Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jordan
  *****

  najlepší film Chrisa Columbusa, najlepší film s Macaulay Culkinom, najlepší americký vianočný film, najlepšia americká rodinná komédia 90. rokov, výborné zlodejské duo Pesci/Stern, výborná hudba, nezabudnuteľné scény, film, ktorý som v detstve videl asi dvadsať krát a každoročne sa k nemu s radosťou a pôžitkom vraciam . . . "Řekni dobrou noc Kevine!" - "Dobrou noc, Kevine!"(23.12.2007)

 • Wacoslav1
  ****

  Nezapomněli jsme na něco? Na Kevina!!! Tak i dneska se určitě po hromadě zhlédnutí jedná pořád o poctivou vánoční komediální klasiku. A i když už se možná dneska neválím smíchy po zemi, tak jako kdysi, tak faktor určitý nostalgie a kouzla u tohohle filmu pořád funguje. Navíc ta masáž kterou dostane duo naprosto neschopných zlodějů je prostě legendární. Sjel jsem to povinně v rámci vánoc zrovna nedávno a bavil jsem se pořád docela obstojně. On prostě občas takovej návrat do dětských let spojenej se vzpomínkou na to na čem člověk vyrůstal rozhodně neuškodí. Když už jsou ty vánoce... A to jsem znám jako cynickej hajzl. To je co? 75%(28.12.2014)

 • sheen
  *****

  Nedokážu si představit Vánoce bez tohoto filmu. Pro mě vánoční klasika, víc něz Popelka. Parádně humorná komedie. A nejen komedie, příklad toho jak může jedno přání změnit kus života, jaké to je být bez našich milovaných. A ukázka, jak se z neznámého chlapce přes noc stane hvězda Hollywoodu, která neměla ovšem dlouhé trvání. Jeden z mých nejoblíbenějších fimů z dětství, můžu se na něj dívat pořád. "Děti mají ze tmy strach .....ale dyť ty se také bojíš tmy Márve, to je jasný" xDDDD(23.4.2005)

 • Oskar
  *****

  Tuhle komedii mnozí zatracují, protože hlavní hrdina Kevin se místy jeví jako malý psychopat, mučící nebohé zločince. I kdybych s tím souhlasil, pořád by mi to bylo sympatičtější než sbory vymydlených naducaných andílků, které už žánrem rodinné komedie prošly. Macaulay Culkin je jedno z mála filmových dětí, které mi nevadí. Ale k filmu samotnému - na rodinnou komedii je to opravdu velká legrace, vynikající, nezbanalizovaný scénář, kvalitní herecké výkony ve vedlejších rolích (Joe Pesci, Catherine O´Haraová, John Heard) a řekl bych, že na stejné úrovni (překvapivě) je i dvojka. 100%(11.4.2003)

 • Melies
  ****

  7 / 10 Film, na ktorý sa dá pozerať sto krát a nikdy neomrzí, čo naše televízne stanice vedia a aj riadne zneužívajú. Culkin sa pre túto (a bohužiaľ len pre túto) rolu narodil, nikto nevie zarevať od strachu ako on. Zlodeji Pesci a Stern sú pár totálnych magorov, ktorých nesmretľnosť by im mohol závidieť aj Shyamalanov Vyvolený a ktorý sa nechajú masakrovať len pre naše potešenie. Ach, česť ich pomiatke.(24.2.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace