Osobně si myslím,že film je lepší,než jednička,opravdová non-stop akce.(10.9.2009)

• Jeremiasz

pribeh za nula, mozna jeste hur, on se snad dokonce o neco snazil (tak neda se cekat kulervouci scenar, ale prvni dil byl proti tomuhle vybrousenost sama), takze se zamerme na akce. v podstate tam byly 4 takze za kazdy dve akcni sceny 1 hvezdicka. Film vhodny jako kulisa k domacim pracem nebo pokud vam dosly prasky na spani.(21.8.2009)

No... Stálo to za to zkouknout tohle v 720p kvalitě.. Jako další Bessonovka opět nezklamala mé očekávání ba naopak předčila. S hrdostí můžu říct že je lepší než jednička! Ty akce každou chvíli u kterých nejen sedíte přibití v křeslech ale i s úžasem a dokonce i úsměvem na tváři sledujete jak se dostávaj z problémů. Takže po téhle stránce se nedá filmu nic vytknout. Soundtrack... Jak u takovýhle francouzských filmů bývá (séerie Taxi, Breakout, B13) tak perfektně sedí ty písničky to toho filmu i do těch akcí. Opět bez chybičky. Zápletka se trošku opakovala s prvním dílem ale naštěstí to nebylo tak stejný takže s klidem můžu říct že scénář je napsanej na výbornou. Co mi ale ve filmu ze začátku chybělo byla nějaká pěkná baba :) Ve 2/3 filmu to všechno napravila Elodie Yung "Tao". Ta mě úplně dostala. Nejen že je celkem pěkná ale i např. tou mp3kou nebo tím copánkem :) Na jednu stranu konec se zdá být fakt uzavřený což je na jednu stranu škoda protože pokračování by taky mohla bejt pecka ale na druhou stranu taky nemusela... Ale kdo ví.. Když je flm trhák vždycky se někdo najde kdo udělá pokračování dokud z toho není propadák. Tak snad se z tohohle propadák časem nestane. Jasných 100%(30.8.2009)

Zajímavá podívaná z budoucnosti, kdy hlavním lákadlem jsou atletické výkony hlavních hrdinů, které kazí jen nepovedené střihy postřehnutelné prvním okamžikem. Samozřejmě také ukázka jak to chodí v jistých končinách, které jsou nezávislé na okolním světě a zkorumpovanost obchodů mezi těmi nejvyššími a nejvlivnějšími.(23.9.2009)

Opět důstojné pokračování! Nezklamalo! A líbilo se mi, že se člověk tentokrát mohl více ponořit do atmosféry ghetta Okrsku 13. A to samozřejmě ovlivní sledování celého filmu, který najednou dostává nádech pohádky, boje dobra se zlem, pohádkových parcourových skoků a akce co by hrdlo ráčilo.(27.9.2009)

Tri hviezdy museli byť už len za tú prvú správu o vláde. Tá štvrtá je za to, že sa v tom duchu niesol celý film.(16.10.2009)

Francouzké filmy moc nemusím vlastně z akčních filmů se mi líbili pouze Purpurové řeky,96 hodin a Okrsek 13. Akce je na výborné úrovni hlavní dvojice je super. Já sem se bavil přímo suprově.(17.11.2009)

Slabší 3* ...první díl byl pro mě zábavnější a víc mě bavil...tudíž o malinko slabší akční jízda...ale tím nechci říct, že tento film nestojí za projekci...jako akční relax doporučuji...jako výborný akční relax ( jako byla jednička ) už ne..58%(27.12.2009)

Zatímco pro mě jednička byla na lepší 3, tak tento druhý díl mě docela zklamal a dávám sice taky 3, ale slabé! Hlavní zápletka mě vůbec nenadchla, akční scény jsou ale dobré, jen ty úvodní, kde se nám opět představují hlavní hrdinové jsou snad až příliš dlouhé na to, že nemají nic společného s hlavním dějem.(4.1.2010)

Mam docela hluboce zakořeněný předsudky vůči francouzskejm filmům, ale ještě pár podobnejch kousků a určitě vymizej.. Perfektní akční scény, ta parkourová choreografie je senzační a bitky jsou taky vyvedený fakt dobře.. Některý scény (odrazy plamenů v očích po výbuchu) jsou vyvedený dost umělecky, neni to zrovna muj šálek čaje, ale tady to na mě působí dost pozitivně.. Každopádně slušná jízda od začátku do konce, nevšiml jsem si žádnejch hluchejch míst, dobrá zábava, kterou si určitě někdy zopakuju..(26.6.2010)

Jeden z lepších akčných filmov. Dojem z filmu pokazil akurát posledných 20 minút, tie boli americké :D. Inak to bolo fajn.(16.11.2010)

Samoúčelné, predvídateľné, nereálne a dosť často nechutne debilné/ale to je trebárs aj Avatar a idete sa z toho všetci dosrať, ale viem, že to s tým nemá nič spoločné, len som si chcel zapičovať trošku :D/, čitateľný francúzsky rukopis, ale nenudil som sa a to je hlavné, nie? 70%(19.12.2010)

Pro mě opět skvělá zábava, jen o špetku slabší. A vadila mi ta prdel na začátku, to nebyla prdel. :D 75%(9.6.2011)

Druhý díl pokračuje tam kde skončil, celkem oddechovka, všechno je povedené, ale tak nějak nic není dotaženo do finále, hudba sice "cool" ale na můj vkus monotóní, humor nepovedený, nefunguje, akce spousta, ale nic vyjímečného a to neustálé ukazování "drsných" týpků a hromady zbraní taky omrzí. Lepší průměr, herci sympatičtí, proč ne, ale znám spoustu lepších filmů podobného ladění a Cyril Raffaelli byl nezapomenutelný s bílou hřívou v Polibku draka s Jetem, tady je to takový slaboučký odvárek Jasona Stathama:))(4.4.2013)

Druhé pokračovanie je už o poznanie slabšie. Dejovo predvídateľné, no nie najhoršie. Približne do polovice filmu to malo rovnako výborné tempo ako pri jednotke. Lenže potom to už začínali byť miestami prehnané a súboje pripomínali sci-fi Equilibrium. Celkové spracovanie akčných scén a prevedenie trikov už nebolo na takej úrovni, ako to bolo v predchádzajúcom diely. Nové herecké prírastky takisto nezaujali. /60%/ (5.6.2015)

• Efreeti

Klasická MTV zábava: francouzký rap, pařížské gheto jako vystrižené z Mad Maxe, hrdinné policisty / modely, kteří se pohybují městem zásadně parkourovým způsobem. To vše aby odhalili spiknutí, které zasahuje až mezi nejvyšší politické špičky. To vše smíchejte a výsledkem bude tato nechutná šlichta, kterou nemužu doporučit komukoliv na 15let věku a i to je urážka většiny teenagerů. TOTO JE JEDNOZNAČNĚ FILMOVÝ BRAK A ODPAD a zjišťuji, že francouská kinematografie se v tomto stylu v posledních letech zhlédla - její škoda.(16.8.2009)

Pěkný akční film i když dost přehnaný. Jeden frajer proti třiceti? Žádný problém pro Leita či Damiena. Patrick Alessandrin vsadil na neznámé, ale drsné potetované herce a podle mého, mu to vyšlo skvěle. David Belle je opravdu výborný akční herec a jeho kaskadérské honičky nebo útěky jsou famózní a na filmu se mi líbili ze všeho nejvíc.(25.8.2009)

Topré, topré....samo na jedincku to nema, ale drzi si to pekne svuj ritmus (zivota) Belle zase skace jak gumídci a jde mu to náramne...13 Okrsek musi byt zachranen !(30.9.2009)

• route60

Akce není všechno a zde vévodí debilita nad veškerým rozumem, Luc Beson blbne do foroty jeho scénaře jsou děravé jak Nicolae Ceausescu po popravě, herecké výkony veškeré žádne a na parkour se sice kouká občas dobře ale všeho moc škodí, zkrátka a dobře ODPAD jak cumel.(19.10.2012)

• Urgost

30%(28.11.2012)

Alessandrin není Morel. No nevadí, řemeslník je to slušný. Dvojice David Belle, Cyril Raffaelli jsou skvělí jako v jedničce a akce je hodně super (i když střih by mohl být lepší) a až do finále jsem s touhle ultrabéčkovou jízdou neměl moc problém. Ale to debilní finále mě naštvalo a degradovalo film skoro o stupeň. Slabší tři.(11.10.2013)