Film sa krúti okolo tínedžerky Mitchie, ktorá chce za každú cenu stráviť leto v prestížnom rockovom tábore, ale tam sa môže dostať iba ak bude pracovať v kuchyni ako kuchárka. To sa jej podarí. Keď ju v tábore začuje spievať tínedžerský popový spevák Shane Gray - inak známa hviezda, tak sa Mitchie otvoria dvere do sveta pop music. Spevák chce zistiť komu patrí ten krásny hlas. Mitchie však najprv musí prekonať svoje obavy, vyjsť z kuchyne a ukázať sa na verejnosti... (oficiální text distributora)

D.Moore

Říkejte mi, že jsem infantilní a že jsem zřejmě ještě nevyrostl, ale nebylo to na pokakálení se. Hlavní hvězda je Demi Lovato, která je mi opravdu sympatická, a to, že se v jednom kuse kření, mi ani nevadí. Navíc písničky pěkné, chytlavé... jen ten název bych viděl spíš jako PopCamp nebo Camp Poprock... Jo a Jonasy bych věšel za cosi do průvanu. Velké zlo. ()

Rosaviva odpad!

Tak tohle byl nejhorší film, který jsem kdy dokoukala do konce. Ptáte se, jestli je možné aby vás hlavní hrdinka začala štvát během prvních 15 vteřin? Odpověď je jasná. Ano! Demi Lovato se celou dobu zubila jako kdyby jí někdo narval ramínko do pusy, hrůza, přála jsem si jen jedno, aby jí už konečně někdo zabil. Z celého filmu je nejlepší závěrečná písnička This Is Me (ale pouze verze s tim jednim Jonasem). Naprostý odpad! ()

Gemini odpad!

U Trona jsem sice zapochyboval, ale bohové mne za mé zakolísání ztrestali. Činím tedy pokání (respektive jsem ho činil dlouhých předlouhých 94 minut) a opět prohlašuji - Disney JE mrtvý. Anebo je mrtvá budoucnost tohoto světa, protože co může vyrůst z dětí - DĚTÍ - přesvědčovaných o vlastní vyspělosti a "vybavených" takovými kulturně-lidskými vzory jako jsou Jonášovi V Tri(k)u a Demi Lovato? Nechám stranou to, co se tu prezentuje jako "originální kytarová tvorba k táboráku" a jen si uzvrátím nad tím, jaká móda se stala z toho, že mediálně vzorové DĚTI zpívají jak Baťovy cvičky stejné oplodňováky, aniž by měly o čemkoliv z toho o čem zpívají potřebné znalosti, tj. skutečné lidské slovo o velikosti toho všeho, a ne prefabrikovanou na lesklém papíře natisknutou snůšku povrchních kydů vymáchaných v rozervu-ti-srdce-na-kusy patosu. Když se pak dozvíte, že to na pohled poměrně sympaticky, chytře a hodně (od slova hodná) vypadající slečna je kamarádka Seleny Gomez (nic proti ničemu), nosí stejně jako ona a Jonášovic kluci "prsten čistoty" (dobře, dejme tomu, ale pochybuju že to má ty správné důvody), a má na levém zápěstí vytetováno Stay a na pravém Strong, není nic špatného na tom, když začnete v hrůze ječet. Proč? No protože to je přece EMO reakce:) Ale vážně - proč by tam měla takové věci, ptáte se? No přece aby, až jí bude opravdu těžce na srdíčku, a bude si chtít podřezat zápěstí, zůstala silná a neudělala to! Až doječíte, můžeme pokračovat;) Co může do pr...kna dubovýho takový house hloupý vědět o tom, co je to problém? Co může vědět o jejich řešení? No asi zjevně jen to, že je lepší se podříznout, než zatnout zuby a něco udělat. Tohle jsou vzory našich mladších sourozenců a dětí? To se asi půjdu taky trošku naříznout:P Těžko natvrdo usoudit, jestli je ta anorexie, se kterou se slečna léčila dva roky po natočení tohohle skvostu, "příčina nebo následek", ale dnešní příspěvek od bratrů Slováků - http://www.jetotak.sk/autonomna-zona/citanie-zenskych-casopisov (který mě BTW zlomil k napsání tohohle komentáře) - mi říká, kde nejspíš bude pravda. A to je peklo, dámy a páni, nebo aspoň jeho popové předpeklí. Zlatý vyšpekulovaný a za každou cenu nevinný HSM. Což mi připomnělo ještě jednu věc, a sice naději, že forma na cosi podobné zpěvu provozující "výkonné umělce" tvarovaná dle zadání "více či méně rozevlátá helma, ksichtík k poňufání a jakožeuhrančivé megaobočí" se už brzo ošoupe k nepoužití. Závěrečné hodnocení? ZLO. 0%, takže se určitě podívejte - ale neplaťte za to ani korunu a nosič po zhlédnutí zničte, aby nepadl do ruky někomu s vývojovými kvalitami lidské bytosti mladší čtrnácti let. ()

Deimos

Net/// Obsazení 4/10 Děj 3/10 Hudba 5/10 Prostředí 2/10/// +písničky, hudba, finále, částečně choreografie -scénář, marketing, vše působí hodně vyumělkovaně, Jonas Brothers, naivita všech/// Ehm no, tohle je špatný. Ani ne tak film, který své věkové publikum osloví. Spíše fakt, čím ty současné teen diváky krmí. No a oni jim to samozřejmě žerou. Problém je opravdu v tom, že vše je prvoplánované, od začátku do konce, udělané tak aby se to všem zalíbilo. Jenže jakou to má úroveň. Netvrdím, že to nechápu. Vše je opravdu spíchnuté tak, aby lidi šly na film protože tam je Jonas Brothers a následně aby šly na koncert protože se jim ta hudba vryje pod kůži a mohl bych pokračovat. Z mého pohledu u mě tato kapela totálně propadla. Demi Lovato je na tom o něco lépe, ale i tak mě nedokázala úplně přesvědčit o svém zpěvu, natož o svém hereckém umění. Dle mého Alyson Stoner a Brenda Song jsou na tom lépe. I když najděte mezi nimi 5 rozdílů. A teď se vracím zase k filmu. Čert vem marketing, ten je dnes základem všeho, ale to nemělo zabránit tomu aby tento film byl alespoň dobrý a to se nestalo./// Celkem 33%/// ()

MM_Ramone odpad!

Áááá, shit!!! To som sa poriadne sekol, keď som sa rozhodol pozrieť si tento film. Vidím však, že nie som sám, kto sa nechal zmýliť názvom. "Camp Rock"? Tak to ani náhodou. Skôr "Hip Hop Teens Stupid Show"! To by vystihovalo tento snímok omnoho lepšie. Nedávno som zhliadol "Italské prázdniny" s mladou Hilary Duff a myslel som, že už ťažko uvidím niečo horšie v tejto kategórii (romantických komédií pre malé školáčky). Avšak "Camp Rock" je ešte o poznanie úbohejší. "Camp Rock" je totiž odpad! ()

• Premiéru filmu sledovalo 8.9 milióna divákov, čo je druhý najsledovanejší Disney Channel Original Movie hneď za High School Musical 2. (Tolf)
  • Natáčení filmu trvalo 25 dní, 7 měsíců pak posprodukce. (Cheeker)
  • Původní názvy filmu byly Rock Camp Rules a Camp Rock On. (Cheeker)