Reklama

Reklama

Wonder Woman

  • USA Wonder Woman
Trailer

VOD (1)

Amazonky vedené královnou Hippolytou porazily boha války Arese. Ten je z příkazu Dia uvězněn na mystickém ostrově Themyscira, kde má být na věky střežen. O staletí později však na ostrově ztroskotá letadlo s americkým vojenským pilotem Stevem Trevorem. Zatímco Amazonky soutěží o to, která z nich doprovodí Trevora zpět do světa lidí, Ares uprchne. Hippolytina dcera, princezna Diana, která soutěž vyhraje, má tudíž na starosti hned dva úkoly - nejen dopravit Trevora domů, ale také dopadnout a znovu uvěznit Arese. Dobrodružství nové hrdinky Wonder Woman, která je obdařena silou Herkula, moudrostí Athény, rychlostí Merkura a krásou božské Afrodity, začíná... Animovanou dobrodružnou fantasy režírovala Lauren Montgomeryová. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (113)

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Nejpodivnější komiksová postava v dalším animovaném filmu. Má očekávání překonána opravdu s velkým přehledem. Přestože, je Wonder Woman podivná komiksová postava, která je, a v hrané verzi by byla ještě více, sexy má film zvláštní mytologický nádech, který podporuje výborná hudba. Ta dokáže každou druhou scénu vynést do nebe a opět velké množství akce je podpořeno právě dunivými chorály, které neberou konce. Co chybí? Prakticky nic. Přestože pochybuji, že tenhle komiks má naději být úspěšným filmem (spíše to bude sexy variace ala Barbarella a pokud bude hlavní postavu hrát Megan Fox, bude to splněný sen mnoha mužů...) a dobrým filmem, animovaná varianta jím je. Realita je bohužel taková, že ty bohy, nemrtvé, amazonky atd prostě hraný film asi určitě nezvládne... ()

TheDarKnig 

všechny recenze uživatele

Heh, tak DC se musí nechat, že má tyhle animáče opravdu zvládnuté mnohem lépe než Marvel. Ten zase vede jinde, ale nikdy bych neřekl, že zrovna adaptace originu jedné ne zrovna normální superhrdinky (normální ne ve smyslu šílené, spíše podivné) bude tak výborně provedená. Ale je. Funguje všechno, příběh, postavy, motivace, nadhled, hlášky, dialogy a i opravdu koukatelná akce. I když musím přiznat, že na ženskou část publika to může přece jenom působit trochu méně přitažlivě. Ale hranou verzi bych si nechal opravdu líbit. Mmm, Megan - jak by řekl jeden žlutej ochlasta. A Filionova postava ušitá přímo na jeho ehm.. tělo :D ()

Reklama

Fr 

všechny recenze uživatele

Jestli nedokážeš bojovat jako Amazonka – ZEMŘI!….. Warner anime, nechává zapomenout na ,,Happy“ tučňáky a dává zbraně do rukou krvelačných žen. Stvoření bájné (?) Utopie mocí bohů Dia a Héry jako ochrany před světem člověka a zároveň vězení pro boha války Árese. Tam za stříbrným zrcadlem, které ukoval Héfaistos by všichni zůstaly ukryti před vnějším světem do dnes, kdyby…. . Zajímavá myšlenka spojit mytologický svět s tím dnešním. Tím to ovšem končí. Amazonky proti stíhačkám? Ne tak doslova, ale ani z boje proti příšerám přívrženců Árese nevyzařují hlubší myšlenky. Dio ó Dio, obrněné supermodelky zachránily svět! PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE *** NAPĚTÍ * ()

Slasher 

všechny recenze uživatele

Wonder Woman a její začátky. Jak se princezna Diana (dcera Královny Amazonek) poprvé vydá ven do světa, pryč z po dlouhá staletí izolovaného ostrova, aby mohla lapit uprchlého záporáka - zlého boha války Arese. / Paráda. Tahle holka má co do sebe, stejně tak její svět. Mix starořecké mytologie (krom boha války je tu i Zeus, Hera a pekelně vyžraný buzík Hades) a dnešních USA (závěrečná bitva se odehraje na prostranství u Lincoln Memorialu v DC) je super. S Wonder Woman jsem se míjel až moc dlouho, nečekal jsem že to bude tak sympatický, tak teď doufám že ji uvidim co nejčastěj. Co k samotnému filmu.. No akce tu asi není zase tolik moc a Ares mohl být o něco působivější, ale to jsou jediná proti co mě napadají. Jinak moc pěkný. Žádný feministický sračky mě neznepokojily, jsou to přece Amazonky tak kurva co. ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $3,5miliónaTržby za predaj DVD v USA $7,501,928 //počet predaných kusov 501,435║ Toto mi pripomenulo staré dobré časy, keď som sledovával na zahraničných TV programoch takéto animované superhrdinské seriály. Príbeh fajn, animácie tiež, dokonca aj dialógy sú moc vydarené, plus nejaké tie odfrky a na vrch podarená akcia. __P.S.: Toto chcem hranú verziu z Megan Fox!__ /90%/ ()

Galerie (27)

Zajímavosti (6)

  • Deimos, který ve filmu vystupuje jako Áreův agent, byl ve skutečnosti jeho vlastním synem. (Darth Revan)
  • Etta Candy je rovněž postavou z komiksů o Wonder Woman, ale v současné době je zobrazována jako vojenská důstojnice s nakrátko střiženými vlasy, která se stala jednou z přítelkyň Wonder Woman. (liquido26)
  • Tento film je volně založen na prvním z příběhů komiksové série Wonder Woman "Bohové a smrtelníci" z roku 1987, jehož autory jsou George Perez, Len Wein a Greg Potter. (liquido26)

Reklama

Reklama