Mne sa to páčilo. Nehrá sa to na veľdielo, iba zabáva a to veľmi dobre. Z pôvodného filmu z roku 1975 si vycuciava len dejovú kostru, postavy sú však úplne pozmenené. Veľmi dobre dopadol aj casting, akcie je na detský film taktiež viac než dosť. Tých vyše poldruha hodiny utieklo veľmi rýchlo a domnievam sa, že tento film mal ísť u nás aj v kinách. Veľké plátno mu sekne viac než televízor v obývačke.(26.7.2009)

• Hoyt

Sympatičtí dětští představitelé nezachrání nezajimávý a naivní příběh, který ale nadruhou stranu obsahuje pár vtipných částí ale to je tak asi všechno. Dwayne Johnson tu slouží jen jako zbytečná reklama pro diváky. Filmu ale patří díky, že kvůli němu absolvovala AnnaSophia Robb cestu do České republiky.(28.12.2012)

• Xmilden

Mé hodnocení není natolik shovívavé abych dokázal překlenout nedostatky a nebo naopak vykrádačky, které tento film nabízí. Možná by mi tohle ani tolik nevadilo, kdyby to celé nebylo opředeno dětskou výpravou. Dwayne Johnson je tentokráte dokonalý stojan. Pokud jsem si na začátku filmu opět myslel že by skvěle mohl zaplnit mezeru po Arniem, po skončení této slátaniny si hlavně přeju ať to nedělá. Dwayne zkrátka hodně ujíždí na rodinných filmech a akci ignoruje. Škoda! K filmu bych chtěl dodat ještě tolik, nemá cenu se vyjadřovat k tomu monstru, to bylo opravdu šílené. Vyskytla se zde ale solidní hláška, až mě to zarazilo. -"Jeden moudrý člověk řekl: "Jsi tím, kým si myslíš, že jsi." - Tak proč nepoprosíte o pomoc jeho? -"Byl to Budha. Není k dispozici."(27.9.2009)

• Cervenak

Chatrný scenár, mizerná réžia, mimoriadne zlé triky a až "cageovsky" prehrávajúci Johnson (záverečný retardovaný úsmev pri pohľade na odlietajúcu kozmickú loď ma asi bude mátať v snoch). Na trochu akcie v Rockovom podaní som sa tešil, ale tento film je po všetkých stránkach nehorázna nuda. Už rozumiem, prečo sa to nedostalo do našich kín...(9.11.2009)

Dobrodružná komedie, která je překvapivě pojata akčně, a to bych od režiséra Andyho Fickmana vůbec nečekal. Když na planetu Zemi zavítají dva sympatičtí mimozemšťané s přátelskými úmysly AnnaSophia Robb a Alexander Ludwig, tak je nejlepší jejich ochranu svěřit zpočátku skeptickému a nevrlému taxikáři s ne zrovna čistým rejstříkem Dwayne Johnsonovi. A ten se současně stará o většinu gagů a hlášek a, když se k nim ještě přidá astroložka Carla Gugino, tak se útěk před vládními agenty vedenými nesmlouvavým Ciaránem Hindsem, stává proklatě zábavnou a dynamickou jízdou pro celou rodinu. 80%(14.3.2010)

• - Taxík pri naháňačke stratí jedno spätné zrkadlo. Keď však v záverečnej scéne vidíme taxík odchádzať, auto je neporušené. (martin1m2)

• - Dr. Donalda Harlana si zahrál režisér Garry Marshall. (FilmFan24)

• - Režisér nepopisuje svoj film ako remake, ale skôr ako novú kapitolu vo svete Hory čarodejníc. (Greenpeacak)