Když Denis Cooverman, největší mimoň z celé školy, během rozlučkové řeči vyzná lásku oblíbené a krásné Beth Cooperové, každý z toho…tak nějak…ztratí řeč! Ale skutečný šok přijde v okamžiku, kdy se ve dveřích Denisova domu objevuje Beth se dvěma nejlepšími kamarádkami, aby mu společně ukázaly, co obnáší pořádná pařba. Těžko zadržíte smích, až budete sledovat Denise, jak se ze všech sil snaží držet krok s Beth — a zároveň se musí mít na pozoru před jejím šíleným ex-přítelem Kevinem a jeho naštvanými kamarády. Navíc se dozvíte, jakým způsobem Denis a Beth povýšili svůj vztah na úplně novou úroveň v neskutečném alternativním závěru, který jste zaručeně neviděli v kinech! (oficiální text distributora)

datos

Celkem slušná komedie, která Vás dokáže i pobavit. Dokžáže i něčím upoutat diváka, ale neni to žádné mistrovské dílo. ()

jadran90

Světelným mečům odzvonilo, jediové již cvičí s mocnější zbraní - mokrý ručník. Předvídatelný příběh, typická samice a hlavní hrdina takový otloukánek, že kdybyste vyhledávali přes Google slovo "dement", měla by vám vyskočit jeho fotka. Z profilu. Kritika? Možná, jenže takhle nějak přece má teenagerovská komedie vypadat a tato i nějakým záhadným způsobem funguje. Je sympatická, svým způsobem romantická, příjemně vtipná a hudba v čele s Beth potěšila. ()

Petike odpad!

Aj by som chápal, o čo sa tento komediálny pokus snaží, ale bohužiaľ, je to načisto zbabrané, vykonštruované a predvídateľné. ()

vieriX

Co říci tak za prvé komedie aspoň pro mě byla odlehčení večera hlavní hrdina představoval přesně slovo "Looser" se vším co k tomu patří.Ale všechna čest, že řekl před celou školou co cítí kdo ví jestli by někdo z nás měl takové koule. Představitelka Beth Cooper byla naprosto šukezni jak by řekl můj kámoš. Pro mě naprosto příjemných 60%. ()

LukKon

Táto komédia sa spočiaku javila ako klasická teenagerská, v ktorej uvidíte množstvo pŕs, bizarných situácií a povrchných vtipov a v prvej polovici sa tak aj vyvíjala, ale druhá polovica filmu a najmä posledná polhodina nám ponúkla aj čosi viac. Náhľad jedného, nie príliš pohľadného študenta na kapitánku roztlieskavačiek a svoju vysnívanú lásku v jednej osobe, o ktorej si myslel, že vie všetko, a postupne zisťuje, že nevie vôbec nič. Ja som sa celkom dobre zabavil a zase raz videl peknú a príjemnú Hayden. ()

angel.CZ

Maturitní večer, Asi největší násoska ze školy a roztleskavačka a noční jízda ........prostě to už tu bylo několikrát ()

Born2BeAlone

Tajně jsem doufal, že klasickým teenage komediím už zvoní umíraček, ale asi to nebude tak horký. I Love You, Beth Cooper je slabý průměr s předvídatelným dějem bez nápadu a ke třem hvězdám ho jen tak tak dotáhla sympatická Hayden Panettiere. ()

Zuzatornik

Pro mě silně podprůměrná teenage komedie. Na konci tomu chyběl snad už je typicky krásnej zamilovanej americkej konec, kdy se Kráska zamilovala do Zvířete . Hrůza. Od odpadu to dělí jen jedna zásadní věc - viděla jsem to od začátku do konce a ani se nijak zvlášť nenudila. ()

carodejb

Tieto filmy sú často postavené na sympatiách k hrdinom. Ak to nefunguje, može byť všetko ostatné na dobrej úrovni (šikovný herci, chytrý scenár, hra s klišé, úprimnosť etc.) a nám to bude jedno. A naopak, ak sú hrdinovia sympaťáci prepáčime teenage komédiám všeličo. Tu je je hlavný hrdina idiot, ktorý sa nevie postaviť sám za seba a ešte aj ja ("looser" par excelance) som mal chuť mu vraziť. Holku si nekoniec nezaslúži a keby príbeh dospel k tomu tak by to bol fakt skvelý plot twist. Ale nedospel. Zvyšok ujde, v rámci žánru lepší štandard. Takže; priemer a raz stačilo. ()

Erichy

Nebýt Hayden, tak to jde do odpadu. V Heroes ji zas tak moc nemusím, ale tady byla to jediný, na co se dalo dívat. ()

asader

Tak toto sem opravdu nečekal,začalo to proslovem a od toho se to všechno odvíjelo.Útěk před ex-přítelem začal toto skvělé noční dobrodružství.Skoro bych dal 5 hvězdiček,ale poslední půl hodina začala dost nudit a hlavnímu hrdinovi bych rozhodně netipoval kolem 18 a moc se na tu roli nehodil.Takže lepší 4 hvězdičky nebo-li 8/10. ()

kenny79

Klasická béčková teens komedie o dvou looserech, přičemž jeden je zamilovaný do kapitánky roztleskávaček a druhý je gay. V normálním životě by o takového týpka ani pohledem nezavadila, ale ve filmu je možné vše a tak ho tahá z jednoho průseru za druhým.No a ty slipy bych si nikdy nevzal na sebe. ()

sirrgulo

Na první pohled by se zdálo, že se jedná o další puberťáckou komedii. Hlavní hrdina se super velkým nosem je sice inteligentní a čeká ho studium na univerzitě, ale tím jeho obzory končí, v životě si užil možná tak svého kamaráda, věčně zapírajícího svou sexuální orientaci. A tak netradičně vyzná lásku své vyvolené. No nejprve díky své nervozitě sice jedná celkem trapně a přehnaně, ale nakonecm jak snímek plyne, se hlavní hrdina při povídání se svou láskou uklidní a začne být fajn. Hayden je opravdu moc pohledná, ale co mě hlavně zaujalo, je fakt, že se vše netočí kolem sexu a snaze zbalit tu nejhezčí helku jen kvůli tomu, naopak hlavní hrdina jí má opravdu rád a tak i konec mi přišel být trošku netradiční. ()

elanista1

Okrem uvodnej scenky, ktora je zabavna je to prosta a obycajna pubertiacka "komedia", ktora nema v sebe nic originalneho. Ma teda aspon tu Hayden Panettiere, ked uz nic. ()

DandaPiper

No, jakože nic moc...ten film byl prostě strašně divnej, takovej neucelenej, strasně roztěkanej a žánrově nezařaditelnej. 1 hvězdu dávám za Hayden, která je opravdu nádherná, druhou hvězdu za její fakt sexy šaty (:D), no a třetí za akční ručníkovou scénu, za vzteklýho mývala a za docela dojemnej konec dohromady. ()

Veena.cz

Klasická hloupá americká komedie s romantickou zápletkou, která se ale se svojí pozicí smířila a nesnaží se udělat dojem velkého trháku. 3 hvězdy jsou pro takový typ filmu maximum a maximum si zaslouží. Ale možná je to jen mojí slabostí pro Hayden Panettiere, která je, ostatně jako vždy, naprosto k sežrání. ()

lobo87

Priemerná teenage komédia na jedno pozretie. Možno v puberte by som bol spokojnejší. Do podobných úloh väčšinou obsadzujú ťuťkov, ale sympaťákov. Rust ním nebol a dosť mi vadil... 55% ()