poster

Útěk na Horu čarodějnic

 • USA

  Race to Witch Mountain

 • Slovensko

  Útek na Horu čarodejníc

 • Slovensko

  Hora čarodejníc

Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi / Thriller

USA, 2009, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kaka
  **

  Zní to až neuvěřitelně, ale Rock má komediální talent. Některé hlášky jsou v jeho podání luxusní záležitostí. Bohužel snímek jako takový je jaksi mimo od začátku až do konce. Stejně tak je tomu po technické stránce, což je na 21. století vcelku nevídaný omyl. Není tu nic co by zaujalo. Logicky tím pádem není moc o co stát budete se zoufale nebavit už při úvodních titulkách.(14.11.2009)

 • AppleCore
  odpad!

  WARNING: v následujícím komentáři jsou použity nespisovné výrazy pro zdůraznění pocitu z filmu. Platí zde stejná věc, kterou jsem psal v komentáři u filmu Inkoustové srdce, ale s tím, že tohle je mnohem horší. Tohle je jenom další tupá dětská vomrdávka, která je tak neuvěřitelně voddělaná hudbou, že debilitu scénáře a děje samotnýho nemusim vůbec zdůrazňovat. Nejhorší na tom je ten strašně rádoby akční drajv, kterej vás má donutit si myslet, že koukáte na film Michaela Baye, ale přitom se pořád jedná o strašně natočenou pohádku nějakýho Andy Fickmana, kterej o filmovym řemeslu nemá evidentně ani páru. Docela lituju toho, že sem filmu Inkoustové srdce dal dvě hvězdy, protože o proti tomuhle je to na čtyři. Dodatek: To, že to je určený spíše dětem nemění nic na tom, jak debilně je to natočený.(20.7.2009)

 • Ellesime
  ***

  Kdybych byla mladší, tak dám asi 4, takto je to spíš 3*. Byl to vcelku dobrý film, ale přesto mu chybělo ono "něco", kvůli čemu byste si ho zapamatovali a oblíbili. Herci vybraní asi dobře, efekty asi dobré, hudba ani nevím, že by tam nějaká byla, příběh se celkem dal, no jak říkám, "něco" tomu chybělo...(2.6.2009)

 • Falko
  ***

  Celkom prijemna akcna sci-fi zabava pre deti, chcem tym povedat, ze v detsve by som dal ja ako fanusik sci-fi filmov asi aj 100%, ale dnes to uz nie je ono. Je to uz milionkrat videna tema o mimozemstanoch, sice ma to bavilo, ale skor som sa na tom pousmial. _________ Dwayne Johnson - (Jack Bruno) +++ AnnaSophia Robb - (Sara) +++ Alexander Ludwig - (Seth) +++ Carla Gugino - (Dr. Alex Friedmanová) +++ Ciarán Hinds - (Henry Burke) +++ Tom Everett Scott - (Matheson) +++ Garry Marshall - (Dr. Donald Harlan) +++(18.2.2011)

 • teutates
  **

  Wtf? Dwayne Johnson je v podstate môj obľúbenec, ale tuna stratil on svoju vlastnú podstatu... Ako sa z pre mňa akčnej hvezdy stane "ultra mega alien" poskok, ktorému však nemôžme veriť, aké úžasné. W. Ferrell to aspoň nebral tak vážne a svojimi "ksichtami" to uhral... Rock vezie v taxi, podotýkam v taxi dve alien decka a nemôže ich polapiť "najutajenejšia" US tajná služba, pretože decka vedia bu bu bu čarovať... nerád to priznávam, ale trápna rodinná sr*čka. 4/10(18.7.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace