Vlak do pekel

všechny plakáty

Akce se odehrává kdesi ve východní Evropě. Skupina amerických sportovců se potká ve vlaku. Tohle však není normální vlak..... Během jízdy se cestující začínají ztrácet. Jsou vězněni a mučeni v kovových klecích sadistickým vrahem a jeho pomocníky. Námět byl vzat z hororu TERROR TRAIN, ve kterém si hlavní roli zahrála Jamie Lee Curtis. (LIVINGDEAD)

Pekisan

Na zaciatku to ma vyborne tempo a vrazdit sa zacne pekne rychlo a krasne od podlahy. Gore efekty su ok a hlavny "butcher" je klasicky spatny tlstoprd. Celkova pointa nie je az taka zla len skoda toho sopla, ktorym natahovali koniec do neuveritelnej dlzky a tiez niektorych scen, ktore vlastne nemali s filmom vobec nic spolocne. Plus tie keci. O muuuj Boze. Na co tie keci. Thora Birch musela prejst od American Beauty velmi dlhu a velmi neprijemnu cestu ku kecom typu: we are not going to die, we are going home. Proste klenot:) ()

Johny M.

Filmů s tak otevřenou brutalitou a zároveň nějakym jakž-takž napětím moc není. Za pár dobrejch nápadů, místy slušnou kameru (i přes několik much): 3,5* ()

Al44...

Co se týká drsných scén a vůbec gore efektů je tento film na docela dobré úrovni. Vše ale zabíjí neskutečně hloupý děj a dialogy. Za křupany bych (dle jejich chování) spíše považoval tu partičku amerických sportovců. Logické myšlení je pro ně jedna velká neznámá. Herecké výkony jsou nevěrohodné a slabé. ()

jauzdu

Udrželo mě to v pozornosti, ale vykroutila jsem si krk nesouhlasným pohybem hlavy zleva doprava. Skupinka zápasníků v řecko-římském zápase s sebou nechá vláčet jako kdyby jim chyběli ruce a nohy. S jakou lehkostí je záporáci kosili mě silně rozčilovala. Zároveň mě naprosto udivuje jak se svými oběťmi vrazi zacházejí s ohledem na to, že... ()

Petulka88

Asi to měla být brutální podívaná. Místo toho je to jen brutální kravina. Všichni se tady chovají jak chovanci z ústavu. Absolutní hvězdou je v tom trenér zápasnického týmu. Demence není dostatečně výstižná pro to, co tady tenhle blb předvádí. Navíc film má tak ,,strhující" tempo, že se do finále sotva dovleče. K tomu všemu si přidejte dvojici ušmudlaných Rusů, která se celý film zoufale šklebí a jinak pitvoří do kamery a máte z toho průser jak prase. Jediné plus na této zoufalosti je pár brutálnějších záběrů a Gloria Votsis, která moc rádá vystrkuje svou prdelku na kameru. Ale to je k uzoufání málo... ()

E lan

Bože, to byla zase jednou nechutná krvavá blbost. Bez originálnějšího námětu to opravdu nejde a ten tady zoufale chybí. Není prostě o co stát... ()

beso74

Hovadina na entu, mam fakt silný pocit že jeden z tých demnentných poskokoch to nemusel ani príliš hrať, že nim bol sám režisér filmu a ten druhý by mohol byť producent, ako ináč by mu na také niečo dal peniaze... Produkčná firma by časť svojích nákladov mohla získať späť iba v prípade, že rozpredajú tvorcov na orgány... ()

dannyd14

Hostel vo vlaku? Správne. Napätie a brutalita? Áno. Chovanie postáv normálne? Bohužiaľ nie až také úsmevné. V porovnaní s hostelom je to celkom slušný film, ale i tu sú tie malé chybičky krásy. Film som si s chuťou pozrel až do konca, ktorý to celé super prikrášlil. Rozhodne sa nenechajte znechutiť recenzentami a film si jednoducho pozrite bez ohľadu na narážky od iných. Napätie a akcia= 85%. " Budeš jako my. Ne, já už jsem. " :) ()

magu

Chápem, že na film asi nebolo veľa peňazí, ale zopár šušňov mohli na skript obetovať. Alebo vôbec nevedia čo to je? Potom vzniká toľko chýb ako tu. Ale mix bulharské vlaky, ruský hovoriaci personál, trať s trolejom aj bez, koľajová splietka na moste... Dalo sa to pozerať, ale iba raz. ()

TommyDiamond

Skupinka mladých amerických provinčních sportovců jede do nekultivované východní Evropy vybojovat pohár osvoboditelů v řecko-řeckém zápase. Při přesunu do ukrajinské Oděsy nasednou díky shodě náhod a neznalosti místního nářečí na né tak úplně správná spoj. Vlak nejenže připomíná orient expres, ale navíc ho vlastní překupního orgánů. No a ty nikdy nepohrdnou zdravými mladými lidmi, kteří jsou daleko od domova. Tento film je jako zrozený pro milovníky krve a lidské anatomie. Pro mě je Vlak do pekel jasné hororové béčko, které mě příliš nepotěšilo a vícekrát bych si ho asi nepustil ()

vozralec

Hned úvod zcela jasně naznačí, že tohle bude pořádná řezničina. A taky že ano. Zápasníci svoje bojové schopnosti téměř nepoužijí. To moc hlava nebere. Protivníky ani nedorazí, když mají možnost. Ale koho to zajímá, že. ()

GameboyNES

tak tenhle vlak asi nejel do Bradavic. V podstatě taková ruská verze MASHe. Paní Trocha Bitch se moc nepředvedla, její obličejová obrna a plešatý obočí, mě ale bude ještě dlouho strašit. Slabé dvě, za trošku toho gorečka. ()

intro

Tak tenhle vlak pro skupinku dárců orgánů nikde nestaví. No nebylo to až tak hrozné, jen ten konec je až moc americký, ale co taky od nich čekat, že? ()

Solverino odpad!

Tak to je celkem čistá megasračka! Logika si vzala volno a "herci" nehrajou ani jako v dokumentu. Megablbost skoro od první minuty. Takhle blbí nemůžou bejt snad ani americký sportofci? :( ()

habertek

Něco na způsob pojízdného Hostelu? Nemám rád filmy či přímo horory založené na co největší nechutnosti, brutalitě a kýblech krve...ale film měl zároveň určitou ,,úroveň", držel si napětí a za shlédnutí určitě stál! 50% ()

Cechyno4

Rusko vs. USA. Další pohled na to jak si američané představují východní evropu. Další americký krvák odehrávající se v Evropě. Tento film mi asi nejvíce připomínal Hostel. Bylo tu i pár drsnějších scén. Jako např. uříznutý penis, oko vyrvané z očního důlku, vyrvané piercingy z bradavek či vyříznutý jazyk. Ovšem v tomto filmu toho ukáží docela málo. Bojí se ukázat krvavější záběry. Tímto aspektem Hostel netrpěl. Nicméně ruská chladná brutalita na mě zapůsobila a vlastně i celá ta jejich společnost ukázaná v tomhle filmu. Dále na mě udělala dobrý dojem scéna, kdy hlavní hrdinka bezmocně procházi vagonem plných lidí k vrahům a nidko ji nepomůže. Film patří mezi ty lepší horory. Já osobně dávám tři hvězdy. V procentech tak 65%. ()

PamelaJJK

Myslím si, že průměrmé hodnocení je vystihující úplně přesně. Když pominu většinu nesympatických herců, tak dvě třetiny času to byl celkem fajn horor s atmosférou Hostelu. Závěr však hodnocení hodně sráží. A to nemluvím o různých nelogičnostech a nepřesnostech bijících do očí... ()

honzic

Velká škoda, slušně udělané záběry působící věrohodně zcela kazí ne moc přesvědčivé výkony herců neherců, kteří se chovají dosti trapně. Hodnocení: 45 % ()