poster

Wonder Woman

 • USA

  Wonder Woman

Animovaný / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2009, 70 min

Předloha:

William Moulton Marston (komiks)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • bartias
  ***

  Příjemný i když standardní příběh o původu Wonder Woman je hlavně pro ty mladší komiksové fanoušky. Akční scény jsou přesto slušné, romantika mezi hlavní hrdinkou a pilotem, kterého namluvil Nathan Fillion, kupodivu funguje a některé hlášky se vyloženě povedly ("It seems the threat has been neutralised by a group of armored supermodels.")(29.7.2011)

 • blackrain
  *****

  Superhrdinů je hodně, od Supermana počínaje a nevím, kým konče. Ale superhrdinek tolik není. Jednou takovou je právě Wonder Woman. S touhle komiksovou postavou jsem se setkala prvně díky šílenci Jacku Blackovi, který ji měl i své parodii na Pavoučího muže. Tenhle kreslený příběh by si zasloužil i jinou podobu. Roli válečnice by si mohla vystřihnout Angelina Jolie, Jordana Brewster nebo třeba Magan Fox. Žádná jiná herečka mě totiž nenapadá. Ovšem, i tak šlo o velice slušnou a povedenou akční jízdu, u které jsem se zase jednou pořádně pobavila. Takže, bez jakýchkoliv rozpaků dávám plný počet bodů. Wonder Woman si je zaslouží bez výhrad.(21.5.2010)

 • Rocky88
  ****

  Až na tu neviditelnou stíhačku to nebylo vůbec špatné. Áres je dobrý záporák, mytologie docela funguje a slovní boj mezi mužským a ženským pohlavím je vtipný. Tlupa feministických fitness trenérek nakonec prozře a po rozdrcení Áresových kulí se opět začne sbližovat s majiteli pytlíků se spermiemi. Happy endy já rád.(18.6.2017)

 • teutates
  ***

  Uúu Wonder Woman, ďalej len W.W :D kočka jak cip. Na veľkom plátne v reálnom prevedení si toto nedokážem predstaviť, Megan Fox v danom oblečku áno, ale inak fuu... fakt neviem. Svižný, akčný animák na čele s "komandom modeliek", môžem len dodať, že aj napriek tomu, že si reálne prevedenie neviem predstaviť určite by potešilo nejedného chlapa. Mytológia jej vzniku ma potešila a náväznosť na grécku mytológiu v takomto rozsahu dosť prekvapila, priznám sa o W.W som vedel doposiaľ hovno - a som rád, že som opäť o niečo rozšíril poznanie svojej mysle... 6-7/10(7.5.2010)

 • ledzepfan
  ****

  hmmm další povedená filmováDCkomixovka...tentokrát s asi nejvíc sexy superhrdinou, notnou dávkou akce a v neposlední řadě humoru......Nebudu tu předstírat, že mythologii většiny DCsuperhrdinů znám a že tím pádem chápu, kde vzaly amazonky-odříznuté od okolního světa-neviditelnou stíhačku, nebo proč v Justice League WonderWoman lítá a tady ne-e...ale to jsou drobnosti-je to fajn zábava a to je hlavní ;-)(21.7.2011)

 • - Etta Candy je rovněž postavou z komiksů o Wonder Woman, ale v současné době je zobrazována jako vojenská důstojnice s nakrátko střiženými vlasy, která se stala jednou z přítelkyň Wonder Woman. (liquido26)

 • - Lynda Carter (představitelka Wonder Woman ze stejnojmenného seriálu, který běžel v 70. letech) byla požádána o namluvení bohyně Hery, ale musela odmítnout kvůli jiným závazkům. (liquido26)

 • - Film měl premiéru v pátek 6. února 2009 na festivalu New York Comics Con. (liquido26)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace