Danny a Wheeler se živí reklamou na energetický nápoj Minotaur. Wheeler je velký sukničkář a nechce se vázat, Danny je znechucený životem. Myslí si, že když požádá svoji přítelkyni Beth o ruku, jeho život nabere jiný směr. Ona ho ale odmítne. Danny pak schválně nabourá služebním vozem do sochy před školou. Za to mají jít oba na 30 dní do vězení. Mají na výběr, buď nastoupí do vězení, nebo odpracují 150 hodin prospěšných prací jako dobrovolníci, kteří se věnují dětem s problémy. Wheeler dostává na starost desetiletého Ronnieho, který používá nejostřejší vulgární výrazy a miluje ženské poprsí. Danny bude mít na starost Augieho, který je posedlý středověkem. Zprvu se zdá, že to bude peklo pro všechny... (TV Nova)

Blaogranas

Výborná oddechová podívaná, u které se člověk fakt baví. Super vtípky, hlášky ... prostě cool slátanina. A když se na konci objeví "kissáci" tak to už je fakt moc. Velice povedený snímek patřící do červených hodnot v hodnocení. ()

Torgal

Až na vynikajúcu záverečnú "bitku" čisto priemerná komédia, ale ten koniec to dosť ťahá hore. Dobrému dojmu pomáha aj R-kový rating a nekompromisné hlášky. K štvrtej hviezde filmu veľa nechýbalo, ale čakal som predsa len o niečo väčšiu kadenciu vtipných scén a medzigeneračných konfliktov. 6+/10 ()

Skleni

Raz som sa na imdb dočítal že tento film je jedna z naj komédií za posledné roky. No po vzhliadnutí som ten dojem nenabral. Koniec je strašné klišé a i keď pár momentov bolo super celkovo je film dokonca aj nudný. Ale ináč číro čistá americká "klasika" 67% ()

cerbygerby

Suprové obsazení dvou hlavních představitelů, nezachránilo slabší komedii. Závěrečná scéna KISS převleků mě pobavila. ()

zipoo

Jooo, tak tohle byla parádní zábava. Dobrý kamarád Steven je zase extrémně koukatelnej a nejen on. Vlastně celá komedie je děsně koukatelná. A ještě s největší peckou od KiSS!!! ()

redwik

Škoda takého hrozne plytkého deja. Príbeh bol očakávateľný ako prvé miesto v tabuľke po základnej časti v Eurovia SBL basketbalovej lige v sezóne 2014/2015 (Prievidza na prvom mieste). Na film som sa pozrel vďaka venti scéne a očakával som, že to bude najvtipnejšia scéna z celého filmu. To je možno pravda, ale vtipy rozhodne nechýbali a Role Models jednoznačne patrí medzie tie lepšie priemerné komédie. Seann William Scott - Wheeler /:/ Paul Rudd - Danny /:/ Christopher Mintz-Plasse - Augie /:/ Bobb'e J. Thompson - Ronnie /:/ Elizabeth Banks - Beth /:/ Jane Lynch - Sweeny /:/ Ken Jeong - King Argotron /:/ Ken Marino - Jim Stansel /:/ Kerri Kenney - Lynette /:/ A.D. Miles - Martin /:/ Joe Lo Truglio - Kuzzik /:/ Matt Walsh - Davith of Glencracken /:/ Nicole Randall Johnson - Karen /:/ Alexandra Stamler - Esplen /:/ Carly Craig - Connie ()

Rettry

Čekal jsem od toho ptákovinu s pár vtipy a nakonec z toho byla zabavná komedie, která vyplnila večer. Příběh je poutavý, postavy zajímavé, vtipy vtipné, co víc chtít? I ta stominutová stopáž je tak akorát. ()

Fleak

Nenápadná komedie s dobrejma vtípkama a hlavně skvělým životem znechuceným Paulem Ruddem. Scott s jeho boobies theory byli taky fajn :) ..... 3,5* ()

Vorlon

první polovina filmu byla komedie o ničem - takže klasika 2 až 3*, ale co udělali z té druhé půle, to byl prostě děs. ()

MELODY

Přečetla jsem si tu pár nápadů, po jejichž realizaci by si film, jak se autoři domnívají, polepšil. Také jeden přidám: nechat být v původní podobě. Nepřitvrzovat, neuhlazovat, nevystřihovat, nedotáčet nic navíc, herce nepřevlíkat ani jim neměnit barvu vlasů, či značku hodinek. O kolika filmech se dá říct, že dobře fungují v tom stavu, v jakém jsou? Tenhle ano, tak proč na něm, proboha, něco měnit, no ne?! Prima hlášky, civilně vyhlížející figury, správná dávka hravosti, to vše šmrncnuté trochou naivity.............vždyť to vlastně ale vůbec nemá chybu! A jestli nějakou přece, je to punc, důkaz pravosti a toho, že to točili lidi. ()

E lan

Nevím co si o tomto teenagerském filmu mám myslet. Na jednu stranu není tak narvaný nechutnými fóry alá Prcičky což je pozitivní, na druhou stranu snaha o něco oduševnělého s poselstvím absolutně selhává. Přesto totálně unaven jsem byl schopen celý film dodívat do pozdních nočních hodin, tak taková hrůza to zas není - lehký prodprůměr. ()

dessa

Škoda toho příšernýho konce, už chyběla jenom americká hymna... Jinak sice pokleslá, ale docela sranda... ()

quip

"I'm dead, I'm dead!" "Sorry, sorry, sorry." "It's fun, though, right?" "It's a blast." "Contagious, I know." "Totally." "Come back next year, we need people." "I will, Ok." "Give me your email." (sounds of the guy dying) ()

markotter

Svěží dílko, které je po celou dobu dostatečně vtipné, aby člověk přimhouřil oči nad nezbytnou dávkou amerického sentimentu ke konci, který je ale naštěstí dostatečně eliminován ironií a sarkasmem. No a že je Wheeler obdobou Stiflera je jen dobře - "nenechal jsem si kouřit péro..mrdali jsme!" ()