Camp Rock (TV film)

Camp Rock

Komedie / Rodinný / Hudební / Romantický

USA, 2008, 94 min

• draggo

High School Musical jsem dokázal strávit díky celkem pěkným písničkám a tanečkům, a taky díky pěkným tvářičkám Vanessy a Ashley. Camp Rock je víceméně totéž, akorát s neschopnou Demi Lovato a naprosto odpornými Jonas Brothers v hlavních rolích. Písničku si nepamatuju ani jednu, všechny byly na jedno kopyto. Doufam že nikoho nenapadne točit dvojku... /edit. Aha, napadlo. Alespoň přibyde další odpadové hodnocení./viděno na DVD: 0% a odpad!/(10.6.2010)

• D.Moore

Říkejte mi, že jsem infantilní a že jsem zřejmě ještě nevyrostl, ale nebylo to na pokakálení se. Hlavní hvězda je Demi Lovato, která je mi opravdu sympatická, a to, že se v jednom kuse kření, mi ani nevadí. Navíc písničky pěkné, chytlavé... jen ten název bych viděl spíš jako PopCamp nebo Camp Poprock... Jo a Jonasy bych věšel za cosi do průvanu. Velké zlo.(15.6.2009)

• islanzadi

Jak tento film hodnotit? Ani nevím. Je cílený na určitou věkovou skupinu a to 10-13 let a hlavně na holky. Na děti, co sní o tom, že z nich budou hvězdy a nebudou se muset namáhat. Pro ně je tento film jako dělaný a asi by mu dali 5*. Jenže mě už tento styl filmů nijak neohromuje. Kluk a holka se začnou mít rádi, pak se pohádají a nakonec se dají dohromady a mezitím je taková divná popelka, kdy kluk hledá holku, kterou slyšel zpívat. Nevím můj žánr to není. 1* jsem tomu dala pouze za docela ucházející písničky, i když teda vůbec nechápu, proč se to jmenuje Camp rock, když rocková písnička tam byla snad jedna a to si vůbec ještě nejsem jistá. Už se na to asi nikdy nepodívám, a pokud někdy ano, tak asi z největší nudy a až nebude, na co se dívat.(29.7.2011)

• lekr

Nesnáším tyhle vyumělkované puberťácké komedie!!(26.6.2010)

• ivishka

Nelíbí se mi ani trochu, jak velkou mírou tento snímek kopíruje veškeré teen komedie(ať hudební či ryze komediální). Účast dosti průměrné kapely Jonas Brothers spolu s Demi Lovato, která se svým chatrným sebevědomím a velmi špatným "hereckým umem" působí, že se snaží vytvořit velký nálak na diváka. Hudební tábor se dá natočit lépe. Dokonce bych se i raději podívala na příběhy z hudebního tábora, které se tradují v Prcičkách. Toto je totiž naprostá cípovina.(6.5.2012)

• - Premiéru filmu sledovalo 8.9 milióna divákov, čo je druhý najsledovanejší Disney Channel Original Movie hneď za High School Musical 2. (Tolf)

• - Původní názvy filmu byly Rock Camp Rules a Camp Rock On. (Cheeker)

• - Camp Rock je historicky prvním "televizákem" z produkce Disney Channel, který byl ihned po premiéře uvolněn i pro jiné kabelové televize. (Rodriguez)