Komentáře uživatelů k TV pořadu (11)

 • Zeck
  ***

  Podplacené publikum a suché vtipy ala koukejte, jaký jsem debil a smějte se. Je to sice sranda, ale asi prvních 20 minut. Plus je rozhodně to, že zde neexistuje žádný trapný playback, takže naše POP špička v čele s Gottem, by v MTV neměla šanci. Je to taková šou pro teenagery, o to víc mě šokoval fakt, že si cenu přišel převzít i Johny Depp, Will Smith a objevil se i Tomáš Cruise, hold ta americká konkurence dělá divy. Režiséři tuzemských prasáren typu Slavíků, Andělů nebo Lvů by se měli naučit, jak se točí pořádně nadupané a precizně zvládnuté šou. Nejlepší film roku Transformers (ehm), no o ty ceny ani tak nešlo. 60%(1.1.2009)

 • korbitch22
  ***

  Brutální show v podání Mikea Myerse,precizně zmáknutá režie a opravdu ten poctivý Hollywoodský shoot in your face.Scénka Wayne a Garth ala Waynův Svět 3 geniální.Škoda že prostě nenatočili trojku a místo toho Myers toči posráné Austiny Powerse.Byla to sice nechutně zaprodaná,Hollywoodská břečka,plná teenage šulinů,narvána přetvářkou,pubertálním popem a vůbec vším,co na MTV a téhle stránce americké kultury nesnáším,ovšem komediální scénky opravdu super a Johny Depp,je dámy a pánové prostě Johny Depp :-) ten udělal hodně stejně tak jako Waynůw Svět 3 ;-) http://www.youtube.com/watch?v=gRm0LnZjP60(11.8.2011)

 • mysiak
  *****

  Skvelá šou, pre mňa prekvapujúci víťazi a najlepší skeč bol o Batmanovi...teším sa na budúci rok(25.8.2008)

 • KajusaK
  ***

  Slabší 3* za Johnnyho :)(30.7.2015)

 • c.tucker
  ****

  Tento ročník v čele s moderátorem Mikem Myersem je dost nabitý vtipnými scénkami a to především promo k Tropic Thunder a Wayne's world.(7.1.2009)

 • Nihlathak
  odpad!

  Šaškárna jako prase(24.8.2008)

 • Kamkon
  ****

  Na první minuty roku 2009 fakt pěkná legrace a to takovýhle sprosťárny dávají v televizi? To by mě zajímalo v kolik. Ale potěšil Edward a ostatní mí oblíbenci(1.1.2009)

 • masw
  *****

  No nebylo to špatné, ikdyž spousta vtipů bylo slabších, ale některé se opravdu povedly, třeba poznámka Bena Stillera na Roberta Downeyho JR. ("Možná by bylo lepší jet do Vegas a nechat se tam chytit poldama se šlapkou a kufrem plným koksu"), Myers a Carvey ukázali, že i po 14-leté odmlce pořád mají na Wayneův Svět. Nechtěně vtipná byla i Rihanna, která ukázala jak je naštvaná, že Chris Brown nedostal cenu. Navíc mě potěšila i nečekaná přítomnost Jessicy Alby ve scénce s Myersem. Jediné zklamání pro mě bylo chování Michaela Baye, kterého si jinak vážím. Předvedl jak mu vše připadá stupidní (tak co tam lezl?).(5.1.2009)

 • Paity
  ***

  Mike Myers je zajímavá figurka, která umí udělat srandu, i když někdy fekální, což ocení zejména teenage diváci. Někdy se ale tak vyšvihne, že mě donutí dát hvězdu navíc a vylepšit tak hodnocení.(14.5.2012)

 • AbelXavier
  ****

  Johnny Depp se svym prekvapujicim vzezreni i podekovanim prevalcoval vsechny.(3.10.2008)

 • teddinka1
  **

  Vtípky nejsou vůbec vtipnými.(4.1.2009)