Camp Rock (TV film)

Camp Rock

Komedie / Rodinný / Hudební / Romantický

USA, 2008, 94 min

• Playman

Eh, říkáte rock ? Tohle je boží utrpení! Producenti Walt Disney nemaj ponětí co je to rock!! Tenhla slaďoučká popová reklama na Jonas Brothers je ovšem vrchol jejich muzikálové produkce, doufám že bude mít minimálně 3 díly ( a ten třetí půjde i do kin) - po letité propagandě a vymívání mozků malých holek. Rock to je životní postoj - styl, jsou to názory člověka, to, čím člověk žije a tahle zvrhlost s tím nemá nic společného. Ukázkovým příkladem rockové táboru je ten, který naleznete v jednom díle Simpsnů - s legendama jako jsou Lenny Kravitz, The Rolling Stones apod.(21.11.2008)

• Tereza666

Kdo se tady ohání kecama typu "Kdo má rád hudbu, nechápu proč dává odpad!" .. Jak se tohle může považovat za hudbu? Copak nemáte vážení žádný respekt k hudbě? Banda romazlenejch fracků, kteří do mikrofonu odporně kňourají, vrchol všeho hnusu je Lovato s obrovským předkusem, vypadající jako by vás chtěla sežrat.(26.10.2010)

• Handle

Možná to mělo být něco jako High School Musical, ale dopadlo to mnohem hůř. A nechápu, proč název filmu je Camp Rock, když rocková písnička tam snad nezazněla ani jednou. Demi Lovato mně příjde hrozně umělá a Jonas Brothers žádní herci taky nejsou. Blbost, ale ať nežeru, tak pár písniček se mi tam líbilo... :) ale to je asi jediný plus filmu.(22.7.2009)

• draggo

High School Musical jsem dokázal strávit díky celkem pěkným písničkám a tanečkům, a taky díky pěkným tvářičkám Vanessy a Ashley. Camp Rock je víceméně totéž, akorát s neschopnou Demi Lovato a naprosto odpornými Jonas Brothers v hlavních rolích. Písničku si nepamatuju ani jednu, všechny byly na jedno kopyto. Doufam že nikoho nenapadne točit dvojku... /edit. Aha, napadlo. Alespoň přibyde další odpadové hodnocení./viděno na DVD: 0% a odpad!/(10.6.2010)

• Tyler_Durden

Keď si predstavím že toto pozerajú moje spolužiačky stále dookola je mi zle. Proste hnus hnus hnus. Nič tak strašné, detinské, naivné, preláskované, pregíčované som ešte nevidel. Doteraz som si myslel že nič horšie ako trilógiu high school musical ( musel som si to pozrieť kvôli frajerke:D) už neuvidím ale to by si oproti tejto ,ehm poviem to pekne, sračke zaslúžilo oscara!! A tá hlavna predstaviteľka ma bude strašiť do konca života. Mať takú milú nevinnú talentovanú "nenamyslenú" babu tak si idem zahrať ruskú ruletu s chuckom norrisom. Jedna hviezdička za komentáre na ktorých som sa naozaj veľmi z chuti zasmial.(13.4.2010)

• - Rozpočet - $15,000,000. (Tolf)

• - Natáčení filmu trvalo 25 dní, 7 měsíců pak posprodukce. (Cheeker)

• - Camp Rock je historicky prvním "televizákem" z produkce Disney Channel, který byl ihned po premiéře uvolněn i pro jiné kabelové televize. (Rodriguez)