poster

Útěk na Horu čarodějnic

 • USA

  Race to Witch Mountain

 • Slovensko

  Útek na Horu čarodejníc

 • Slovensko

  Hora čarodejníc

Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi / Thriller

USA, 2009, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • tatanapope
  ****

  Dobrý film o dvou mimozemšťanech , kteří chtějí zachránit svou i naši planetu a tak se stane , že nastoupí do taxíku několikrát trestaného Jacka a zde zábava i jízda začíná .Nápad nijak mimořádný , ale je to přiměřeně zábavné , akční i poutavé a z mého pohledu to splňuje vše , co by měl daný žánr mít . Viděno v rámci Season Challenge Tour 2015(15.8.2015)

 • milka
  ***

  Přesně tak přiblblé a naivní, jak by se po přečtení synopse a shlédnutí traileru zdá. Naštěstí to má fakt slušné tempo. Takže se člověk nenudí, protože se pořád něco děje. A hlavně to má sympatické herce v čele s Rockem, který má docela slušný hlášky (ale už by nemusel hrát v podobných filmech) a velice příjemnou AnnouSophii Robb, která po Therabithii opět dokazuje svůj talent. Celkově je to tedy nijak neurážející dětská sci-fi jednohubka.(31.8.2009)

 • Expendable
  *

  Na film jsem se podíval pouze kvůli The Rockovi, ten tady bohužel moc prostoru nedostává a je v roli stupidního taxikáře, který vozí 2 mimozemské děti. Děj je dělán pro malé děti a je zcela předvídatelný ve stylu Garfielda. Akce co tu je mizerná a pokud se do toho Rock vloží, tak nevidíte ani zlámané končetiny nobo stříkající krev, strašná slabota. Dále UFO talíř je jako z plastu a zlý Syfon, který jim chtěl ukrást tu věcičku vypadá jako Dart Tweider po kalbě. Rock tu neběhá v tílku a nejdou tu vidět jeho krásné svaly, škoda. Lidi jsou v tomto filmu, jak už to bývá tlupou bezbraných blbců, který dokáže zničit jeden jedinej mimozemskej voják celá jednotka NASA se s ním nedokázala vypoádat. Film je na stejně debilní úrovni jako Ochránce s Vinem Dieselem. Škoda se na to vůbec koukat. The Rock se hodí do akčního ne do takovýchto sraček 15% za Rocka.(8.2.2010)

 • Gilmour93
  **

  Walt Disney si vložil do závěti klauzuli, že se v jeho filmech nesmí objevit ani kapka krve natož mrtvola, tak to respektujme, ale pokud jde o vynechání spádu, vtipnosti, či napětí - tak o tom tam určitě nepadlo ani slovo.. Nu což, pokud se strachy nesesypete před hrůzyplným vesmírným zabijákem působícím jako kombinace Dartha Vadera a Václava Neckáře v motorkářské kombinéze, užijete si obstojnou hudbu T.Rabina a nejspíš i uznáte, že ze všech těch Dudlíkatorů a Policajtů ve školce (čili superdrsní akční hrdinové ničeni dětičkami) to nejpřirozeněji zvládá právě Dwayne. Nicméně na Thálii to asi ještě nebude..(10.10.2011)

 • Lucasion
  ***

  Příjemná americká pohádka, na sobotní odpoledne. Čekal jsem to dobré a dobré to je. Příjemné pokoukání s talentovanými herci a slušným námětem. Samozřejmě zakončený happyendem. Filmu sedí rychlé vyprávění děje s dost rychlým tempem, u kterého se nebudete ani chvilku nudit. Hlášky neurazí, ale zároveň se nestane, že byste se u nich potrhali smíchy. Když si řeknete je to príma podívaná, "pohádka" se super efekty a vcelku dobrými hláškami. Trefili jste se. Nic víc, nic míň. ( 60 procent )(2.6.2011)

 • - Číslo Jackova (Dwayne Johnson) taxíku je 1975 a je stejné jako rok natočení původního Escape to Witch Mountain (1975). (FilmFan24)

 • - Hlavním asistentem při výběru lokací byl Čech žijící již několik let v Los Angeles Pavel Štěrba. (PauloZ)

 • - V původním filmu z roku 1975 Escape to Witch Mountain a jeho pokračování z roku 1978 Return from Witch Mountain hráli hlavní role dětí Kim Richards a Ike Eisenmann. Oba dva si zahráli také v nové verzi. Kim Richards hrála v Escape to Witch Mountain Tiu a nyní se její postava jmenuje Tina. Ike Eisenman byl Tony v Escape to Witch Mountain a nyní hraje šerifa jménem Anthony. (FilmFan24)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace