Reklama

Reklama

V Las Vegas se právě koná setkání ufologů, na které zamířily tisíce nadšenců z celé země. Na shromáždění přijíždí i doktorka Alex Friedmanová, která je odbornicí na odhalování astrofyzikálních anomálií. Zatímco Alex v mimozemšťany věří, taxikář Jack se k této otázce staví skepticky a lidi v mimozemských převlecích považuje za cvoky. Krátce poté se v Jackově taxíku objeví dvě podivné děti, Sara a Seth, kteří si přejí odvézt na Horu čarodějnic do nevadské pouště. Jack netuší, že obě děti mají tak trochu nadpřirozené schopnosti, ani to, že se za chvíli ocitne v samém epicentru divokého dobrodružství. Musí ochránit své pasažéry před všehoschopnými zabijáky a na místo dojet první. (TV Nova)

(více)

Videa (2)

Trailer

Recenze (317)

Falko 

všechny recenze uživatele

Celkom prijemna akcna sci-fi zabava pre deti, chcem tym povedat, ze v detsve by som dal ja ako fanusik sci-fi filmov asi aj 100%, ale dnes to uz nie je ono. Je to uz milionkrat videna tema o mimozemstanoch, sice ma to bavilo, ale skor som sa na tom pousmial. _________ Dwayne Johnson - (Jack Bruno) +++ AnnaSophia Robb - (Sara) +++ Alexander Ludwig - (Seth) +++ Carla Gugino - (Dr. Alex Friedmanová) +++ Ciarán Hinds - (Henry Burke) +++ Tom Everett Scott - (Matheson) +++ Garry Marshall - (Dr. Donald Harlan) +++ ()

Omnibus 

všechny recenze uživatele

"UFO versus taxík, Johnson aka Švarcík. PreDejTo!r se snaží, marně Dwayna smaží." Můj stářím svraštělý a infantilní palec nahoru! No a co že dětinsky, bavil jsem se královsky! Při teenager honění scifi-kinder-akčňáku a to včetně vyvrcholení (pardon) na zadním sedadle taxíku.V nadupané jízdě si divoký králíček Johnson fajně zadupal s PreDejTo!rem (plechová predátorská hračka, robotický mameluk Siphon Fire-bubble3) a vydupal i s vládními agenty, s bílými muži v černém. Btw, Ciarán Hinds s koženým ksichtem a permanentně strnulým výrazem "Jsem tajnej, jsem zlej!" mě bavil. Potěšila i emzácká holčička ASRobb a její pozemská vyčůranost, s níž štengrovala Dwayna, zpochybňováním jeho mužnosti a sebevědomí (mrška mazaná :-). Hecování zafungovalo a náš sympatický wrestler s jehněčím pohledem se rozhodl natrhnout všem zlosynům jejich vládní i scifi prdele. Fajn oddychovka. Jo a akčňák bez mrtvol mi neva, ani to, že i strojvůdce přežil - čelní srážku lokomotivy s UFO v tunelu! Prostě kvalitní americká lokomotiva, film i Dwayne. ()

Reklama

Goldbeater 

všechny recenze uživatele

No, mohl bych se zde v komentáři samozřejmě rozprávět o tom, jak debilní byl scénář společně s tupými výkony hlavních postav, ale proč bych to dělal? Vždyť já se docela dobře bavil. Hláškami nabitý vazoun Dwayne "The Rock" Johnson dokáže udělat i z naprosté sci-fi kraviny vydařenou akční podívanou, při které se člověk docela nasměje. Na vypnutí mozku vhodná podívaná, o které člověk nesmí v žádném případě přemýšlet. Zaručeně lepší věc, než nějaká Cesta do středu země (teď nemyslím tu klasiku z padesátých let) a podobné dnešní kraviny. Lepší průměr. ()

blackrain 

všechny recenze uživatele

Rodinný film. Všechno je tady uzpůsobeno pro dětské diváky, ale ani dospělí nepříjdou zkrátka. Je tu pár dobrých nápadů, ale žádná velká originalita. Příběh sám o sobě je velmi jednoduchý, možná až prostinký. Tempo příběhu je svižné, takže neohrozí, že by se divák nudil. Raději bych byla, kdyby Dwayne Johnson hrál v nějaké dospělácké akční pecce. ()

Shit 

všechny recenze uživatele

Taková dost blboučká sci-fi kravinka ve který ani nevim proč hraje zrovna Dwayne Johnson, sice tu pár týpků sundá, ale fakt to za moc nestojí a vedle toho je hodně naviní, nedomyšlenej děj a hlavně bez nějaký větší porce zábavy, což je asi to nejhorší, navíc triky působí dost laciným dojmem a i vycházející hvězdička AnnaSophia Robb tady předvádí spíš podrůměr, což je ale z větší části zapříčiněný hodně slaboučkým scénářem plným těch nejotřepanějších frází a klišé, co lze vymyslet. Už aby Dwayne konečně zase jednou natočil něco, kde půlku města vystřílí brokárnou a druhou ubije holýma rukama, protože, ač v těhle dobrodružnejch filmech nebo komediích neni špatnej, tak jeho primární místo by přece jen ještě pořád mělo být hlavně v mega akčních masakrech a to tohle neni ani omylem ()

Galerie (57)

Zajímavosti (11)

  • V původním filmu z roku 1975 Escape to Witch Mountain a jeho pokračování z roku 1978 Return from Witch Mountain hráli hlavní role dětí Kim Richards a Ike Eisenmann. Oba dva si zahráli také v nové verzi. Kim Richards hrála v Escape to Witch Mountain Tiu a nyní se její postava jmenuje Tina. Ike Eisenman byl Tony v Escape to Witch Mountain a nyní hraje šerifa jménem Anthony. (FilmFan24)
  • Taxík pri naháňačke stratí jedno spätné zrkadlo. Keď však v záverečnej scéne vidíme taxík odchádzať, auto je neporušené. (martin1m2)
  • Hlavním asistentem při výběru lokací byl Čech žijící již několik let v Los Angeles Pavel Štěrba. (PauloZ)

Související novinky

Carrie Bradshaw: První nákupy

Carrie Bradshaw: První nákupy

04.03.2012

Hrdinka Sexu ve městě se vrací. Bude však o něco hezčí a o hodně mladší. Sarah Jessicu Parker totiž nahradí osmnáctiletá AnnaSophia Robb, kterou si pamatujeme hlavně z Mostu do země Terabithia,… (více)

Jonny Quest jako akční velkofilm?

Jonny Quest jako akční velkofilm?

18.03.2009

První zmínka o plánech na hranou adaptaci kresleného seriálu z dílny Hanna-Barbera Jonny Quest prosákla ze studia Warner Bros. už někdy v létě 2007. Pak se na ní tak trochu zapomnělo. Těžko ale najít… (více)

The Rock konečně akční?

The Rock konečně akční?

21.09.2008

Vypadá to tak. Ale sci-fi s pracovním názvem Tomorrowland vznikne pro Walt Disney Pictures, takže očekávejte spíš dobrodružství v rodinném duchu. Původně mělo jít o film inspirovaný stejnojmennou… (více)

The Rock je víla Zubnička

The Rock je víla Zubnička

02.03.2008

Tady už končí sranda. Dobrá, i Arnold a Sly to zkusili v komediích, ale tehdy už za sebou měli pěknou řádku tvrdých akčňáků. Dwayne Johnson se však v akčním žánru nestihl ani ohřát a už je z něj… (více)

Reklama

Reklama