Principem celého pořadu je pobyt skupiny lidí v uzavřené vile, ve které je rozmístěno mnoho kamer a mikrofonů. Některé kamery jsou za poloprůhlednými zrcadly. Účastníci jsou nepřetržitě sledováni a nahráváni. Plní různé úkoly a televize z jejich pobytu vyrábí sestřihy, které vysílá. V noční době se mohou vysílat i choulostivější scény. (oficiální text distributora)

MorraEddie

2* za všechny ty série,které vznikly a které už si ani nepamatuji. Jediná,kterou jsem opravdu hltal a stála za to byla ta první a u ní bych šel s hodnocením i mnohem výš. ()

Nick321

"Jsi hrozně hloupý" - "No a Ty jsi zase nula" - "Ale Ty jsi debil a hloupý, já Tě neurážím, já jen chci, abys to věděl, že jsi hloupý" - "Ale Ty jsi u mě to samé, Vlado" :DDD ()

Vital

1 řadu jsem neskutečně žral.Zřejmě i pro to,že to bylo pro mě něco nového.Vladko,Emil,Wendy a všichni ostatní byly obyčejní lidi jako jsem já i vy a probíraly obyčejné záležitosti,každý byl něčím jiným a hlavně se tam užilo hodně zábavy,radosti,smutku i vzteku. Ovšem o dalších 2 řadách jsem ani nezavadil,ty už neměli být. ()

saaaky

Dvě hvězdičky opravdu jen a jen za moderátorský výkon Terezy Pergnerové a možná i za to, že celá první série byla opravdovou novinkou a patřila k těm lepším. Normální lidé, minimální přetvářka a další atributy. Rozhodně lepší než-li vedlejší VelkoBratrský pokus TV NOVA. ()

Cesarea

První "Vyvolené" jsem celkem prožívala, bylo to na našich obrazovkách něco úplně nového, zaujalo mě to a pamatuji se na jejich život ve vile a na "své" oblíbence a jejich jednání ve vypjatých situacích, člověk si tak přemýšlí, jak by se v různých situacích zachoval sám :-) ostatně pěkně o tom tady píše Tom Riddle nebo Kulmon, možná i další, ale už jsem jinde a Vyvoleným ani komentářům o nich svůj čas věnovat nechci... Další řady jsem nesledovala takže hodnotím jen tu první 75% ... ()

Agent24

Za první sezonu dávám plný počet, protože jsem to žral. Další už mě nebrali takže rozumné 3 hvězdičky. ()

mine.slayer

Na svojí dobu vážně dobře zorganizovaná reality show dokonce i druhá řada se dala sledovat, strčila do kapsy ve Velkého bratra, mě to bavilo. ()

Georginek odpad!

Takova čůrákovina, to se jen tak nevidí. Takový mix dementů, teploušů, kůžiček, potetovanejch svalovců, závisláků a zkrachovanců se jen tak nevidí. I moje koule mají vetší IQ než obyvatelé toho zvěřince!!!!Pane Obama, Ne na Damašek, ale hoďte jednu atomovku na ten barák plnej hovad........ Negři v Africe nemaj co žrát a my platíme takové čůráčiny - Styďte SE!!!!!! PS: Pořad natočený GUMAMA o GUMÁCH pro GUMY!!!!!! ()

Lou_Pagi

****první série, souhlas s většinou - nezapomenutelná věc, Vlado, Regina, Václavák, ** za druhou sérii, skoro už nepamatuju,, ODPAD třetí série, nesledoval jsem, ** zatím poslední běžící sérii, jen díky naprosto vykolejenému a nezvládajícímu Vladkovi :D ()

Allein4 odpad!

O.M.F.G. ...to je opravdu absurdní kravina. Největším idolem je uřvaný, histerický asshole, dalšími idoly jsou pak totální bitch, vymaštěnej idiot (co přijel na babetě) a celé to uvádí senilní Pergnerová, s podporou dalších naspeedovaných blbů. Já vážně nechápu, co na tom tolik lidí vidí. Kde ta společnost proboha je, že za idoly máme taková hovada? Je to opravdu totální žumpa televizní...vlastně celkové zábavy. ()

ohinek

První řada nebyla vůbec špatná, to nemá cenu popírat vzhledem k tomu že to sledoval defacto celý národ, ale bylo to nejspíš proto, že tehdy se ještě nevědělo co je ta soutěž zač a dostali se tam tak i lidi s trochou charakteru a charismatu, i když se většinou poroučeli ven jako první, např. Jan Szenteczky nebo legendární Petr Zvěřina (toho jsem měl a mám fakt rád :D) nebo i vítěz histerik Vlado. Ve druhé a třetí řadě ale už všici věděli co od toho čekat, a chodili tam už jen ubožáci, kteří potřebovali zachránit před vlastním podělaným životem. Jinými slovy propadák. čtvrtá řada zatím vypadá celkem nadějně, i když je vykonstruovaná. ()