Když Denis Cooverman, největší mimoň z celé školy, během rozlučkové řeči vyzná lásku oblíbené a krásné Beth Cooperové, každý z toho…tak nějak…ztratí řeč! Ale skutečný šok přijde v okamžiku, kdy se ve dveřích Denisova domu objevuje Beth se dvěma nejlepšími kamarádkami, aby mu společně ukázaly, co obnáší pořádná pařba. Těžko zadržíte smích, až budete sledovat Denise, jak se ze všech sil snaží držet krok s Beth — a zároveň se musí mít na pozoru před jejím šíleným ex-přítelem Kevinem a jeho naštvanými kamarády. Navíc se dozvíte, jakým způsobem Denis a Beth povýšili svůj vztah na úplně novou úroveň v neskutečném alternativním závěru, který jste zaručeně neviděli v kinech! (oficiální text distributora)

Karlos8

Tohle byla až moc příliš velká fantas magorie. Kdyby to bylo alespoň na něčem reálného podloženého, místo toho celý příběh spoléhá na zcela stupidní zápletku, která se týká šíleného ex-přítele a shodou náhod, kterým se nedá věřit. Něco je fakt povedené, ale více převládají scény naprosto stupidní, dementní a paranormální. Paranormální je mimochodem celý Denisův obličej. Pokud ale vydržíme do konce, dostaneme několik životních rad, na kterých se dá stavět a je to jedna z cest k úspěšnému a hlavně šťastnému životu. Žij jako kdyby si zítra už žít neměl. Dělej to, co tě baví a neohlížej se na druhé. Měj svou vlastní hlavu, čiň, dělej, makej na sobě, protože když zalezeš do díry, tak už nevylezeš a nebo vylezeš ale jako člověk bez osobního štěstí a totálního vyhoření. ()

sAreOn

Typická romantická teen komedie, kde hlavní roli hrají dva "pozéři". Jaké to klišé. Občas se i pousmějete, film však recykluje scény a nápady z jiných velmi podobných snímků, takže... Podprůměr. ()

Martiiiiinka

Tak není to ÚPLNÁ blbost, to bych tvůrcům opravdu křivdila. Naopak, některé momenty a nápady se mi dokonce vcelku líbily. Nic to ovšem nemění na faktu, že během celých 98 minut jsem ze zasmála maximálně 5x a hlavně že až na ty "některé nápady a momenty" to bylo dost slabé. V mých očích tak film před úplným zatracením zachraňuje Paul Rust, který představuje asi největšího loosera, jakého jsem kdy ve filmu viděla, pak taky Hayden, vcelku dobrý soundtrack a hlavně fakt, že Hannah Montana, které jsem, víceméně z lítosti, udělila jednu hvězdičku, a kterou jsem si velmi neprozřetelně pustila hned poté, je blbina mnohonásobně větší. ()

jaqubko

Pre mňa klasika medzi teeenage bláznivými komédiami. Fakt mu je máločo vyčítať. Dokáže sa vyvarovať nechutným a trápnym momentom. Navyše každý jeden trapas Paula Rusta prežívate s ním, cítitte to aj vy. Hayden Penettiere s patričným sexepílom a navyše veľmi sympatický sidekick Carpenter. Film má tempo, každá scéna je akurát dlhá a parádna odsýpa. Dám kľudne 5* za tunajšie podhodnotenie. ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

P@\/EL

Další z těch komedií na klasicky ohrané téma, kdy outsider přebere holku tomu největšímu drsňákovi, což ale o to, když všechno skvěle funguje a já se díky té smršti srandovních, bláznivých situací parádně bavil. A rozhodně nezáleží na tom, že jsem něco podobného už viděl, v danou chvíli mi film zkrátka sedl a já jsem se s chutí zasmál. ()

pajuscherry

Této komedii dávám dvě hvězdičky a to jen kvůli sympatické Hayden, jinak je to úplně na stejný téma jako dalších tisíc amerických komedií o hezké holce a ošklivém chlapci. ()

nudlis odpad!

Jedna z řady "teen" komedií o konci školy (střední, vysoký, zvláštní - to je jedno). Naprosto odporný hlavní hrdina (já vím, že za to nemůže, že se tak narodil), okoukaná instantní hollywoodská "krasavice" a debilní zápletka. A nevtipný "vtipy". Jako vždycky, když se někdo snaží vytěžit z "tématu, který teď frčí", maximum. No, možná už ani v roce 2009 tohle téma nefrčelo. Těžko říct. Třeba to maj v júesej jinak. Asi jo, to by takovýhle sračky netočili. ... Teda ale toho bobana kdyby někdo rypákem zasek do vrat vod stodoly, zůstane tam viset eště tejden :-D ()

Hadrian

Nakonec jim dám ty hvězdičky 2..sice to byla děsná blbost, ale líbila se mi myšlenka, že v jednom bodě filmu vlastně zjistil, že ta kterou tak dlouho miloval vlastně není zas až tak dokonalá, jak si myslel a zklamal se v ní... takže za jedinou pravdivou myšlenku, co tam byla 2 hvězdičky ()

Pythonator

To byla neobvykle milá teen srágorovina. Snad díky hlavní herečce, protože hlavní hrdina je zjev, jaký rozhodně nechcete sledovat hodinu a půl. A že to točil Columbus, to by mě ani nenapadlo. Jeho ruka se tam projevila snad jen tím, že byl film prostý obvyklých fekálností v žánru dnes již téměř povinných. ()

Tuvy odpad!

Poprvé jsem viděl film, kde se postavy v jediném momentě nechovaly logicky, reálně či uvěřitelně. Člověk, který jim sepsal tenhle scénář pravděpodobně nikdy v životě nevylezl ze svého sklepního krytu. Všechny postavy se chovají jako cosi mezi retardovanými a autistickými roboty. Hlavní hrdina má k čerstvému maturantovi dál než do hrobu (myslel jsem, že doba, kdy třicátníci hráli středoškoláky skončila s druhou světovou válkou) a jeho ubohost a neschopnost řešit jakýkoliv svůj problém je ubíjející, nikoliv vtipná. Ne, tuhle šílenou hovadinu nespraví ani pěkné úsměvy Hayden, protože v zájmu ratingu (aby na to přecijen někdo do toho kina vyrazil aspoň v USA) uvidíte nanejvýš holá záda (opět, kde jsou teenagerské komedie typu Eurotrip). ()

E.Company

Doporučuji jen opravdu velkým fandům, protože i když stojí celý film za nic, Hayden to tam fakt sluší. :) Pokud překousnete úvod, tak možná na konci nebudete tak úplně nasraní. ()

Petko92

1* pre Hayden ...a 1* pre dokopy 3 vtipné scény ...ale okrem toho nic moc...Od Chrisa Columbusa som čakal o trošku viacej...minimálne, že aspoň s tou réžiou zachráni ten nehorázne uťahaný scenár ...ale žiaľ Bohu nestalo sa ()

Akhin

Po dlouhé době, kdy jsem si na žádný film neudělal čas, jsem si půjčil tohle a pokud od toho nečekáte žednou specialitu, je to ohromná sranda. Skoro celý film až na pár romantických chvil je jedna velká komedie a i když se mi Denis nijak vůbec nelíbí, dělá to ještě větší kontrast mezi tímhle ňoumou a nádhernou praštěnou Beth. Denis jakožto vedoucí debatního kroučku je platonicky zamilovaný do Beth, hlavní roztleskávačky. Zná její návyky, její oblíbené věci, ale jí samotnou nezná. Kamarád Rich ho navede k tomu, že jí vyzná lásku na závěrečném maturitním prohlášení. A ačkoli by s ním normální holka asi ani nepromluvila, stane se to, o čem Denis nikdy nesnil. Pozor ale na ex-přítele Kevina, který Denisovi uštědří pár slušných ran do břicha a do hlavy a který se pořád snaží si Beth získat zpět. Moje hodnocení je 70% + jedna hvězda za nádhernou Hayden Panettiere. ()

KcarlosK

Vcelku zdařile natočený film, dokonce s ne zcela čekaným koncem. Hayden si roli očividně užila a celkově se jedná o lehce nadprůměrnou teen rom-kom. ()

Nereida18

Miluji tě Beth Cooperová. Očividně Denis není jediný. Jedná se o velice pohodovou komedii, nad kterou nemusíte v zásadě vůbec uvažovat. 1.Příběh - Divák nesmí čekat zápletku vysoké úrovně. Jedná se o typickou teenagerskou komedii. Největší mimoň se zamiluje do nejkrásnější holky. A začíná dobrodrůůůžo. Jedná se o jedno z největších klišé. Nicméně Columbus si s tím hravě poradil a vytvořil velice vtipnou komedii. 2. Herci - Jsem milovníkem Hayden Panettiere. To na úvod. Tudíž pro mě bylo automatické, že tato nádherná blondýnka zvýší hodnocení. Nesetkala jsem se s filmem, kde by hrála špatně. Co se týče hlavního hrdiny, tady už jsem na vážkách. Herci opravdu uvěříme, že hraje mimoně. Do filmu se hodí. Mě však neoslovil. Přijde mi absolutně nesympatický. A ke krásné drobné Hayden mi vůbec nesedí. Co se týče hereckých dovedností, taky to žádná sláva není. Zbytek obsazení je fajne, až na vojáky. Obří preclíci, co chodí s rukami v bok jak na hodech ... neuvěřitelné, přehrávané. Závěr: **** komedie. Dřív jsem zadala ***. Změnila jsem názor. Jedná se sice o trapnou komedii, ale tento film si na rozdíl od jiných titulů na jinou ligu nehraje. A popravdě po asi čtvrtém shlédnutí jsem opravdu začala Beth Cooperovou milovat. Je to náhoda? Nemyslím si! ()