Když Denis Cooverman, největší mimoň z celé školy, během rozlučkové řeči vyzná lásku oblíbené a krásné Beth Cooperové, každý z toho…tak nějak…ztratí řeč! Ale skutečný šok přijde v okamžiku, kdy se ve dveřích Denisova domu objevuje Beth se dvěma nejlepšími kamarádkami, aby mu společně ukázaly, co obnáší pořádná pařba. Těžko zadržíte smích, až budete sledovat Denise, jak se ze všech sil snaží držet krok s Beth — a zároveň se musí mít na pozoru před jejím šíleným ex-přítelem Kevinem a jeho naštvanými kamarády. Navíc se dozvíte, jakým způsobem Denis a Beth povýšili svůj vztah na úplně novou úroveň v neskutečném alternativním závěru, který jste zaručeně neviděli v kinech! (oficiální text distributora)

MichaelG odpad!

Veliká sračka, jeden z nejhorších filmů co jsem kdy viděl. Úplně ujetý věci se mísí s těmi normálními jakoby nic, nepřišlo mi to srandovní ani romantický. Prostě bullsh*t jak svině. Nikdy nepochopím jak mohl dát tohle člověk, kterému už tehdy bylo přez 50 let. ()

r3musko

Ťažko uveriť, že režisér, ktorý natočil Sám doma a Harry Potter 1, 2 natočil aj túto hlúposť. Nefunguje to ani ako komédia - vtipy sú infantilné a nefunguje tam ani romantika. Veď hlavný hrdina, ktorý hrá stredoškoláka, vyzerá na 30! Neviem povedať, či je to chyba castingu, alebo scenára, ale radšej budem dúfať sa len sekol vo výbere. ()