Miley Stewartová není obyčejná středoškolačka s normálními starostmi. Má totiž tajnou identitu, je slavná zpěvačka Hannah Montana, ze které se ale postupem času stala rozmařilá celebrita. Když se v luxusním obchůdku popere s modelkou o jediný pár vysněných bot, začíná mít její otec plné zuby hvězdných manýrů své dcery a chce dívku vrátit zpátky na zem. Aby jí ukázal, co je v životě opravdu důležité, pošle dceru z Los Angeles zpět do její venkovské domoviny. Miley musí během jediného okamžiku vyměnit úžasné šaty a záři reflektorů za staré, ošoupané džíny na rodinné farmě kdesi uprostřed Tennessee a čelit otázce, zda může žít zároveň jako Miley i jako popová hvězda Hannah Montana. (TV Nova)

aR3Zz

Přál bych si, aby mi bylo tak 12 let a mohl si tuhle Disneyovku pořádně užít. Naivní komedie, stupidní scénář, primitivní přímočarý děj, dokonce i písničky, na kterých film měl být postaven, byly umělé a nedůvěryhodné. Hodnotím proto za sebe a přítelkyni z pozice bezdětných dospělých :) 20% ()

darkreider

Fuj! Tak to teda bola pod-pásovka od Disneyho! 100 minút náramnej nudy s prestrihmi na nič nehovoriace scénky (pštros a aligátor WTF). Obvykle nemám problém dať rodinnej komédie 3* aj keď vykráda kde čo a opakuje už 1000 krát videné, ale tu si nie som istý či jedna hviezda nie je moc. Všetky tie do očí bijúce kraviny by som odpustil, keby to aspoň bolo vtipné. ()

W.Wicki.W

Ale proč ne, není mi sice už 10 let, abych mohla brát film vážně, ale jednou se to vidět dá... Seriál jsem nikdy neviděla pořádně vcelku, ale když vezmu film jako dětskou pohádku tak tomu 1* dát mohu.. ()

dandy11

Americká sračička určená přesně pro Amíky.. všechno jste viděli už v jinym filmu, klišé, klišé, uřvaný Amíci, láska typu "nasralas mě cca v půlce filmu, ale stejně tě na konci vohnu" atd atd...no prostě jednoduchej film pro jednoduchej národ ()

Dienzenhofer

Tak tohle byla právě ta nejgeniálnější věc kterou jsem kdy viděl. Perfektně zrežírované drama plus je to taky komedie což s toho vznikne takováto pecka. Pro fanoušky Hannyh Montany to musí být absolutně nejlepší film na celém světě a já jsem jeden z nich, navíc taky miluju Miley Cyrus která hraje vždycky skvěle a měly by každý rok vyhrávat Oscara ve všech kategoriích. Miluju také všechny písničky které tady zazní. Nechápu ty všechny kretény kteří tomu dají méně jak pět. Podle mého názoru jsi myslím že je to nejlepší film všech dob, kam se hrabe nějaká 2001: vesmírná odysea a kdo tvrdí že je vesmírná odysea je lepší tak by se měl podle mého názoru léčit. 100% ()

Acrobat odpad!

Problem HM nie je v tom, ze je to americka gycovina, na ktoru skocili zialbohu aj europania. Ide o ten psychologicky aspekt tohto serialu, ktory sa siri ako "ohnivy had" pod kozu nasich deti, ktore chcu mat vo svojich detskych izbach len alen motivy a veci, ktore aspon niecim pripominaju HM. Je to nakzlive, siri sa to ako mor. Deti saleju, peracniky, prea, aktovky, tricka, naramky, vsade je HM. rodic musi platit 10nasobne viac, pretoze dieta je neodbytne a ak nebude HM tak sa ostani budu z neho smiat. Otrasne zazitky mam z obchodnch centier, ked v priamom prenose vidim, co robi z decka situacia, ked mu rodic nechce kupit nieco s motivom HM. Uff. Tazka doba nastala. Zabudnite na odopieranie spanku, stahovanie nechtov, palenie cigaretou, bicovanie, waterboarding. Pustite mi toto a ja sa priznam ku vsetkemu. ()

Withree

Tohle nesahá po kotníky ani High School Musical, natož pak například Glee. Asi jen jedna dobrá písnička v celém filmu. ()

Drtic

Hannah montana je tady hlavne pro deti a v tomto duchu je taky celá serie a movie natočený. I když marne uvažuju nad tím pro jakou vekovou hranici je film vhodný aby se na nem divák pobavil ale to je fuk. Seriál se mi líbil o trošku víc asi proto, že tam dostalo víc prostoru i mnoho jiných postav než jenom nejaká Miley. Proste jen chci říct nic pro dospelé !!!!!! ()

Votvirak

Dávat tomu odpad už jen z principu je celkem smutný, ale tak co děti se u toho určitě nasmějou,já se smál taky. Ale je to strašlivá sračka ()

dustur odpad!

Kedže som velký filmový fanúšik a mám rád velmi filmy rôznych žánrov ,tak som si pustil aj tento film... Po prvé musím,uznať že Miley Cyrus je lepšia speváčka ako herečka... ,ale čo sa týka filmu tak už som videl podobné filmy ,ako.: Crossroads z B.Spears alebo starší film Spice World... ,kde vlastne hlavne spev a niaka tá súťaž je hlavnou témou ,že tam-a tam sa treba dostať,lebo ked nie tak je koniec kariéry... ,a potom si jednu zmyslí spraví jednu akciu a má vyhraté... Ale nechápem ako sa do takéhoto filmu dostala Vanessa L.Williams ktorú vdaka Likvidátorovi obľúbil... Nikoho nechcem aby sa hneval ,ale za mňa je to odpad!... ( odpad / 5 ) ()

mira.l

Mno, v zásadě je to nebetyčná blbost, a jako nebetyčná blbost se to tvářilo prvních asi 15 minut, kdy jsem chvíli uvažoval, že to vypnu. Pak se to rozjelo do jakžtakž kukatelné formy, poté, co Miley/Hannah odvezl tatínek na venkov do Tennessee, odkud pocházela, a i díky pěkné krajině se na to dalo koukat. Billy Ray Cyrus jako zpěvák mi nikterak nevadí a koneckonců Miley taky ne, takže to beru víceméně jako hudební film, které vcelku můžu. Díky poměrně silnému zastoupení hudební složky a několika slušným písničkám nakonec hodnotím takovýma trochu ušmudlanýma 3 *, od čistých třech mě trochu odradil ten konec, kdy Miley odhalí pravou identitu a nechce už být Hannou, a zároveň po chvíli si opět tu paruku nasadí a coby Hannah jede dál, to mi přišlo docela divný i na Američany. Podotýkám, že o existenci stejnojmenného seriálu vím tolik, že existuje a tím to končí, takže možná i díky téhle absenci mi ten "děj" přijde ještě divnější. Kdybych ten seriál znal, možná by to do sebe zapadlo víc. Jednou jsem viděl, myslím, že stačilo, pokud bych se na to někdy chtěl podívat znova, tak vyloženě jen jako na hudební film, po hudební stránce mě to vpodstatě nezklamalo. Ještě snad dodatek ke zdejšímu hodnocení. 26% je opravdu bída, upřímně zase až TOLIK špatný mi to nepřišlo, už jsem viděl filmy, které mě osobně nudily mnohem víc. ()

Marťan hledá lásku

Marťan hledá lásku