Když to srovnám s Prázdninami, tak je to o stupeň lepší, kupodivu. České filmy moc nemusím, ale tenhle měl dva plusy. Akci a Kaisera. Dívala jsem se kvůli němu, jestli ještě stíhá, když není v alkorauši. Stíhá, ale už evidentně ztrácí jiskru, švih, elán i kila. Celkově jsem se nenudila a to se musí ocenit. Holubka hrála až šablonovitě, ale asi to měla ve scénáři, ostatní bez větších výhrad. Seladon Bartoška měl zvysoka nejlepší pozici. Všichni se sejdem v jedné posteli, rodina má být pohromadě a rozšiřovat se a dobré vztahy jsou k nezaplacení, tak to má být. Dobré hlášky: "Plzeň má 200 tisíc obyvatel"- mluvím a píšu - jako bych se viděla! "Jsem starej. Dostal jsem kachnu." (Kaiser) "Možná se jen trochu přežral".(Cameo Šíp) "Kdě sú do piči?!" (Cameo Lucía Bila) Podobnost s viagrou a Nicholsnem čistě náhodná?! (Poledňáková neopisuj!)(7.12.2010)

• Smok

Neoverená zaujímavosť: Pôvodný názov tohto filmu mal byť: "Šukáš jako král" ( v nemecky hovoriacich krajinách uvádzaný pod názvom "Du Fickst als Ein Konig"). Tvorcovia sa však rozhodli osloviť širšiu verejnosť (hlavne preddchôchodkového veku), a hrať viac na romantickejšiu nôtu, takže nakoniec sa ujal dnešný názov :-D(16.10.2009)

• Phobia

Tak jo, Marie, dala jsem Ti šanci, přestože Tvá tvorba bez okovů totality nestojí ani za klokaní pšouk. Celých 20 minut jsem vejrala, v ksichtu se mi nepohnul ani sval, rty zachovávaly neutrální přímku... maximálně se občas podrážděně pokřivily. A potom jsem se položila na otázky: proč tady dřepím, co mi ten film dává? Odpověď se dostavila okamžitě: dává mi nudu, otrávenost a chvilkové momenty nasrání (vždyť která vymaštěná lulina skočí prakticky bezdůvodně před rozjetou houkající a blikající sanitku?, proč tuhle rychlou záchranku ostatní auta předjíždějí? atd.). Nevím, proč ses po plyšové revoluci na 17 let odmlčela, Marie, je však náramná škoda, že jsi ticho přerušila infantilními, neartikulovanými skřeky ve stylu "Jak se krotí krokodýli" nebo "Líbáš jako bůh". A to si kuř, že "Líbáš jako ďábel" důsledně vynechám - i filmový sadomasochismus má své meze.(3.6.2013)

• castor

Není to takový průšvih jako předchozí Krokodýli, které jsem označil za malé filmové týrání a to jsem se vážně snažil. Přesto má Líbáš jako Bůh do zábavnosti (komediálnost je ve většině případů totálně nefunkční), jakési zajímavosti a hlavně uvěřitelnosti hodně daleko. Kdysi zbožňovaná Poledňáková se představuje bez glancu, ale ještě ne tak úplně na zabití.. děkovat může hlavně několika velmi slušným hercům!! Ti ji podrželi..(6.12.2010)

• raroh

Na to se vážně nedalo koukat! Pominu-li neuvěřetelně nablblý scénář, tak amatérské herectví všemu dodávalo korunu a jen utvzovalo můj dojem, že jde úplně o stejný produkt, jaký Poledňáková páchala v 80. letech (a jako tehdy zaměřený na středostavovské publikum ve středních letech, spíše ženského pohlaví, s humorem, který uspěje tak v dámských kolektivech po dvou dvoudeckách vína). Kdyby aspoň kamera za něco stála!(6.12.2010)

• - Vo filme vystupuje aj česká kapela Divokej Bill. (Johnny.ARN)

• - Režisérka Marie Poledňáková zakázala během natáčení Oldřichu Kaiserovi požívání alkoholu. Pokud by Kaiser dohodu porušil, natáčení by pro něj ihned skončilo. (jenik71)

• - Hudbu složil Petr Malásek. (hippyman)