poster

Vražda je tak snadná (TV film)

 • USA

  Little Thing Called Murder, A

 • Slovensko

  Vražda ako maličkosť

Komedie / Drama

USA, 2006, 86 min

 • sona123
  ***

  Nebylo to až tak zlé, jak by se podle hodnocení mohlo zdát. Příběh o otrokyni, zlodějce, vražedkyni, manipulátorce - v jedné osobě. Aby na to nebyla sama, přizvala si k tomu syna, kterého nejprve vychovala k obrazu svému. Story podle skutečné události. Drsný příběh. Jako film - televizní, to je chvílemi zdát. Herecké výkony nijak zvlášť dobré. Český dabing - děsivý.(7.5.2011)

 • lennyd
  **

  Sante Kimes (Judy Davis) má na světě jednu jedinou velkou lásku - sama sebe. Sice má ráda ještě jiné věci, jako jsou např. peníze a nebo její syn, ale hlavně sebe. Se synkem objíždí Spojené státy, a snaží se "urvat" co to dá - tu si vypůjčí auto na projížďku a už jej nevrátí, támhle okradou stařenku vlastnící lukrativní byt - a ani vraždy se neštítí - pokud je někdo ohrozí. S policií a soudy jen mává, a jediné co ji může dostihnout, je svědectví jejího vlastního syna ... Ehm... na to že to bylo podle skutečné události, tak to byla pěkná ptákovina. To opravdu někomu všechno tohle procházelo ? I když, jak známe soudy, tak tam je možné cokoliv. Na filmu je vidět, že byl tvořen jen a pouze pro televizní vysílání - v kině by asi totálně propadl. Jediné, co bych na filmu pochválil, je výkon Judy Davisové (a vlastně nejen výkon, ale i vlastní postavu Sante Kimes) - jinak je to film, který pouze proletí a nic nezanechá ...(11.11.2008)

 • film_fanda
  ****

  Mám ráda filmy podle skutečné události a tady předvedla Judy Davis super výkon.(19.12.2016)

 • Terva
  ***

  Podle skutečné události. A jak jsem tak zjistil, vražda je opravdu snadná. Scénář - Teena Booth, Randy Stone a Jeanne King. Produkce - Gary A. Randall, Fran Rosati a Randy Stone. Hudba - John Frizzell.Kamera - Robert McLachlan. Hrají - Judy Davisová jako Sante Kimes a Jonathan Jackson jako Kenny Kimes(13.6.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace