Liv a Emma jsou nejlepší kamarádky, jež si nemohou být blíž a zároveň nemohou být víc rozdílné. Liv jako úspěšná právnička ví, co chce a jak to získat. Emma je obětavá, velkorysá učitelka, která myslí především na druhé. Obě se dokonale doplňují, pasují k sobě jako jing a jang. To vše se změní, když nešťastným omylem připadnou jejich svatby na jejich vysněném místě na tentýž den. Vdavekchtivé nevěsty jsou rozhodnuty použít všech mazaných prostředků, aby té druhé její velký den překazily. Zdá se, že jedno dlouholeté přátelství spěje ke smutnému konci. Ve svatební den obě napadne, že se usmíří, když ale Emma zjistí, že Liv vyměnila její svatební video za video z divokého večírku, napadne Liv a obě nevěsty se poperou. Během rvačky jim dochází, jak hloupě a nedospěle se chovají. Nakonec se usmíří a vzájemně se omluví. Zatímco Livina svatba pokračuje, z Emminy svatby sešlo. Emma se však své červnové svatby v hotelu Plaza také dočká. O rok později se jejím vyvoleným stává Livin bratr, který ji už dlouho miluje. Příběh ale ještě zdaleka nekončí, obě přítelkyně jsou těhotné, termín porodu mají ve stejný den... (TV Nova)

sssssycak

A víte co, vy všichni zdejší chytráci s odpadem ? Jdetě někam, já se při tom filmu prostě bavil, a oněch 80 minut uteklo jako voda. A když vidím, jak to tady odsuzujete a hodnotíte, přidávám nějakou tu hvězdičku na truc schválně ! ()

*Elfík*

Nádherné šaty! Vypadá to, že šaty jsou to jediné, co jsem si z toho odnesla. Ještě je tady ale jedna věc. Nikdy se se svou nejlepší kamarádkou nepokoušej ve stejný čas zasnoubit. (A už vůbec ne společně...). ()

Skip

Zcela jednoduchá komedie, na jejíž sledování stačí nulová mozková kapacita. Takže sice nic moc, ale pokud máte velmi unavené vedení, tak tenhle film pro menší rozptýlení vyhovuje. Mně stačil. ()

Kopik

No tak toto bylo pořádně přiblblé dílko. Dívat se hodinu a půl na ty dvě histerky po pravdě za moc nestojí. A zde to navíc nebylo (vzhledem k žánru romantická komedie) ani příliš vtipné, ani romantické. Takže podprůměr. Jinak ale Kate Hudson vypadala opět parádně. ()

M.i.k.e

taková bída,jak to podle zdejšího hodnocení vypadá to neni,ovšem i tak se jedná o slabší průměr z cca 3 úsměvnými momenty...50% ()

bourec

Film o dvou kámoškách,který si kvůli datumu svatby vjedou do vlasů.A já se moc nenasmál.Film co se týče humoru dost slaboučkej,válka taky nikde,pouze vlasy a krvavej pomeranč a nakonec usmíření,který bylo taky dost nucený.A tak sem jenom záviděl tomu frajerovi,co dostal zpátky snubák a hlavní hrdinka se s nim rozešla,protože žít s takovou megerou celej život,no fuj.Jinak křeč.30%. ()

O´Neill

47% rozhodně odpovídá. Minimum vtipu, nudné zdlouhavé dialogy, nezáživná hudba, a herci. Tohle prostě ani nádherná Anne Hathaway nezachrání. Těšil jsem se, že se pobavím, odreáguju, bohužel tohle bylo spíše na škodu. Slabší tři hvězdičky. ()

Elyssea

Šílená nevěsta - noční můra ženicha. Aneb co může přemíra estrogenu způsobit dvojici kamarádek. Nevím, nakolik je svatební šílenství rozšířené u nás, ale v amerických filmech je to celkem častý jev. Dáte jim prsten a do hlavy jim implantujete mód, jehož cílem je mít tu nejdokonalejší svatbu. Někdy jsou kamenem úrazu šaty, jindy dort, teď je to Plaza. Obě kamarádky na sebe vybalí ty "nejhorší" triky (u opálení se mi vybavila poučka z jiného svatebního filmu - Citronová šťáva a drhnout, drhnout, drhnout...), aby ve svatební uličce zjistily, jak hloupě se chovaly. Je to předvídatelné, ne třeskutě vtipné, ale celkem příjemné. Kate a Anne jsou navíc sympatické a v rámci nulového očekávání nejsem vůbec zklamaná. ()

necisty

Líbilo:)! Sice jsem čekal víc srandy a méně dojáku, ale nakonec mi to nevadilo a celé si to užil. Hathaway a Hudson jsou skvělé herečky. Zajímavá pointa, nijak převratný děj, ale všechno to bylo moc hezky natočeno. Přišlo mi, že jsem se tak nějak vžil do těch jejich ženských problémů:D. Ta změna v závěru mi přišla trošku drastická a podle mého názoru tam byla jen z toho důvodu, že je nenapadlo, jak jinak z toho vybruslit. Jinak to bylo ale moc pěkné a Kate jsem to v té chvíli i záviděl:). Zajímalo by mě, jestli rejža měl nebo bude mít takovou velkolepou a 'bezchybnou' svatbu. Jde mi hlavně o reakce manžílka Kate, protože úplně vždy reagoval bezchybně. Na začátku, kdy z něj tahá prsten a situace se v podstatě pokazila, dokázal perfektně vybruslit a otočit ji ve svůj prospěch. Ženy, takový chlapi neexistují:)! Takže se nepokoušejte to takhle posr*t:)! ... Nemluvili spolu týden. To je celé století v ženském světě. ... Pethuska, hezky napsáno:). To samé Enšpígl s vtípkem na 'podstatné věci'. ()

Sammya

Když jsem tenhle film viděla prvně, nijak zásadně mě nevzal, možná proto, že jsem na něm byla sama v kině (myslím tím úplně sama v celém kinosále), nicméně je to koukatelná romantická komedie a občas se k němu vracím, když chci nějakou oddechovku. Je to taky pěkný příběh o přátelství, to je možná zajímavější, než romatická a komediální linka dohromady. Jinak to není žádný zázrak, ale na shlédnutí s nejlepší kamarádkou je ideální :) ()

pufina

Hathaway a Hudson? Nevěřila jsem téhle dvojici, protože jsem si je nedovedla společně představit, ale můj omyl.. Vtipná a oddechová komedie o dvou kamarádkách, jenž sní o svatbě v hotele Plaza. Nu, zde začíná válka.. Dvě bláznivé ženské, co jiného čekat? :-) Pokud se člověk nezaměří jen na to, že je to předvídatelné a na to, že pro Kate i a pro Anne to jsou děsně typické role a ničím nepřekvapily, tak si komedii dobře užijete - jako já :-) ()

c.tucker

Odehrává se podle klasického scénáře: takový maličký SPOILER Kamarádky až za hrob, taková malinkatá krize (takže protivnice), uvědomnění (takže zase kamarádky s děťátky). konec SPOILERu Ale kdo by od toho něco takové nečekal, tak je velmi naivní. Prostě a jednoduše to nefunguje i s vypnutým mozkem a to je chyba, žádný vtip, prostě nic, jen pěkné holky připravují svatbu. ()

jc11

Plusy: vizuál Anne Hathaway a sekvence vyprávěná skrz fotky. Mínusy: všechno ostatní plus vizuál Kate Hudson. ()

misulka03 odpad!

Tragické, fakt sorry, ale tohle mě ani trošku nebavilo. Asi jsem od toho čekala víc nebo prostě jen tato "komedie" nenatrefila na moji náladu - netuším, ale bylo to pro mě utrpení. Je pravdou, že Kate Hudson zrovna nemusím, ale když ji srovnám v jednotlivých filmech - tady se mi vzhledově teda vůbec nelíbí, vypadá strašně uměle. ()