Čtveřice zkušených mechaniků má opravit jedno mírně poškozené auto. Začínají se dít divné věci. Auto samo startuje a také se okolo něj stávají podivná úmrtí. Mechanici zjistí, že auto se je snaží zabít a začnou proti němu bojovat všemi možnými prostředky. (darek kartac)

Kalda69 odpad!

Tak tento film dokazal to, ze jsem prehodnotil svoje davani odpadu, protoze i kdyz se to obcas tvari nadejne, tak diky hroznym nelogicnostem se to propada hloubeji do vlastnich sracek. A velke WTF pri Colombovskem odhaleni biologicke podstaty zaporaka po pulhodine filmu od studenta biologie tomu dala korunu. A jestli je tohle pro deti od 13 let a odhalena tela od 17-18 nebo od kolika, tak je na ty dnesni filmografii neco hooodne spatne. Za mych mladych let by to dostalo punc 18+ a nazdar. To uz jsem se vic bavil u Uweho Far crye. ()

chaosteory

Jako tak, nic moc nevšedního, s podobným tématem si kdysi zadal i Carpenter, ale taky to nebylo nic moc, ale tohle docela ušlo. Takový velice jednoduchý počin pro resetování mozku, auto se stím nesere, motor žere víc než buldozer a těch 90 minut uteče rychle. ()

AmunRa

Překvapivě menší pitomost, než jsem čekal. Sice má film zoufalé triky a ubohý scénář, ale je svižně natočený a má slušnou atmosféru. Oded Fehr je správně slizký a Melanie Papalia jako mechanička připomíná Sigurney ve Vetřelci. Ostatní herci nejsou vyloženě dřevění, což na tuto úroveň dostačuje. V principu vyvražďovačka ve schématu jedna příšera a sedm obětí s předvídatelným koncem, ale jako slušné Bčko na volný večer neurazí. ()