Camp Rock (TV film)

Camp Rock

Komedie / Rodinný / Hudební / Romantický

USA, 2008, 94 min

• char_t

Vymývání dětských mozků. Na takovejhle tábor podle filmu jezděj jen hotový zpěvačky, s vlastním "křovím", a celou dobu jen machrujou jedna před druhou, zatímco ostatní spontánně tancují okolo. Všichni jsou od přírody extrovertní supermani se super hlasy, tančící na úrovni na všechny možné žánry. A podstatou hiphopu je kšiltovka. Pak se ještě někdo diví, že uťáplý puberťačky zvládnou maximálně tak ječet pod pódiem a vkus mají zmasakrovaný na nulu. Nejvíc mě pobavil ten nagelovanej blbeček, kterej s tvrzením "nedělám jen hloupej popík" předvede další hloupej popík, a to rovnou dvojhlasně. Až budete mít chuť na rock pro děti, pusťte si Bandslam, nebo ještě radši School of Rock, od tohohle ruce pryč.(13.8.2013)

• Playman

Eh, říkáte rock ? Tohle je boží utrpení! Producenti Walt Disney nemaj ponětí co je to rock!! Tenhla slaďoučká popová reklama na Jonas Brothers je ovšem vrchol jejich muzikálové produkce, doufám že bude mít minimálně 3 díly ( a ten třetí půjde i do kin) - po letité propagandě a vymívání mozků malých holek. Rock to je životní postoj - styl, jsou to názory člověka, to, čím člověk žije a tahle zvrhlost s tím nemá nic společného. Ukázkovým příkladem rockové táboru je ten, který naleznete v jednom díle Simpsnů - s legendama jako jsou Lenny Kravitz, The Rolling Stones apod.(21.11.2008)

• carly

bolo to celkom vtipné. a to je asi tak všetko pozitívne, čo o tejto 90 minútovej reklame na Jonas Brothers môžem povedať. má to byť muzikál, a tak sa dejom zaoberať nebudem. muzikál nepotrebuje mať do detailu prepracovaný dej, ak má super hudbu. a tie decká naozaj vedia spievať. ale tie songy sú nudné a ani jeden netúžim počuť znovu. a hlavne sú do filmu natlačené dosť nasilu. k hercom - Jonas Bros ma silne iritujú, aj keď Kevin by sa ako komediálny herec celkom uplatnil. hlavná hrdinka sa v kuse cerí na celé kolo a po pol hodine to začne byť dosť iritujúce. no a hlavná antagonistka sa snažila až príliš. takže ste ju nemohli s radosťou nenávidieť až do jej trpkého konca, ale ani odceniť jej záverečnú premenu. a čo sa týka romantickej linky, tá mimo toho, že bola v podstate non-existent, tak jej v prvom rade chýbala chémia medzi hlavnými predstaviteľmi. ja som jednoducho nepochopila, prečo by jeden o druhého mali prejaviť záujem z iného dôvodu, než že on je hviezda a jemu sa páčila jej pieseň. takže nakoniec jediní pozerateľní tam boli Uncle Brown a mamička hlavnej hrdinky. a to je trochu málo aj na Disney movie made for teens. aj keď Joe Jonas sa tam objavil bez košele. ale že by to úroveň tomuto pokusu nejak extrémne zvýšilo, sa povedať nedá.(13.10.2008)

• fisikk

Čas od času mám možnost vidět podobné typy filmů jako kulisu při žehlení. Musím se přiznat, že jako mladší jsem je sledovala, ale teď s odstupem času mi příjde jeden jako druhý. Nic nového nepřinesl a ničím mě nezaujal, snad jen něco zamyšlení: Jak je možné, že tři holky nacvičovaly pět dní na pěvecké vystoupení, poté se 3 minuty před začátkem rozhádají, ale nedělá jim to nejmenší problém a na jeviště jdou každá sama s úplně jinou písničkou a přímo zazáří? Asi zázrak! :-D(4.7.2011)

• Tyler_Durden

Keď si predstavím že toto pozerajú moje spolužiačky stále dookola je mi zle. Proste hnus hnus hnus. Nič tak strašné, detinské, naivné, preláskované, pregíčované som ešte nevidel. Doteraz som si myslel že nič horšie ako trilógiu high school musical ( musel som si to pozrieť kvôli frajerke:D) už neuvidím ale to by si oproti tejto ,ehm poviem to pekne, sračke zaslúžilo oscara!! A tá hlavna predstaviteľka ma bude strašiť do konca života. Mať takú milú nevinnú talentovanú "nenamyslenú" babu tak si idem zahrať ruskú ruletu s chuckom norrisom. Jedna hviezdička za komentáre na ktorých som sa naozaj veľmi z chuti zasmial.(13.4.2010)

• - Původní názvy filmu byly Rock Camp Rules a Camp Rock On. (Cheeker)

• - Premiéru filmu sledovalo 8.9 milióna divákov, čo je druhý najsledovanejší Disney Channel Original Movie hneď za High School Musical 2. (Tolf)

• - Rozpočet - $15,000,000. (Tolf)