Svět podle Mallory

• Velká Británie Welcome to the Rileys

Doug jede na služební cestu do New Orleans. Je rád, že změní prostředí a na chvíli si odpočine od své manželky Lois. Od té doby, co jim zemřela dcera, nedokážou najít společné zájmy a naopak se sami sobě více vzdalují. Doug si vyrazí večer na skleničku do klubu a při té příležitosti se seznámí s mladou prostitutkou Mallory. Prostořeká a upřímná Mallory rozdmýchá stereotypní život staršího muže. Svým osobitým kouzlem a nadhledem dokáže v Dougovi zažehnout jiskru a znovu objevit chuť do života. Pomůže Mallory nešťastnému páru opět najít ztracenou lásku?
V roli Mallory zazářila hvězda ze série Twilight sága - Kristen Stewart a na filmu se mimo režiséra Jake Scotta podílel i jeho otec Ridley Scott a strýc Tony Scott jako producenti (oficiální text distributora)

VasaX

Kirsten Steward jinak a pořád stejně. Pominu li její emocionální tabula rasa v rámci série o třpytivých upírech, její herecké portfolio obsahuje role charakterově ne nepodobné. Není to ke škodě, ale připadne mi že hollywood vsází na čím dál užší profilace. Rileyovi nejsou špatný, prý nezávislý, snímek. Zajímavý děj a zápletka na zdlouhavých skoro dvou hodinách, což je možná trochu ke škodě. Jinak se ale nejedná o špatné drama, a ani toho "drama" tam není tolik, takže si u toho člověk docela i odpočine. Prostě sympatické, ale líné. ()

Elleannie

Jeden z filmů, kde vítězí atmosféra a herecké výkony nad dialogem. Kristen Stewart byla vážně přesvědčivá a zároveň tomuhle dramatu dodala jakousi jiskru. Příběh o pokusech o nový začátek a o tom, že vždycky je nějaká naděje, stačí jen věřit a možná být trochu popostrčen. Tohle byl můj šálek čaje.. ()

Autogram

Jednoznačne najlepší film Kristen Stewart. Príbeh síce s logickými problémami, ale keď tie (u mňa pomerne ľahko) prehltneme, tak hlavná dvojica podáva úctyhodné výkony v prejavení ich otcovsko-štetkovského vzťahu. ()

deckardx

Už si přesně nevzpomínám, kdy mě naposledy takto "malý" film vzal. Kristen Stewart je neuvěřitelně charismatická, možná se mi to zdá proto, že jsem neviděl Stmívání a nemám jí nějak zaškatulkovanou v její nejslavnější roli. Tento film si určitě zaslouží mnohem větší slávu než má a Jake Scott má určitě zajištěnou dobrou budoucnost a to nejen kvůli tomu, že má za tátu Ridleyho. Chtěl jsem, aby ten příběh byl co nejdelší a hrozně jsem si přál, aby to skončilo jako pohádka, ale díky bohu, že tomu tak nebylo. Nenápadný, ale výborný film. ()

KoRner

Trošku vážnejšie pojatá Pretty Woman. 110 minút je pre taký film príliš veľa a nezachráni to ani vôbec nie občasné pohľady na sexy obnažené pozadie Kristen Stewart. Ďalšími plusmi sú James Gandolfini a Melissa Leo, ktorí ako utrápený manželský pár svojimi výkonmi dvíhajú úroveň filmu o stupeň hore. ()

cab

Starsi muz potrebuje nejaky cas osamote po ztrate dcery, jez nasleduji neshody s rezignovanou manzelkou, proto se premistuje do jineho mesta, kde potkava problemovou divcinu lehkych mravu. Protoze mu pripomina zesnulou dceru, snazi se pomoc jak muze, coz neni zdaleka tak lehke ci mozne, jak si predstavoval. Dobre rodinne drama s presvedcujicimi vykony a hlavne krasnou a prirozenou (Kristen Stewart). 70% ()

Hanys_

Sakra, co tohle bylo za příběh?? Většinu stopáže neskutečná nuda s polovyšinutou Leo a polonahou Stewartkou. Gandolfini měl obě proplesknout hned na začátku a mě by tím ušetřil utrpení v podobě dialogů a scén, které byly místy k zblití.... ()

aquiver

Nehollywoodské hluboce lidské nezávislé sociální drama o setkání dvou duší, kterým život nepřál. Dougovi, hlavní postavě snímku, zemře dcera Emily, a tak je jen otázkou času, kdy najde jinou zbídačenou osobu, se kterou se mu na malou chvíli podaří najít to, co mu chybí, a malými krůčky ji pomoci mít lepší život... She's Not Emily... 80 % ()

Randyz

Skvělý a zajímavý příběh, u kterého jsem měl chvíli strach, že půjde o nějaké modernější napodobení Lolity, ale naštěstí se ubíral úplně jiným směrem... V jednom momentu byl i docela dost vtipný, aneb usednutí za volant po několika letech :-) ()

peetriss

Skvělé intimní drama plné emocí, které vynáší téměř k dokonalosti trio Kristen Stewart - James Gandolfini - Melissa Leo, dobrý scénář i melancholický klavír Marca Streitenfelda. Dokáže-li se divák citově vžít do psychologie postav, je odměněn velmi kvalitním zážitkem, byť plným deprimující pachuti. Mne osobně film oslovil a mám pocity měřitelné na silné čtyři hvězdičky. Jen na okraj: Jde vidět, že Kristen Stewart mnohem více sedí nezávislé a polonezávislé produkce, ve kterých se dokáže vybičovat k poměrně slušným výkonům. ()

lucijelucije

Význačná K. Stewart opět nezklamala. Ta holka si může vzít na sebe cokoliv a stejně bude vypadat přirozeně žensky =) Jinak je tohle drama zajímavé, protože nepřívětivý osud hlavních postav, které spojuje smutný příběh, je do očí bijící a drásající. Je zřejmé, že jejich znatelné problémy mohou diváka zasáhnout. Já jen s tím zásahem byla trochu pozadu, takže mírný pokles z mého pohledu byl nastolen. 6/10 ()

Ajjinka

Nevím, co přesně jsem čekala, ale tento snímek předčil všechna má očekávání. Věřím, že to není zdaleka první film tohoto žánru, možná za to mohlo herecké obsazení, protože Kristen Stewart se ukázala jako herečka mnoha tváří, Gandolfini byl perfektní "táta cukrouš" a Melissa Leo dokázala dokonale ztvárnit svou postavu životem ztrhané ženy. Příběh dívky, jejíž život se nedá nazývat ani nelehkým, protínající se s životem dvou lidí, kteří ztratili to nejdůležitější, co v životě měli. Tihle tři se setkávájí a to věcem nabírá neuvěřitelný spád. Jake Scott odvedl kus výborné práce, za kterou se rozhodně nemusí stydět. Úžasný film, který člověka nutí k přemýšlení při uvědomění si, že se tohle děje naprosto běžně. ()

gumolit

Skvelá Kristen Stewart v tomto filme dokazuje aká je dobrá herečka!!Gandolffini a Mellisa Leo na tých je tiež radosť sa pozerať inak príbeh nie je nič extra ale tie herecké výkony to fakt vyzdvihnu!SKristen je proste sexi ! ()

Kacitr

Chvilkami nudný film, ale jinak nemám co vytknout. Jen mě to utvrdilo v tom jaká je Kristen skvělá herečka. ()