Posedlá

• USA Obsessed (více)

Derek Charles je úspěšným manažerem, který se právě nastěhoval se svou krásnou manželkou a synkem do nového domu. V práci se mu daří, má šťastné manželství, jeho život je zalitý sluncem. To se však má již brzy změnit! Jeho asistent Patrick onemocní a na jeho místo nastupuje dočasná asistentka Lisa Sheridenová. Lisa je krásná mladá žena, ale není úplně psychicky vyrovnaná, a navíc je velmi rafinovaná. To se na první pohled nedá zjistit. Lisa si špatně vyložila Derekovu galantnost a začala věřit tomu, že ji Derek miluje, přestože jí narovinu řekne, že s ní nechce nic mít a že miluje svou ženu. Lisa jako by tu informaci vůbec nepřijímala a dál Dereka svádí. Zkusí to na firemním večírku, později se mu nabídne v podzemní garáži. Derek nemá zájem, ale začíná se bát o svou práci a zejména o své manželství. Svěří se příteli Benovi a hodlá Lisino chování nahlásit šéfovi. Nakonec nemusí nic vysvětlovat, Lisa sama dala výpověď. Derekovi spadl ze srdce obrovský kámen. Jeho úleva bohužel netrvá dlouho. Firma pořádá výjezdní zasedání, kde se nocuje v hotelu. Uvolněný Derek si užívá večera s kolegy, když se v baru objevuje Lisa, která šikovně získává informace o Derekovi od jeho asistenta Patricka. Derek ji žádá, aby odešla, znovu jí zdůrazňuje, že s ní nehodlá nic mít, ale Lisa jako by nevnímala, co říká, a dál si vede svou. Nasype mu do pití nějakou drogu a pak se mu v jeho pokoji vnutí do postele. K ničemu nedojde, Lisa přesto hned následující den nechá Dereka vyvolat z konference s tím, že je jeho manželka. Šokovaný Derek už toho má opravdu dost a nevybíravým způsobem ji znovu žádá, aby toho nechala… (TV Prima)

mala_kea

Celkem slušný rozjezd se zajímavou zápletkou a poměrně dobrým scénářem. Jenže ke konci obrátky upadají a film se stává docela protivným až vlezlým. Prostě to začně člověka docela nudit, jediné však, co ho ještě docela udržuje v tempu je nejistý závěr, který může dopadnout jakkoliv. Ale až moc jsem to přechválil. Tak trapný a béčkový konec mohl vymyslet jen Steve Shill a to se dost divím, protože toto je pan režisér. Měl by ale spíše zůstat u seriálové režie, ta mu přece něco říká. ()

Olík

Vyšinutá sekretářka schopná jít přes mrtvoly, aby se dostala blíž svému šéfovi už tady byla - A ne jednou!!! Myslím si, že Beyoncé si vybudovala v showbiznizu jméno, které není hodno pricmrdávání v takových dramátkách, které působí víc televizně než AZ-kvíz!!!! ()

Gedes

B-E-Y-O-N-C-É! :-) si v tutom filmu zahrála opravdu milující něžnou stíhačku, která se nakonec o svýho manžela naprosto dokonale postará. Její manžel to totiž nezvládne a tak jak to u amerických filmů bývá, je ve všem úplně nevinně... Opět američané natočili nádhernou jednostrannou utopickou kra***u. Začínám si zvykat, že v USA je to buď černá, nebo bíla, proto je absolutně nemožné natočit kvalitní film. ()

alambert

Mám pocit, že tenhle film vznikl jen proto, aby trochu vyrovnal ty hory filmů, které za 100 let vznikly, kde byli běloši hodný a černoši zlý... ()

Blackhawks

Myslím, že tak od druhé scény kdy se mladá zaskakující sekretářka objevila na scéně, bylo jasné jak to asi celé dopadne. Ovšem překvapivě jsem u toho vydržel až do konce a docela mně to i bavilo.. takový průměr asi. Kdo má rád drama a nevadí mu, že ho to vlastně vůbec nepřekvapí, tak tohle bych i doporučil. ()

Hapretor

Beyoncé nevydržim poslouchat vyjma Halo ... ale tady se na ní koukalo příjemně .. Irbise Elbu fakt nemusim ... rozhodně si nemyslím, že vypadá jak magnet na atraktivní "výrazně" mladší ženy ... a chodí jak opilý ... ale tady mi nevadil ... a nejlepší na pohled tady byla Ali ... asi bych těžko hledal film, kde by vypadala líp a tak na oprc ... zahrála to taky dobře ... super fight na závěr ... jednoduchá a nenudící jednohubka na zabití času ... u mě ok ... ()

guri

Ani slusny Idris Elba a posadnuta Ali Larter nemozu zastriet fakt, ze film neponuka nic, co by sme uz inde nevideli. Napriek tomu sa na to dobre pozera a zaver tiez nepatril k najhorsim. Len Beyonce by sa mala skor drzat spevu nez herectva. ()

cerbygerby

Jeden z těch filmů co už mají několik podobných verzí, tedy vlastně skoro na chlup stejných, a liší se jen v detailech a hereckém obsazení a to mě u tohohle filmu docela sedlo, takže i přes to že jsem věděl jak bude vše probíhat a jak to asi skončí mě film zaujal a bavil... proto vyšší hodnocení než ostatní. ()

vera27

Celkem vydařený thriller, ukázka toho jak dokáže cizí mrcha narušit šťastné manželství. Líbil se mi charakter Dereka, kéž by byl každý muž takhle milující a věrný. Beyoncé se zachová jako správná ženská, která si nenechá chytnout na svůj "majetek", závěrečná bitka s Lisou se opravdu povedla :D. ()

Kingjiri

Pozor na SPOILERY. Nepříliš originální, ale obstojně natočenej i zahranej psychologickej thriller. Beyoncé sice občas přehrává, ale Idris Elba se za svuj výkon rozhoně stydět nemusí. Nejlepší je však Ali Larter, která svejma výstupama vytváří znepokojující a napínavou atmosféru, kdy má člověk až obavy, co Derekovi provede příště. Jen jsem pořád čekal, že z její strany nakonec půjde o nějakej sofistikovanej plán (např. pomsta Derekovi zničenim jeho kariéry za nějakou věc z minulosti), ale všechno zůstalo při tom, že je Lisa prostě mega stíhačka. Finále v podobě závěrečnýho catfightu bylo přepálený a mám pocit, že všechno mělo zůstat spíš na psychologický úrovni. Oproti původnim očekávánim jsem však příjemně překvapenej, tři silnější hvězdy. ()

Katcat

3-4 hvězdy...ale u 4 bych nemohla klidně spát. Ali to zahrála líp než všichni dohromady. Mě to bavilo, proč ne :) ()

PEZ

Štandardne odvedený thriller. Náhodou tá Ali Larter bola pekná (sic) psychopatka. :) Úplne verím tomu, že pár chudákov má smolu a natrafí na takéto "marhy". ;) Anyway, film sa prvé dva akty pozerá dobre, je to de facto mentálny súboj medzi Idrisom a Ali, avšak herecky je to prevažne one-man show spomínaného Idrisa (ten nevie sklamať). Beyoncé prvýkrát dostala rolu v celovečeráku, ale je tu ozaj iba do počtu a jej "hranie" je dosť toporné. Škoda, že posledný akt je už preplnený klišé, ale opäť, čakať viac by bolo iluzórne. Celkovo ok, proste thrillerová oddychovka, ktorá ukazuje ako vám môžu magori zamotať hlavu. [#18/2018] ()

cinemaboy7

Takže tu máme jednu totálně vyšinutou psychopatku, obtížnou jako hmyz, jednu krásnou, dokonalou a milující manželku a do třetice úspěšného manžela, který si zadělal na pěknej průšvih tím, že se na dotyčnou magorku usmál ve výtahu. Ničím vyjímečný thriller, vzdáleně připomínající skvělou Osudovou přitažlivost, naráží na děravý scénář (co se vlastně dělo na hotelovém pokoji) a na nezajímavé herecké výkony (Beyonce, prosím zůstaň radši u zpívání, to ti jde mnohem líp). Zábavná je hláška Beyonce " Vytřu tou tvou kostnatou prdelí podlahu", když víte, jak si ve skutečnosti zakládá na svém kulatém pozadí. Úplně zbytečnou a trapnou zápletkou s poplašným zařízením a ještě trapnější závěrečnou bitkou se připravil film o třetí hvězdičku. ()

BDMarty007

Určitě už jste někdy slyšeli frázi "...to je jak z blbého filmu!". Tak to měl dotyčný s největší pravděpodobností na mysli právě tento film. Pokud byste potřebovali někomu vysvětlit co znamená pojem "klišé", prostě mu pusťte tento film. Doslova od 1. minuty je úplně jasné o co půjde, kdo je kdo a jak to dopadne. Myslím že pojem thriller či drama není možné v tomto případě použít, neboť dramatického na tom není vůbec nic snad kromě nedostatku invence; ten je opravdu dramatický! Stokrát obehraná záležitost v maximálně neinvenčním balení. Prostě hudlařina. To že to má nějaké technické parametry a přitažlivé ksichty je už dnes přece samozřejmost. Jednu hvězdičku dávám jenom proto, že jsem bohužel viděl i ještě o něco horší věci; ale fakt jich nebylo moc. ()

RajAthen

Zklamání a jízlivé komentáře provázejí snímek zhruba od jeho poloviny, konečná bitva pak způsobuje už jen unavený smích a kroucení hlavy, a to jsem nečekal v žádném případě psychologickou sondu v kontextu manželství postaveného na mělkých základech. Tento snímek je předně varováním, že nemáte pít na večírcích, protože pak se může stát ledasco... třeba si uděláte dítě a budete žít s osobou tak protivnou, že hlavní antagonistka vedle ní bledne. Idris Elba je zde za ultimátního sympaťáka, nejvěrnějšího z věrných, jakmile je však v poslední třetině filmu upozaděn, kvalita (a předně logika) se přelije do zasmrádlých vod tuctového béčka, které neví, co s načatým dějem... Film dává zajímavý tip na narozeninový dárek pro Vašeho partnera, který Vás již několik let živí, šatí a hradí veškeré výdaje...a ještě bude mít i radost.:) ()

Paul Verhoeven sexuje s duchy

Paul Verhoeven sexuje s duchy

22.10.2010

Právě se doma v Holandsku připravuje na režii historického dramatu Hidden Force (o počátcích muslimského extremismu v jihovýchodní Asii), v létě si ale odskočí zpátky do Hollywoodu. Nečekejte nic ve… (více)