Série(2) / Epizody(20)

"Ok, tak já jsem Kim, patnáctiletá lesbická panna, posedlá svou nejlepší kamarádkou Sugar," představuje se nám vypravěčka britského seriálu Sugar Rush. Kim se nedávno přistěhovala spolu se svými rodiči, Stellou a Nathanem, a mladším bratrem Mattem. Brzy poznává poněkud sobeckou Marii Sweet zvanou Sugar, které však z jistých důvodů nedokáže nic odmítnout. Sugar má ráda vyzývavé oblečení, alkohol a sex... s kýmkoli, kdo má penis, samozřejmě. Aby byl život pro Kim ještě těžší, jejím rodičům to zrovna neklape, její bratr trvá na tom, že pochází z jiné planety, a Tom, frustrovaný syn dvou gayů ze sousedství, projevuje svůj nesmělý zájem právě o ni. Kimin příběh, často připomínající tragikomedii, právě začíná... (Wendy)

miawallacova

shlédnutí seriálu jsem odkládala co to dalo, celé to na mě působilo nějak lacině, ale nuda v práci byla silnější než já a tak jsem se do toho pustila a za jeden den shlédla obě dvě série. Sice mi herecké výkony Sugar vadily, ale za to Kim byla v druhé sérii k zulíbání... Není to tak dobré jako LS, ale příjemně hořko-sladké a zajímavé. ()

Mira90

Hořko-sladký, komediálně-dramatický a klidně velmi reálný příběh, který vás prostě musí zaujmout. A ten soundtrack - ženiální! Ještě aby ne, když je Brighton město přetékající skvělou hudbou ;-) ()

Trifi

Naprosto odzbrojující koktejl reálného dramatu a nejáčkovějšího britského humoru, který je navíc namíchán s precizností nejlepšího barmana na Bahamách. K tomu navíc skvělý soundtrack, magický Brighton a hlavně až nadpozemsky bezchybný, geniální casting. Tomu se prostě nedá nepropadnout... A je nevýslovná škoda, že vznikly pouhé dvě série, tenhle příběh si zasloužil dovyprávět... Prostě a jednoduše nejlepší britský seriál, a to o mnoho koňských délek... ()

Akaja

To se musí vidět! Skvělý střih, skvělé vtipy, výborná hudba a neuvěřitelné postavy prožívající neuvěřitelné situace. Nejsem seriálový typ, ale na tomhle si asi začínám pěstovat závislost... ()

ToJaNe

Nejlepší díl "crabs", Sugar a to její "heyy kizz", milující podpantoflácký otec Nathan, moderní a stále si užívající matka Stella, velice podivínský bratr Matt a nakonec nezbytná "patnáctiletá lesbická panna" Kim...A to je jen ochutnávka toho, co vás v seriálu bude čekat... ()

chicab8

Velice vtipný seriál, který si mě hned získal. Kim a její rodina se svou snahou o "normálnost" mě skutečně dostávají. Kim lesbička s obsesí k nejlebší kamarádce Sugar (té bych kolikrát nafackovala, ale asi taková musí být), Kimina matka Stella a její posedlost sexem, bratr travestita (ty jeho úbory a lodičky jsou k popukání, o rakvi nemluvě :D) a submisivní otec, který se snaží celou rodinu držet pohromadě. Škoda, že seriál skončil druhou sérií. Miluji britskou angličtinu, především tu Kiminu. ()

Bounded

Druhé seriálové překvapení tohoto roku. Už dlouho se mi nestalo, že bych se u seriálu smál nahlas. I když jsem knižní předlohu nečetl, na zajímavosti charakterů je poznat, že to nejsou prvoplánové postavičky pro co nejdelší možné televizní vysílání. Plus fakt, že toto téma je zpracováno správně drze, si pět hvězdiček zaslouží. ()

holec2

Po první sérii, kdy Kim jen po nějaké lesbičce toužila přišla sérka druhá, kde se jí sny onečně plní. Parádní seriál a velké + za soundtrack ()

Jasika

Něco tak sebeironického a vtipného jsem teda hodně dlouho neviděla. Trochu odlišný seriál s trochu zvláštními postavami. Naprosto zbožňuju přízvuk Kim. Jejího pošahaného bráchu, který se dostal z mimozenšťana až k transexuálovi. A především komentáře Kim jsou dovedené do dokonalosti. Navíc se musí ocenit, že to režiséři dovedli jen do 2. série. Seriálu, kteřé by uměli skončit v tom správném okamžiku je dneska velmi málo. Ze začátku jsem si oblíbila spíše Sugar, ale s drouhou sérií jsem ji nemohla vystát.... Nicméně výběr hereček považuji za dost dobrý. ()

Anteia

Asi po prvních třech dílech první série jsem vzdala sledování tohohle seriálu. Za rok jsem se k němu vrátila a dokoukala jsem za den celou první sérii a musím přiznat, že mně to nakonec vtáhlo do děje. I když celý příběh je dost nepravděpodobný. Tvůrci si s tím pohráli tak, že to nakonec je příjemná a hravá věc, kde ději věříte i tomu, co postavy v něj dělají. Nakonec je to dost realistický seriál a ukazuje, že ne vše lidské je dobré a jak to asi i někde chodí. http://www.youtube.com/watch?v=KXewIR7Y7cc! ()

Sharleen

Kim ako aj jej celá, mierne povedané netradičná rodina, brala útokom moju bránicu v každej časti. Dobré herecké obsadenie a britský humor v plne paráde. Rodičia Nathan a Stella boli parádna dvojka. Druhá séria ešte lepšia. ()

Runespell

Tento seriál má pouze dvě série, což je asi jeho největší vada. Vše začíná tím, že se Kim - naše hlavní hrdinka, co 15ctiletá gay panna přestěhuje s rodiči a mladším bratrem do přímořského města Brighton. Z tohoto městečka zde dokázali udělat opravdu krásné záběry - velká škoda, že velká část všeho krásného v tomto seriálu nedávno lehlo popelem.( Molo s kolotoči. )Kim se ve škole seznámí s Sugar, do které se zamiluje a tím začíná její cesta - musí se vyrovnat s šílenými rodiči, podivínským bratříčkem, vlastní sexuální orientací, ale především a to opravdu především musí dostat Sugar do postele. Druhá série se točí především kolem její prvního milostného vztahu a problémů, které řeší její rodiče ( rozvod, nevěra, terapie). Tenhle seriál bych doporučila naprosto každému, protože je chytrý, má rychlý spád a velmi britský humor. Ujišťuji Vás, že šílenější rodinku nenajdete a pohled například na mladšího brášku v červených šatech Vám zůstane otištěný v hlavě. Dynamika, s jakou zde dokázali tvůrci skloubit lehké mentorování, legraci a dospívání ( tedy samá vážná témata) připomenou lehce Skins. Tento seriál je něco jako chytrý a neroztažený, mladší a vtipnější L Word a podle mého názoru je u nás nedoceněný. ()

punka27

celkom dobré, drogy, sex, striedajúce sa s dobrou hudbou(nemyslím tú na party a v kluboch).. podľa mňa druhá séria lepšia ako prvá, aspoň sa tam niečo dialo, nie ako v prvej, keď šlo len o to, že Kim zbožňuje Cukor a nemôže ju mať.. v druhej už aj tá obojstranná láska ()

Nathani

Ze začátku jsem si o tomhle seriálu myslela, že je to dobrá oddechovka a díly po dvaceti minutách že jsou tak akorát na zaplácnutí volné chvíle. Na konci první série ale musím říct, že jsem se spletla. Konečně jsem docenila myšlenkové pochody Kim (Olivia Hallinan) a šmrnc Sugar (Thure Lindhardt). Dobrý soundtrack, libozvučná angličtina, neotřelý příběh jak po stránce humorné, tak po té "vážné". Poslední díl byl skvělý, hlavně ta úplně poslední věta :). ()

JackieD

Když se nedostanete přes nesympatičnost hlavní hrdinky, tak je to pak složité hodnotit jinak. První díly byly utrpení, ale abych to mohla hodnotit objektivně, vydržela jsem. Nakonec se z toho vyvrbila průměrnost, občas to bylo i "fajn". (Poslední tři díly byly přebytečné). ()

saltigrade

Taková normální rodinka:-) i když ten bráška Kim byl vážně ujetej. Kim samotná a její komentáře jsou velice vtipné, neotřelé bez zbytečných řečí navíc. Když se musí neustále držet (v 1.sérii), aby se Sugar nedotýkala, vybavuju si sama sebe v patnácti. Konec 1.série a hlavně celá 2.série jsou bombový, zhlédla jsem to skoro najednou. Sice bych chtěla víc dílů, ale na druhou stranu, není moc seriálů, které umějí skončit včas:-) ()

fun145

niekoľko hluchých miest (??vata?? - ???candyfloss???) tam skutočne bolo, ako v prvej tak aj v druhej sérii kde ich bolo oveľa viac, avšak ak uvážim seriál ako celok, nejde mi ináč než len že si to tých 5* zaslúži (90-95%), kopec vtipu, výborne zvolený casting aj bravúrne zahrané... čo viac dodať? snáď len že za každou videnou časťou som chcel vidieť ďalšiu.... ()