poster

Wonder Woman

 • USA

  Wonder Woman

Animovaný / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2009, 70 min

Předloha:

William Moulton Marston (komiks)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kothy
  ****

  Konečně vím, jak se zrodila Wonder Woman. Jako dcera amazonky a bohyně Hyppolyty vyrůstala na skrytém ostrově Themyscira v Egejském moři. Po nečekané návštěvě ostrova vojákem Stevenem Trevorem a útěku boha Area, který tam byl ve vězení, se vydává zpět mezi lidi. Vybavená svým oblekem a lasem pravdy. Musí Arovi zabránit ve zničení lidstva. Zároveň poznává dnešní svět a sbližuje se se Stevem. Je to opravdu kus ženské, to musím uznat. A nechybí jí odvaha. Závěrečný bitva ve Washingtonu byla fakt úžasná. Na konci se setkává se svou protivnicí Cheetah. Gal Gadot si s touto rolí poradila vskutku bravurně. :)(21.2.2014)

 • bartias
  ***

  Příjemný i když standardní příběh o původu Wonder Woman je hlavně pro ty mladší komiksové fanoušky. Akční scény jsou přesto slušné, romantika mezi hlavní hrdinkou a pilotem, kterého namluvil Nathan Fillion, kupodivu funguje a některé hlášky se vyloženě povedly ("It seems the threat has been neutralised by a group of armored supermodels.")(29.7.2011)

 • Fr
  ***

  Jestli nedokážeš bojovat jako Amazonka – ZEMŘI!….. Warner anime, nechává zapomenout na ,,Happy“ tučňáky a dává zbraně do rukou krvelačných žen. Stvoření bájné (?) Utopie mocí bohů Dia a Héry jako ochrany před světem člověka a zároveň vězení pro boha války Árese. Tam za stříbrným zrcadlem, které ukoval Héfaistos by všichni zůstaly ukryti před vnějším světem do dnes, kdyby…. . Zajímavá myšlenka spojit mytologický svět s tím dnešním. Tím to ovšem končí. Amazonky proti stíhačkám? Ne tak doslova, ale ani z boje proti příšerám přívrženců Árese nevyzařují hlubší myšlenky. Dio ó Dio, obrněné supermodelky zachránily svět! PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE *** NAPĚTÍ *(26.6.2009)

 • T2
  *****

  Rozpočet $3,5miliónaTržby za predaj DVD v USA $7,501,928 //počet predaných kusov 501,435║ Toto mi pripomenulo staré dobré časy, keď som sledovával na zahraničných TV programoch takéto animované superhrdinské seriály. Príbeh fajn, animácie tiež, dokonca aj dialógy sú moc vydarené, plus nejaké tie odfrky a na vrch podarená akcia. __P.S.: Toto chcem hranú verziu z Megan Fox!__ /90%/(25.5.2010)

 • merigieren
  **

  Klasická USA animace hranatých obličejů i postav, což se mi příliš nelíbí, ale nic s tím nenadělám. Děj je asi takový, že vezmeme řecké bohy, správně skloňujeme jejich jména, strčíme Amazonky na ostrov, kde se užírají prá tisíc let nudou, pak sem přihodíme pilota F22. mrknem na kontinent, zas si pohrajem s bohy, osvobodíme boha války a zas se ho zbavíme. Způsob mluvení mi připadal poněkud strojený, nepřirozený skoro až nelidský, jako kdyby mluvili roboti. Souboje nijak nenadchnou, ale s velkou dávkou snahy se těch 60 minut dá přežít.(15.8.2010)

 • - Deimos, který ve filmu vystupuje jako Áreův agent, byl ve skutečnosti jeho vlastním synem. (Darth Revan)

 • - Etta Candy je rovněž postavou z komiksů o Wonder Woman, ale v současné době je zobrazována jako vojenská důstojnice s nakrátko střiženými vlasy, která se stala jednou z přítelkyň Wonder Woman. (liquido26)

 • - Tento film je volně založen na prvním z příběhů komiksové série Wonder Woman "Bohové a smrtelníci" z roku 1987, jehož autory jsou George Perez, Len Wein a Greg Potter. (liquido26)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace