Připojte se k akční jízdě/seznamte se s komandem tří nejkrásnějších žen, jaké jste kdy ve filmu viděli! Hel, Trixie a Camero jsou opravdové sexbomby, které vedle svých vnadných křivek ovládají také všechny typy zbraní a pěstní souboje. Společně hledají v poušti diamanty v hodnotě 200 milionů dolarů, aby mohly začít své životy od začátku. Jednoduchý plán se ale zkomplikuje, když se proti nim postaví největší lotři místního podsvětí. Nenechte si ujít tuto atraktivní podívanou plnou skvělých comicsových triků a zběsile nádherných žen! (oficiální text distributora)

Wade

Dlouho jsem si lámal hlavu jak napsat komentář k tomuhle nářezu abych v něm zmínil všechno z čeho jsem byl paf než jsem si přečetl český překlad názvu. Tenhle film je prostě KUREVSKÁ NAKLÁDAČKA co posadí každého na prdel a zařeže do křesla na 110 min. 100% ()

Brain-D

Mě ty sexy holky prostě s extra cool hyper sexy výstupy prostě neodbourají v mém objektivním hodnocení, kdy musím říct "WTF?". Scénář napsanej snad za 10min a ta béčkovost jako schválnost, aby to byla prostě sranda. Já se těšil konce. ()

Ichabod

Je se na co dívat prakticky po celou stopáž filmu, ale přece jenom na béčkovou stylovku je to občas slabě natočené, jindy zase jsou efekty absolutně otřesné... Kde chybu nevidím je ústřední trojice jejichž hrudníky jsou opravdu nadprůměrně obdařeny a všechny velmi příjemně přehrávají... Nečekal jsem zázrak a nedostal jsem ho, o zklamání tedy není řeč. Snad jen to neni film o který si budeme ještě roky vyprávět. Nadstandartně ujetý je jen závěr filmu, který je přesně tak stupidní jak bylo potřeba aby film neztratil svou b(možná c)éčkovost. ()

Guzo

Rozhodně mi nevadilo, že v každém druhém záběru jsou vidět výstřihy, rozparky či cokoliv v podobném duchu (přeci jen jsem chlap :-)), ale takhle dlouhé zpomalovačky, (ve finále) prapodivný příběh i celkově takové trošku komiksové zpracování, to mi zrovna nesedlo. Je to docela škoda, potenciál to určitě mělo.. ()

blackJag

Celovečerní filmová verze bujarého zvolání “Dobrý den, kozy ven!“. Kozy samozřejmě výhradně v naducaném dekoltu, na volnou pastvu se ani jednou nepodívajíc... Dalo by se říct, že tady někdo po vzoru Tarantina hodně sjížděl video brak všech žánrů, leč po cca 5ti minutách délky je jasné, že ten někdo hodně sjížděl leda samotného Tarantina s kámošem Rodriguezem a na inspirační zdroj inspiračního zdroje zvysoka prdí. Tak to dopadá, když se námezdný seriálový režisér a producent (např. HERKULES nebo XENA – z obou si tu camea a menší role odbudou jejich hlavní představitelé) pustí do něčeho většího. Nemá to ty správný koule, hodně (a blbě) se tu přehrává (nejlíp zahrál asi Michael ´Iolaus´ Hurst, nejhůře America Olivo – ta už jednoznačně naplňuje podmínky definice trapnosti), použití zadní projekce je kontraproduktivní, neustálé přeskakování děje otravné a závěr nesmyslně překombinovaný a natahovaný. Objektivně je tento film podprůměrnou rádoby poctou odeznělé video-kultůře minulého století, subjektivně na to sere pes. 50% ()

Dreadd

Tři ženy uprostřed pouště hledají diamanty, strašně pospíchají, jedna však najednou zvedá barel s vodou a začíná ji lít po sobě i po ostatních. Najednou mají spoustu času na hraní a to vše se děje během příliš dlouhých zpomalených sekvencí a špatně využitých rozpůlených záběrů. Dá se říct, že svůj komediální úděl Kurevská nakládačka naplnila. Jenže pobaven jsem byl především neskutečnou kýčovitostí a režisérovým neumětelstvím. Považovat by se tak dala spíše za trochu zvrácený styl zábavy, protože kvalitativně se může rovnat s těmi silně pod průměrem a je jedno, zda vezmete na paškál režisérův styl nepochopeného umělce se spoustou flashbacků, úplně blbý příběh nebo scény které mají jiskřit erotikou, ale kde se nakonec neukáže vůbec nic, případně se v nejlepším scéna stopne. ()

Autogram

Ako by napísal tunajší klasik, tri šeredné štetky parkujú v púšti. No dobre, jedna je aj pekná, a naviac sú aj amatérske vrahyne. Fantasy úlety sú nezaujímavé a nepodarené a v žiadnom prípade to nezachránia kozy vytlačené prokletě vysoko. ()

R1CH1E

Neskutečná sračka jak dějově, tak efektama a absolutně tupýma dialogama. Ale zábavná. Tohle tvůrci prostě nemysleli vážně a proto jsem se u toho dokázal bavit. A navíc, tomuhle filmu neodolá žádný správný chlap, který má ještě erekci a pořádný koule, protože tolik detailů na mokrý ženský prdelky a kozy jsem už dlouho neviděl ani v pornu. ()

Pecival

Neuvěřitelná ptákovina, ale protože jsem se na to díval s dalšíma třema chlapama skvěle jsem se bavil. Herecké výkony hlavních představitelek byly dosti velká divočina, ale měli pravda jiné přednosti :) Trochu zklamán jsem byl z toho, že se žádná ze zúčastněných nakonec nepředvede "v plné parádě". Na druhou stranu se mi velmi líbil William Gregory Lee v roli Hot Wire. ()

JančiBači

Ak mám byt objektívny a nazahrňovat do hodnotenia tri fešandy, tak musím napísat, že ma to nebavilo, bolo to Bečko Bečiek.Ale dopozerat som dopozeral, kvoli spomínaním trom fešandám.Len som si naivne želal, nech je to niečo ako Death Proof alebo Planet Terror. ()

Fony

I po pár dnech nemůžu uvěřit, jak zábavný odpad jsem viděl. Tenhle film není vůbec jenom o kozách v těsných oblečcích, jak jsem si původně myslel. Hraje zde i kultovní Hercules se svým poskokem Jolaosem, Xena, tři "nadané" herečky, které buď nehrajou vůbec a polívají si kozy vodou nebo přehrávají tak, že se nemůžu nesmát. Ve filmu vystupuje ještě neurotický punker s infantilní, sado-masochistickou Asiatkou, nejdebilnější filmový polda všech dob... Ideální sestava pro béčkový masakr. U toho všeho nemůže chybět ani ohňostroj šovinismu, nadržené lesby, vtipně řešeny akční scény/nescény a co hláška - to perla. Plný počet nemůžu dát jenom pro absenci zápasu v bahně. Nadržení puberťáci nechť si tu jednu hvězdu navíc přihodí i tak. ()

IMPAIRED

No tak tohle byla nálož. Takovou prdel sem od něčeho takovýho vážně nečekal, doporučuju všem šílencům. Polejvání vodou největší výtlem týdne.. Tenhle film má i kousnutí do frndy, akční scény s mňoukáním, lesbická scéna, všechno v tomhle filmu musí fanoušky psychopatického humoru potěšit téměř na maximum (samozřejmě, na New Kids Turbo to pořád nemá). ()

Liqid

Nechápu, jak tohle někdo mohl vůbec natočit. Na sledovani Bitch Slap potrebujute dve veci: koule a pivo. Pak už je snesitelné. Síla filmu je v jeho maximální banalitě, takže i po těti kouskách víte co se tam sakra děje. Musím ale uznat, že autoři měli odvahu a to se cení. Splnit si takto šílený nápad, to chce hodně kuráže. ()

Soweek

Tento film se mi během prvních 5 minut tak znechutil, že sem odmítl sledovat dále. Hodnotit ale nemohu, jelikož z pěti minut žádné hodnocení nevzdejde. ()

mikulíšek

Ve filmu se bohužel skoro nic neděje a vnady hlavních hrdinek prostě celý film neutáhnou. Pokud se však něco dít začne, a především konec je akcí a zvraty nabytý, pak vězte, že je to tak blbé, až je to vlastně geniálně zábavné. Triky jsou tak špatné, že to snad ani nemůže být myšleno vážně. Je to jako pornofilm, kde si odmyslíte všechno porno a zůstane jen absurdní "scénář". Škoda jen, že se toho ve filmu neděje víc, pak by se jednalo o skvělý snímek ve stylu grindhouse. (vzhledem k množství flashbacků, které nám nejen osvětlují osudy jednotlivých postav, ale víceméně se v nich dovídáme, co postavy vlastně dělají v přítomnosti, není možné si vychutnat třeba pouze konec, který je sám o sobě báječný a nabytý stupidními zvraty.) ()

slovan1

Nevím... Film, který si vystačí s minimální výpravou a s 3 kočkama, které asi maj nahradit jinak slabý děj. Těžko hodnotit. Akce tu byla, sexy holky taky, hlášky... Ale chyběla mi zde pořádná filmařina. Jen za ty divé slečný, které se polívaly, mazlily a prováděly jiné věci, dávam 2*. ()

mohamedsfinger

Jaká je hranice mezi totální blbostí a geniální blbostí? Tenhle film je samozřejmě béčkový ve všech směrech (kromě ňader hereček), ale hlavní předností mu je to, že o tom ví a má z toho radost. I přes blbou zápletku jsem se nenudil ani chvíli. Což by mi vycházelo na tři hvězdy jako u Crank, ale tady je nevíc skvělý soundtrack, Xena s Herkulem a i jejich souputníky. No může tohle člověk neocenit? ()

toffy

Tak primitivny film som uz dlho nevidel! Ale na druhej strane nevidel som vo filme take prijemne obsadenie :)) ()