozdává rány všude, kde se jen dá. Dva opálení plešárdi, kteří si v mládí prošli dosti svéráznou výchovou se Hankovi pokusí zkrátit život - luxusní scéna. Snad až na to, že si tvůrci opět vypůjčili berličky na podpírání se. Opět byla její uvěřitelnost pohřbena na úkor umělé dramatizace. Dva nemilosrdní psycho zabijáci střílí namísto do srdce na druhou stranu a nechají se hloupě zlikvidovat od neozbrojeného tlusťocha s nadváhou, když mají veškeré výhody na své straně. Walt opět sklouzává do své optimální duševní roviny, ve které mě baví nejvíc. Celkově tedy panuje v mých očích spokojenost. Jen bych opravdu ocenil ubrat umělé dramatizace a přidat trošku reálnosti.(14.6.2018)

Preukázateľne skvelá výchovná metóda, ktorá núti vážiť si súrodencov, a malo by ju praktikovať viacero rodín, či vychovávateľov. Zároveň som im držala palce. Škoda, že dostal echo. Možno by to dopadlo inak.(3.9.2016)

Ten konec byl až sentimentální, "No, too easy"... S tím že ho borec bude porcovat na parkovišti sekerou? V reálné situaci by mu okamžitě prohnal kulku hlavou... Jen jak tomu obvykle bývá, Hank jako "relativně kladná" postava dostal svou šanci na záchranu... Ale jinak parádička, celá epizoda bez jediné výtky až na tuto drobnost...(24.5.2018)

Začnem miernou kritikou. Uveriteľnosť viacerých situácií nepatrí medzi najsilnejšie stránky seriálu, návštevy Jesseho v nemocnici vážne nepatria medzi najrozumnejšie Waltove rozhodnutia. To ho nenapadne, že môže byť niekde na okolí Hank? A prečo DEA nenechala v nemocnici svpjho človeka? Lenže tieto výčitky sú potom zmätené zo stola dialógmi a vývojom deja v nasledujúcich minútach. Ako sa stalo aj vo One minute. Spoločne s predchádzajúcimi voma epizódami možno doterajší vrchol celého seriálu, behriem ich ako takú menšiu trilógiu, kedy sa séria dostala do plných obrátok.(23.2.2018)

Wow....(6.5.2016)