poster

Wonder Woman

 • USA

  Wonder Woman

Animovaný / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2009, 70 min

Předloha:

William Moulton Marston (komiks)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • klerik
  **

  Kladných hrdinov od DC som nikdy moc nechápal (až na výnimku Batmana, ak to je vôbec klaďas :)). Zaporáci, to už je iné liga... Ale o nich teraz nejde. Wonder Woman ako postava nemá nič, čo by ma zaujalo (len peknú herečku v hranej adaptácii :)). Otravný úvod s ostatnými amazonkami, divná zápletka o návšteve ľudského sveta, ploché postavy, veľkolepé ale nezáživné finále - to je všetko, čo tento animák ponúka... GREEN LANTERN - PRVÝ LET nebol zázrak, ale bol podstatne lepší. Ale aj väčšina LIGOVIEK...(5.6.2017)

 • Rocky88
  ****

  Až na tu neviditelnou stíhačku to nebylo vůbec špatné. Áres je dobrý záporák, mytologie docela funguje a slovní boj mezi mužským a ženským pohlavím je vtipný. Tlupa feministických fitness trenérek nakonec prozře a po rozdrcení Áresových kulí se opět začne sbližovat s majiteli pytlíků se spermiemi. Happy endy já rád.(18.6.2017)

 • teutates
  ***

  Uúu Wonder Woman, ďalej len W.W :D kočka jak cip. Na veľkom plátne v reálnom prevedení si toto nedokážem predstaviť, Megan Fox v danom oblečku áno, ale inak fuu... fakt neviem. Svižný, akčný animák na čele s "komandom modeliek", môžem len dodať, že aj napriek tomu, že si reálne prevedenie neviem predstaviť určite by potešilo nejedného chlapa. Mytológia jej vzniku ma potešila a náväznosť na grécku mytológiu v takomto rozsahu dosť prekvapila, priznám sa o W.W som vedel doposiaľ hovno - a som rád, že som opäť o niečo rozšíril poznanie svojej mysle... 6-7/10(7.5.2010)

 • Slasher
  ****

  Wonder Woman a její začátky. Jak se princezna Diana (dcera Královny Amazonek) poprvé vydá ven do světa, pryč z po dlouhá staletí izolovaného ostrova, aby mohla lapit uprchlého záporáka - zlého boha války Arese. / Paráda. Tahle holka má co do sebe, stejně tak její svět. Mix starořecké mytologie (krom boha války je tu i Zeus, Hera a pekelně vyžraný buzík Hades) a dnešních USA (závěrečná bitva se odehraje na prostranství u Lincoln Memorialu v DC) je super. S Wonder Woman jsem se míjel až moc dlouho, nečekal jsem že to bude tak sympatický, tak teď doufám že ji uvidim co nejčastěj. Co k samotnému filmu.. No akce tu asi není zase tolik moc a Ares mohl být o něco působivější, ale to jsou jediná proti co mě napadají. Jinak moc pěkný. Žádný feministický sračky mě neznepokojily, jsou to přece Amazonky tak kurva co.(22.7.2010)

 • kuces
  ****

  Parádní jízda, která mě zaskočila se skrývá v tomto animáku. Přez luky, šípy, meče se dostaneme ke stíhačkám, plus sexy amozonky. Co víc si přát? U mě osobně by to byla lepší animace a hlavně krev! Když někomu useknete hlavu, tak tomu musi odpovídat pořádný cákanec krve! Nebo ne?! :-) Jsem zcela uspokojen 8/10...(5.1.2010)

 • - Etta Candy je rovněž postavou z komiksů o Wonder Woman, ale v současné době je zobrazována jako vojenská důstojnice s nakrátko střiženými vlasy, která se stala jednou z přítelkyň Wonder Woman. (liquido26)

 • - Film měl premiéru v pátek 6. února 2009 na festivalu New York Comics Con. (liquido26)

 • - Lynda Carter (představitelka Wonder Woman ze stejnojmenného seriálu, který běžel v 70. letech) byla požádána o namluvení bohyně Hery, ale musela odmítnout kvůli jiným závazkům. (liquido26)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace