Teenager Jake Tyler (Sean Faris) se s rodiči a bratrem právě přistěhoval do Orlanda a nastoupil do zdejší školy. Tam však narazí na vyhlášeného rváče Ryana a rozhodne se, že se mu postaví. Nejprve však musí u skutečného mistra zvládnout bojová umění…  Hrdinou amerického akčního dramatu v režii Jeffa Wadlowa je teenager Jake Tyler (Sean Faris), který se s rodiči a bratrem právě přistěhoval do Orlanda a nastoupil do zdejší školy. Stejně jako mladší Charlie, který má úspěchy v tenisu, je i Jake sportovně nadaný hráč amerického fotbalu. A záhy zjišťuje, že dobrou kondici bude potřebovat. Když ho půvabná spolužačka Baja (Amber Heardová) pozve na večírek, Jake narazí na vyhlášeného rváče Ryana (Cam Gigandet). A poté, co od něho dostane pořádnou nakládačku, se Jake rozhodne, že to tak nenechá. Obrátí se na mistra bojových umění (Djimon Hounsou), který mladíka naučí nejen bojovat, ale také uvědomit si, jaký doopravdy je. Ale i když Jakeovi nejde o pomstu, je jasné, že další střet se surovcem Ryanem je nevyhnutelný... (oficiální text distributora)

crard

Naprosto předvídatelná americká kravina. Taková ta klasika jak kluk přijede do nového města, je neoblíbený, začne něco dělat, porazí svého největšího nepřítele a přebere mu holku. Už je jedno jestli hraje hokej, fotbal a nebo se mlátí pěstma na ulicích. Ani špetka originality. ()

zurivymlok

Karate kid jednadvacátého století. Pohádka pro teenagery, kde všichni kluci jsou cool a namakaní a kde všechny holky jsou krásné a sexy. Jednoduchý a stokrát omletý příběh i hrdinovo trauma nijak na zábavnosti neubírají. Hlavní "padouch" je cool. Uměle působí jen část, kdy "padouch" zbije bezdůvodně hrdinova kamaráda, aby poskytl hlavnímu hrdinovi, který mezitím ovládl svůj hněv, důvod pro závěrečnou bitku. To je pro mě jediná kaňka filmu. Jinak je to ve své kategorii kvalitní film. ()

friden

Jak toto může být v červených číslech? Snad nejsem ještě tak starej, ale bylo daleko příjemnější sledovat Franka, jak se svým telepatickým Šoduši ruku v ruce bojují v Kumite, aby i Frank měl něco, z čeho bude moci po léta utírat prach a zaplácne tím prázdné místo na poličce nad telkou. ()

Cerauos

V nějakého neznámého důvodu mě tenhle film úplně minul, za což jsem dostal hromadu připomínek od známých apod., tak jsem na něj včera mrknul. A překvapivě to nebylo vůbec špatný. Jasně, děj je klasicky předvídatelnej, zápletka je předem jasná a stejně tak i konec. Ale celé je to podané takovou formou, že se na to nejen dobře koukalo, ale ještě mě to i bavilo a opět jsem pocítil známé bodnutí svědomí, že bych taky měl začít něco dělat pro svoje tělo. Tak zítra začnu! ()

Ruslan

Americká pohádka pro teenagery. Průměrný film na který kouknete a za tejden zapomenete. Pro mladší ročníky poutavé , ale mně se to nadšení poněkud vyhnulo. 55% ()

migl

Karate Kid so silným nádychom Beverly Hills,už po hodine mi bolo viac ako nepríjemné pozerať na ten zatepleny príbeh ()

Domitri

Hrozně motivující film... ukazuje to že ikdyž prohraješ, tak tě to nesmí zkolit úplně, ale musíš vstát a dřít aby se příště neprohrálo... Big Up ()

Mesmeric

Takové množství odporného patosu jsem už dlouho neviděl. Solidní soundtrack, jinak laciná vykradačka Karate Kid a Fight Club. ()

Bogrant

Ide v podstate iba o tupú bitkársku nakladačku, ktorá sa vyžíva v životných radách, v náročných zamýšľačkách či v tvrdom tréningu, má však dobre gradujúce tempo, slušný drive, sympatické i slizské postavy a fajn finále, takže sa radí k tomu vydarenejšiemu, čo môže podobná teenagerovská, akčne-športová motivačka ponúknuť. ()

KuceraJohny

Klasika, kterou viděl snad každý kluk co v roce 2008 dělal sport. Nikdy to nevzdávej byl jedním z těch snímků, který zpopularizoval mma a jsem si jist, že přispěl k začátkům několika bojovníků. I já tehdy, když nám to trenér pustil v autobuse cestou na zápas, měl chuť skončit s hokejem a začít se rvát. Dnes po tolika letech co jsem to opět viděl už mi to nepřijde tak šíleně motivační jako tehdy, ale stále to má svoje kouzlo. Je to béčkový film, který se, ale díky šuškandě dostal do širokého povědomí okolí a za to má můj respekt. Herecké výkony jsou samozřejmě nic moc, ale já ten film mám prostě rád. ()

Jelzin odpad!

Větší bojovou trapárnu jsem neviděl. Doporučuju podívat se na cool trailer a nadále už jen snít o tom, že je Never back down dobrý film. Ve snímku nenaleznete ani o vteřinu více soubojů než kolik obsahuje trailer. Jinak jen tuny trapných nezáživných dialogů plných nepřesvědčivých klišé, nechybí ani srdceryvná story hlavního hrdiny z dětství a oddanost borce mamince. Jsem fanda akčních bojovek (i těch kde je slabší děj, pokud jsou dobré akční scény), tady není ani boj, ani děj, ani myšlenka. Trapnost, ztráta času, nuda, zklamání a hlavně mega naštvání, že mi na tenhle film po shlédnutí traileru tekly sliny asi měsíc :-/ (mimochodem - jen díky tomuhle filmu jsem se na csfd zaregistroval a ohodnotil 200 filmů - abych Vás ochránil před tímhle paskvilem). ODPAD! ()

tommyt

Dovolil som si dať tomuto filmu plný počet hviezd...Tento film ma vyslovene bavil od prvej minúty do konca...Že to bolo celé klišovité?? veď čo dnes nie je....že boli hlavní hrdinovia ulízaní??? ktorí dnes nie sú...atď.... Slušná dynamika filmu, celkom uveriteľné bojové scény, dej zrozumiteľný, hlavní predstavitelia sa na svoju úlohu dokonale hodili (vyzdvihol by som dvoch hlavných bitkárov, pretože IMHO Amber Heard ich iba sexy dopĺňala)... Minutáž možno na oko dlhá, ale film je takou popoludňajšou lahôdkou a ubehne veľmi rýchlo.... Odporúčam pre tých, čo vyrastali na van Damme-ovkách, je to taký malý retro návrat k nie úplne predigitalizovanej bitke... ()

zippo8

teenagerska ´´frajerina´´ v momentalnom svete kazdy mlady chlapec chce bit nieco viac a preto sa dost vela chlapcov dava na tento sport poulicne bitky... je to smutne. Ale tu vidime profesionalne umenia v telocvicni skvely film! o tom co sa odohrava na uliciach... ()

Kick-Ass 2 dřív, než jste doufali

Kick-Ass 2 dřív, než jste doufali