Camp Rock (TV film)

Camp Rock

Camp Rock

Komedie / Rodinný / Hudební / Romantický

USA, 2008, 94 min

Pokud bych měl tento film hodnotit jen podle kvality, tak bych byl velmi nespravedlivý a to by si tvůrci určitě nezasloužili. Tenhle film nebyl natáčen s tím, aby dostal Oskara nebo jiné ocenění, ale měl být milý, romantický, zábavný, napínavý a to se mu do detailu povedlo. Možná, kdybych se na tento film koukal v jiné době a nikdy nebyl na žádném hudebním táboře, tak by bylo hodnocení nižší, ale protože tento film dokázal naprosto vyjádřit atmosféru jak to na takovém táboře chodí se vším všudy, tak si zaslouží 5* a moc rád se na něj znova podívám, protože mi připomene ty nádherné chvíle strávené na hudebním táboře.(1.10.2011)

• Mr.Floyd

Skutočné úbohá "rocková" záležitosť, ktorá do vymletých mozočkov dnešnej mládeže pridá len bludy a falošné predstavy o tom ako má vyzerať skutočný rockový tábor. Je skutočne alarmujúce, že sa táto pseudo-hudobná zlátanina propagujúca všetky populárne štýli ako rap, hip-hop či pop vydáva za rockový muzikál. Rád by som si pozrel hudobný súboj takých Led Zeppelin s nejakými Jonas Brothers. To by bola tá pravá zábava.(24.11.2008)

"Stačilo mi 7 minut, abych tohle hodil do odpadu."... Já tenhle film viděla asi stokrát a nechápu, jak někdo může hodit do odpadu něco, co vlastně nikdy neviděl (ale samozřejmě se nechci nikoho dotknout osobně).. Je to vtipné, je to milé a je tam spousta hudby.. Hudební filmy prostě můžu téměř v jakékoliv formě. Herecké obsazení je navíc velmi příjemné.. Demi Lovato i Joe Jonas jsou vynikající (jejich závěrečný duet nemá jedinou chybičku!), ale největší hvězdou filmu je pro mě přecejen Nick a jeho sólo!!! :) Kdykoliv se na Camp Rock kouknu znovu a znovu.. Super film! :)(25.7.2012)

• fisikk

Čas od času mám možnost vidět podobné typy filmů jako kulisu při žehlení. Musím se přiznat, že jako mladší jsem je sledovala, ale teď s odstupem času mi příjde jeden jako druhý. Nic nového nepřinesl a ničím mě nezaujal, snad jen něco zamyšlení: Jak je možné, že tři holky nacvičovaly pět dní na pěvecké vystoupení, poté se 3 minuty před začátkem rozhádají, ale nedělá jim to nejmenší problém a na jeviště jdou každá sama s úplně jinou písničkou a přímo zazáří? Asi zázrak! :-D(4.7.2011)

Jedna z klasických Disneyovek:-)) Na vypnutí myšlenek a odpočinek ideální. Když víte co čekat, tak proč kritizovat!! Disney nezklamal:přehnaná gesta, multikulturní osazenstvo, lidé, co chtějí změnit svět, klasická záporačka, klasická klaďaska...no pohoda ne? - hvězdičku bych ubrala za příšerný taneční výkon Demi na finaljamu!! A že je to vyumělkované - to je většina těchto filmů. Pokud jste si nevšimli, tak to není pro hlubokomyslné zážitky, ale pro nemyslící veget!:-)(17.10.2010)

• - Rozpočet - $15,000,000. (Tolf)

• - Camp Rock je historicky prvním "televizákem" z produkce Disney Channel, který byl ihned po premiéře uvolněn i pro jiné kabelové televize. (Rodriguez)

• - Premiéru filmu sledovalo 8.9 milióna divákov, čo je druhý najsledovanejší Disney Channel Original Movie hneď za High School Musical 2. (Tolf)