Když Denis Cooverman, největší mimoň z celé školy, během rozlučkové řeči vyzná lásku oblíbené a krásné Beth Cooperové, každý z toho…tak nějak…ztratí řeč! Ale skutečný šok přijde v okamžiku, kdy se ve dveřích Denisova domu objevuje Beth se dvěma nejlepšími kamarádkami, aby mu společně ukázaly, co obnáší pořádná pařba. Těžko zadržíte smích, až budete sledovat Denise, jak se ze všech sil snaží držet krok s Beth — a zároveň se musí mít na pozoru před jejím šíleným ex-přítelem Kevinem a jeho naštvanými kamarády. Navíc se dozvíte, jakým způsobem Denis a Beth povýšili svůj vztah na úplně novou úroveň v neskutečném alternativním závěru, který jste zaručeně neviděli v kinech! (oficiální text distributora)

Kopik

Ok, zkouknul sem to znova v lepším rozpoložení a musím říct, že až na ten začátek to nebylo až tak špatné. Sice je to klasická průměrná teen komedie, ale velkým plusem alespoň pro mě je, že se humor neopírá o žádné ,,fekální vtípky". Nicméně na tři hvězdičky už to stačí (prostě průměr) ()

Gereth

A dnešní díl seriálu "Hovadina ke kocovině" mi přinesl Beth Cooper! Ta rozhodně není tak oslnivá, jak se nám tu na každém kroku této teen blbůstky snaží vnutit. Vlastně je docela na ránu. Učila se řídit zřejmě v Polsku, je lehce šílená, dost povrchní (i když se nám v závěru pokusí namluvit něco odlišného) a tak nějak mi případalo, že za to ani nestojí. Její protějšek je vzhledově dětský klon Dustina Hoffmana a neustále vypadá, jako kdyby se měl rozbrečet. Největší zábava rozhodně byla sledovat, jak pořád dostává nakládačku. // 50% ()

M.i.k.e

veskrze průměrná záležitost,která spolehá hlavně na účast (a zpomalené záběry) Hayden Panettiere.Hlavní hrdina (jak bývá v poslední době zvykem) poměrně nesympatický a celkový vývoj až mocně nepravděpodobný,skoro až absurdní.Co je třeba ocenit je pár relativně povedených fórků a absence fekálního humoru (v teen komedii věc nevídaná).Prostě průměr na jedno podívání.Až se mi nechce věřit,že za tímto stojí Chris Columbus.50% (PS: fanoušci Hayden si můžou automaticky přičíst jednu hvězdu...za scénu ve sprše možná i dvě) ()

HappySmile

Bylo to pro mě docela zklamání, protože Chris Columbus točí dobré rodinné komedie. Ale zřejmě jak rostou jeho děti, tak přešel na teenagerskou komedii, což ale není zrovna můj oblíbený žánr. Ani jednou jsem se tu nezasmála a to je podle mě jaksi v rozporu s definicí komedie... Chrisi, vrať se k rodinným komedií, prosím! ()

Chen

Hlavní hrdina je podivín. A u filmových podivínů většinou platí, že jsou svým způsobem sympatičtí. V tomto případě to, ale neplatí (až na konec, kde několik problesků sympatičtnosti je) a hlavní hrdina je prostě a jen divný. Jedna hvězdička za krásku Hayden Panettiere, druhou za Shawna Robertse v roli šňupajícího vojáka. ()

Aljak

Ďalšia zo ságy hlúpych tínedžerských "romantických komédií". Podľa mňa ešte horšie ako bežný štandard, ktorý často spadá do úplného priemeru. Ale toto? Už vidím ako by taká žena ako Beth vôbec prehovorila s takým chalanom ako David. V reálnom živote jedine, keby ho chcela vysmiať. Sladká "romantika", keď počas jednej noci Beth zrazu zistí, že niekto má aj úprimné srdce túžiace ľúbiť. Škoda, že takéto "osvietenie" neexistuje aj v skutočnom živote. K tomu všetkému trojica stupidných vojakov, ktorí nevedia nič iné len sa mlátiť a vyhrážať. No a čo ešte? Aha, ten záver, čo sa mal tváriť akože je neurčitý, no filmu takého typu také niečo vôbec nepomôže. Čo už, aspoň že na Hayden Panettiere sa celkom dobre pozeralo. ()

Martin741 odpad!

Plane, len lacny vyplach, nema zmysel ani sledovat alebo vypisovat ako poniektori - Malarkey, Kingik. Fakt traposina, Chris Columbus konci takmer zufalo . 0 % ()

O´Neill

Hodnocení 50% možná odpovídá pokud bychom se na film dívali z umělěckého pohledu. Nicméně já jsem se potřeboval odreágovat, zasmát, vypnout mozek. A k tomuto účelu je I Love You, Beth Cooper naprosto ideální. Herci jsou v klidu, a hlavní Hayden Panettiere je nádherná, a hraje perfektně. Jediným mínusem bych filmu udělil herce Paula Rusta, který je nepříjemný jak se říká, jako vřed na prdeli. ()

Juto

Tento film vás pozýva na zábavu spolu s hereckým obsadením. Vrhá vás to do stredu zvýšenej reality, nepravdepodobného scenára a láka vás, aby ste si jazdu jednoducho užili. 6/10 ()

ecceHOMMO

Obyčajná teenage komedia ktorá vie pobaviť kúskami nie neznámymi, ale má svoje čaro a ľahkosť, ktorá vás unáša prúdom.... ()

Sfinkter

Columbus je zkušený režisér a na kontě má hodně slušné komedie v čele s kultovním Sám doma a mou oblíbenou Mrs. Doubtfire. Všechno své umění umí zužitkovat, ale v teen komedii se bohužel musíte ohánět i trapnými momenty. Těch je zde dost, ale také je zde spousta srandy. Celý komentář jsem napsal s dvouhvězdičkovým bodováním. A kašlu na to, dávám za tři. ()

ywo666

Hmm. Bola to taká blbústka. Zo začiatku ma to otravovalo ale sem tam som sa zasmial. Hayden je očarujúca a vie sa perfektne smiať, vie sa zvodne tváriť, ale na nejaký super hercký výkon to nebolo. Film sa po slbašom až trápnom začiatku solídne rozbehne (možno sa ani nerozbehne ako sa človek aklimatizuje) a je to solídna zábava. Celkom som prekvapený, že to režíroval Columbus. Každopádne výsledok lepší než by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Aj keď chyby by som mohol menovať do nekonečna, ale dnes som sa rozhodol by štedrý. A v rámci žánru je to vcelku nadpriemer, alebo slušný priemer. ()

Pajkenzi

Dobrá komedie. Příběh byl zajímavý, o dvou (Panicich), kteří jsou hotový z pěkných šikovnych holek. Jeden až dokonce zamilovaný do Beth. Chudák ale neví když jí vyzná lásku co ho čeká. ()

Brandon

"Toooo much, Toooo young, Toooo fast ~ I'm gonna drink it up while it lasts ~ Too much, Too young, Too fast ~ I'm gonna tear it up so fill my glaaaaaaass" ()