Miley Stewartová není obyčejná středoškolačka s normálními starostmi. Má totiž tajnou identitu, je slavná zpěvačka Hannah Montana, ze které se ale postupem času stala rozmařilá celebrita. Když se v luxusním obchůdku popere s modelkou o jediný pár vysněných bot, začíná mít její otec plné zuby hvězdných manýrů své dcery a chce dívku vrátit zpátky na zem. Aby jí ukázal, co je v životě opravdu důležité, pošle dceru z Los Angeles zpět do její venkovské domoviny. Miley musí během jediného okamžiku vyměnit úžasné šaty a záři reflektorů za staré, ošoupané džíny na rodinné farmě kdesi uprostřed Tennessee a čelit otázce, zda může žít zároveň jako Miley i jako popová hvězda Hannah Montana. (TV Nova)

bonita69 odpad!

Jenoduše hrůza, film pro děti, hroznej příběh, strašná zpěvačka...Kdo se na to podívá zabije 100 minut života!!! ()

LoboNegro

Miley mám rád, svým způsobem. Jen je škoda že děvče uteklo od zpěvu na prkna co znamenají svět. Po seriálu pro mladší ročníky měla buď přestat hrát ve filmech nebo se více prosadit ve zpěvu. Když pominu veškerý ten humbůk kolem Hanny Montany a díval bych se na tento film jako neznalec, příběh je sice ohraný, ale v tomto pojetí docea příjemný. ()

Erick22 odpad!

Tohle je nejhorší film co sem kdy viděl.Jenom par minut se podívám a hnedka bych něco rozbil.Nechápu ty co se na to dívají, hrůza.Ani hudba tam neni pořadná jenom nějaký sk......ný slátaniny ()

Florie odpad!

Ještě jednou uvidím nebo uslyším slečnu Montanu a jdu se oběsit... Ještě jsem neviděla nikoho otravnějšího a nesnesitelnějšího, než je tahle cvoklá puberťačka s rádoby úžasným pěveckým talentem. Dneska může být hvězda asi vážně kdokoliv... ()

vERuNk.A

Začátek filmu je opravdu na odpad, proto se ani nedivím, když 90% diváků ani nedokouká a ohodnotí film jako nekoukatelný. Když se člověk ale přenese přes nesmyslný začátek blábolů a kravin pro věkovou kategorii 10-15, dospěje k závěru, že zbytek filmu opravdu neni až tak zlý, aby byl hodnocen tak zle a dospěl až k jednomu z jehorších filmů. Dala jsem 4* jen proto, aby se vyrovnalo tolik záporných hodnocení. Film je, si myslím, klasickou "pohádkou" pro nudné časy v televizi. Dobré odreagování, vtipné i trošku poučné a zábavné. ()

Jayk19 odpad!

Proč ten Disney ještě funguje?A z čeho?Nikdo ať mi netvrdí že z 12ti-letých dětech odložených v Sanatoriu pro blázny,masochisty, a úchyláky.Miley by se měla dát na nějakou erotiku,jestli chce aby s toho sexy pysčyska cosi vymámila.Tohle je shit nehorázného kalibru.Nemělo by se to dělat,ale dovolím si hodnotit odpadem i když jsem nedokoukal do konce.Nešlo i když se snažím u každého filmu mučit do konce......Prosím Disney netočte už.. ()

Pajulka55

Miley mě sympatická nikdy nebyla, alespoň tady ale ještě vypadala normálně, kdyby měla točit něco podobného dnes, jistě by na sobě měla sotva plavky a film by se podobal spíše pornu...jinak film děsně přeslazený a plný neposlouchatelné "hudby". ()

MorraEddie odpad!

Já několik dílů viděl. Ano,jsem takový masochista. Bylo to zlé,ale je to pro puboše,takže nejde čekat žádné skvosty. Pro mě je to ODPAD proto tohle hodnocení ()

Amalberga

Nedávno jsem film viděla poprvé a připadalo mi docela zábavné, jak se Miley od té doby změnila a "dospěla". Jinak se žádná extra zápletka nekonala, Miley všemi problémy proklouzla s odřenýma ušima, její idol ji vynadal do namyšlených husiček, ona si uvědomí svou chybu, lituje a nás čeká dojemný proslov na konci, divže slzy netečou. Docela dobře jsem se bavila "hereckými" výkony, tak dám aspoň hvězdičku. ()

Izmo123 odpad!

Nikdy jsem nesledoval seriál Hannah Montana ale když nemám příležitost sledovat seriál tak aspoň můžu vidět film, komedie u tohohle filmu je ještě o něco horší než jsem si myslel, komedie nebyla nějak špatná v tom že byste našli ve filmu nějaký otravný humor nebo nějaké nechutné momenty, občas se ve filmu našel dobrý humor ale to mi pořád nestačilo, u hlavní postavy jsem čekal nějakou hloubku ale to se bohužel nestalo, jediný co jsem si všiml u hlavní postavy tak to je jak se ve filmu mění ale to je úplně všechno co jsem si všiml, SPOILER teda až na konci filmu kde má hloubku ale když se Miley rozhodla nebýt Hannou Montanou tak jsem si řekl že bych tomu filmu bych dal aspoň jeden bod ale potom se ukázalo že když se Miley rozhodla nebýt Hannou Montanou tak si to potom rozmyslela protože je přinuťily její fanoušky, což je ten nejhloupější konec který jsme kdy vidět, já vím že by ten konec by byl předvídatelný s tím že už by nechtěla být Hannou Montanou ale mě by to tolik nevadilo protože ten konec by dával aspoň smysl ale Disney se rozhodlo udělat z konce který by byl sice předvídatelný ale přesto by byl dobrý ale na konec se rozhodli že ho udělají hloupý a nepředvídatelný s tím že na konci bude Hannou Montanou, chtěl bych dát aspoň jeden bod za písně a za to jak se hlavní postava měnila ale když jsem musel po celém filmu sledovat takovej humor který tady skoro nefunguje k tomu ještě kdi hlavní postava nemá skoro žádnou hloubku k tomu ještě dokonce je tu nejhloupější konec který jsem kdy mohl vidět, takže hodnotím tím nejjednodušším způsobem a to je odpad!, jinak hodnotím: Postavy 0/10 Příběh 0/10 Komedie 0/10 Celkově hodnotím odpad! 0/10 ()

Esquirol odpad!

Ta holka je chudák - má všechno, co chce, je mladá, hezká, slavná, má kamarády, kteří jí kdykoli podpoří a milující rodinu - jak je možný, že se pořád dějou takový zvěrstva na světě??? - Nemůžu uvěřit, že pod touto nesmyslnou, nic nedávající, bezduchou pračkou na peníze je podepsáno studio, z jehož per máme dnes ty nejkrásnější pohádky jako jsou Sněhurka a sedm trpaslíků, Lví král nebo ralativně nová Auta a spousta nezapomenutelných postaviček! Walt Disney se musí obracet v hrobě - doufejme, že mu k tomu aspoň hraje Hannah Montana soundtrack, protože je to to jediný, co je na tomto "filmu" relativně přijatelný! ()

sue2008

Bohužel film oproti serialu hodně ztrácí. Kdy jsou cynické Mileyny hlášky?? Bobby Rayův nadhled??, dokonce i Jackson i Lilly se chovají podivně dospěle....film se bere zbytečně moc vážně a nezachraňují ho ani chytlavé písničky. Bohužel vtip vhodný pro sitcom nestačí pro celovečerní film, obzvlášť když z něho autoři udělají pouze velmi slabý odvar ()

freezer02

Byl jsem varován, hodně důrazně varován, ale naprosto zbytečně...vcelku v pohodě slátanina určena těm nejmladším, v tomto ohledu je to naprosto neškodné a dokonce i koukatelné, navíc hudba je fajn ať si kdo chce so chce říiká...rozhodně je to menší hrozba, než hip hop...třeba taková Climb je prostě vynikající...46% ()

Vital

Upřímě mě překvapuje,jak mohl mít tento film nějaký úspěch,zřejmě je fakt,že za velkou louží tohle baští dětičky,ale prostě pro větší lidi tohle není,je tu "překlišováno",děj je hrozně předvídatelný a o závěru ani nemluvně,prostě skutečně pro malí holčičky,který ještě neokusily náš "normální" život. ()

Mc.Flurry odpad!

priserny....to HSM je oproti tomu uzasny..nesnasim takovyhle dilinky jako je Miley Cyrus...priserny..jak ji muze mit nekdo rad nechapu..bohuzel zijeme ve svete zmutovanejch pubertacek...uznavam ze je mi 16..ale takhle vypatlanej mozek fkat nemam ()

Marťan hledá lásku

Marťan hledá lásku