Camp Rock (TV film)

Camp Rock

Camp Rock

Komedie / Rodinný / Hudební / Romantický

USA, 2008, 94 min

"Stačilo mi 7 minut, abych tohle hodil do odpadu."... Já tenhle film viděla asi stokrát a nechápu, jak někdo může hodit do odpadu něco, co vlastně nikdy neviděl (ale samozřejmě se nechci nikoho dotknout osobně).. Je to vtipné, je to milé a je tam spousta hudby.. Hudební filmy prostě můžu téměř v jakékoliv formě. Herecké obsazení je navíc velmi příjemné.. Demi Lovato i Joe Jonas jsou vynikající (jejich závěrečný duet nemá jedinou chybičku!), ale největší hvězdou filmu je pro mě přecejen Nick a jeho sólo!!! :) Kdykoliv se na Camp Rock kouknu znovu a znovu.. Super film! :)(25.7.2012)

• char_t

Vymývání dětských mozků. Na takovejhle tábor podle filmu jezděj jen hotový zpěvačky, s vlastním "křovím", a celou dobu jen machrujou jedna před druhou, zatímco ostatní spontánně tancují okolo. Všichni jsou od přírody extrovertní supermani se super hlasy, tančící na úrovni na všechny možné žánry. A podstatou hiphopu je kšiltovka. Pak se ještě někdo diví, že uťáplý puberťačky zvládnou maximálně tak ječet pod pódiem a vkus mají zmasakrovaný na nulu. Nejvíc mě pobavil ten nagelovanej blbeček, kterej s tvrzením "nedělám jen hloupej popík" předvede další hloupej popík, a to rovnou dvojhlasně. Až budete mít chuť na rock pro děti, pusťte si Bandslam, nebo ještě radši School of Rock, od tohohle ruce pryč.(13.8.2013)

Klasický teenegerský film - na oddych ako stvorený. Akurát predstaviteľka Mitchie- Demi Lovato mi prišla mnohokrát afektovaná a jej úsmev bol často ako keby silený. Ale to boli asi jediné negatíva filmu. A potom už na mňa film pôsobil len a len pozitívne a to aj napriek tomu, že teenegerský vek už mám dávno za sebou. Bolo to svieže, plné energie, plné dobrej hudby (očo sa prispela aj kapela JONAS BROTHERS ). A nechýbali ani ponaučenia pre dnešnú mládež ako napríklad: že je lepšie zostať sám sebou ako sa hrať na niekoho iného.(26.1.2009)

Prezrite si ZAJÍMAVOSTI tohto filmu tu : http://www.csfd.cz/film/248313-camp-rock/zajimavosti/ , je tam totiž niečo, čo by mohlo zmeniť vaše rozhodnutie. A tag"dívka" je podľa mňa málo na charakterizovanje filmu v slovách, čiže by sa to hodilo rozšíriť. Film bol super, pesničky fajn, len mladá Demi sa mi sem veľmi nehodí, ako staršiu by som ju prijala. 4*(7.4.2012)

• Deimos

Net/// Obsazení 4/10 Děj 3/10 Hudba 5/10 Prostředí 2/10/// +písničky, hudba, finále, částečně choreografie -scénář, marketing, vše působí hodně vyumělkovaně, Jonas Brothers, naivita všech/// Ehm no, tohle je špatný. Ani ne tak film, který své věkové publikum osloví. Spíše fakt, čím ty současné teen diváky krmí. No a oni jim to samozřejmě žerou. Problém je opravdu v tom, že vše je prvoplánované, od začátku do konce, udělané tak aby se to všem zalíbilo. Jenže jakou to má úroveň. Netvrdím, že to nechápu. Vše je opravdu spíchnuté tak, aby lidi šly na film protože tam je Jonas Brothers a následně aby šly na koncert protože se jim ta hudba vryje pod kůži a mohl bych pokračovat. Z mého pohledu u mě tato kapela totálně propadla. Demi Lovato je na tom o něco lépe, ale i tak mě nedokázala úplně přesvědčit o svém zpěvu, natož o svém hereckém umění. Dle mého Alyson Stoner a Brenda Song jsou na tom lépe. I když najděte mezi nimi 5 rozdílů. A teď se vracím zase k filmu. Čert vem marketing, ten je dnes základem všeho, ale to nemělo zabránit tomu aby tento film byl alespoň dobrý a to se nestalo./// Celkem 33%///(4.2.2010)

• - Camp Rock je historicky prvním "televizákem" z produkce Disney Channel, který byl ihned po premiéře uvolněn i pro jiné kabelové televize. (Rodriguez)

• - Rozpočet - $15,000,000. (Tolf)

• - Původní názvy filmu byly Rock Camp Rules a Camp Rock On. (Cheeker)