Wonder Woman

Wonder Woman

Animovaný / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2009, 70 min

Předloha:

William Moulton Marston (komiks)

Příjemný i když standardní příběh o původu Wonder Woman je hlavně pro ty mladší komiksové fanoušky. Akční scény jsou přesto slušné, romantika mezi hlavní hrdinkou a pilotem, kterého namluvil Nathan Fillion, kupodivu funguje a některé hlášky se vyloženě povedly ("It seems the threat has been neutralised by a group of armored supermodels.")(29.7.2011)

Superhrdinů je hodně, od Supermana počínaje a nevím, kým konče. Ale superhrdinek tolik není. Jednou takovou je právě Wonder Woman. S touhle komiksovou postavou jsem se setkala prvně díky šílenci Jacku Blackovi, který ji měl i své parodii na Pavoučího muže. Tenhle kreslený příběh by si zasloužil i jinou podobu. Roli válečnice by si mohla vystřihnout Angelina Jolie, Jordana Brewster nebo třeba Magan Fox. Žádná jiná herečka mě totiž nenapadá. Ovšem, i tak šlo o velice slušnou a povedenou akční jízdu, u které jsem se zase jednou pořádně pobavila. Takže, bez jakýchkoliv rozpaků dávám plný počet bodů. Wonder Woman si je zaslouží bez výhrad.(21.5.2010)

Až na tu neviditelnou stíhačku to nebylo vůbec špatné. Áres je dobrý záporák, mytologie docela funguje a slovní boj mezi mužským a ženským pohlavím je vtipný. Tlupa feministických fitness trenérek nakonec prozře a po rozdrcení Áresových kulí se opět začne sbližovat s majiteli pytlíků se spermiemi. Happy endy já rád.(18.6.2017)

Uúu Wonder Woman, ďalej len W.W :D kočka jak cip. Na veľkom plátne v reálnom prevedení si toto nedokážem predstaviť, Megan Fox v danom oblečku áno, ale inak fuu... fakt neviem. Svižný, akčný animák na čele s "komandom modeliek", môžem len dodať, že aj napriek tomu, že si reálne prevedenie neviem predstaviť určite by potešilo nejedného chlapa. Mytológia jej vzniku ma potešila a náväznosť na grécku mytológiu v takomto rozsahu dosť prekvapila, priznám sa o W.W som vedel doposiaľ hovno - a som rád, že som opäť o niečo rozšíril poznanie svojej mysle... 6-7/10(7.5.2010)

hmmm další povedená filmováDCkomixovka...tentokrát s asi nejvíc sexy superhrdinou, notnou dávkou akce a v neposlední řadě humoru......Nebudu tu předstírat, že mythologii většiny DCsuperhrdinů znám a že tím pádem chápu, kde vzaly amazonky-odříznuté od okolního světa-neviditelnou stíhačku, nebo proč v Justice League WonderWoman lítá a tady ne-e...ale to jsou drobnosti-je to fajn zábava a to je hlavní ;-)(21.7.2011)

• - Etta Candy je rovněž postavou z komiksů o Wonder Woman, ale v současné době je zobrazována jako vojenská důstojnice s nakrátko střiženými vlasy, která se stala jednou z přítelkyň Wonder Woman. (liquido26)

• - Lynda Carter (představitelka Wonder Woman ze stejnojmenného seriálu, který běžel v 70. letech) byla požádána o namluvení bohyně Hery, ale musela odmítnout kvůli jiným závazkům. (liquido26)

• - Film měl premiéru v pátek 6. února 2009 na festivalu New York Comics Con. (liquido26)